Jump to content

Moto Zajednica

Dukatiji iz moje radionice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: regionalistan
  • Motocikl: look 695

Neki od motora koje sam farbao. Nema nalepnica, sve je boja. Ko me zna, zna da ne radim nepoznatim ljudima, tako da mi ne saljete poruke i sl.  131861_270b525da046a24ce320872e9da2ad1f.thumb.jpg.a6dc2b9b9ad668cfc5f15eaf3dd85ca0.jpg

131862_63ebde09065c2cfd2168f6a102acd8a1.thumb.jpg.93e9560e37c0ab2802b91d4ca184fe73.jpg

 

131863_9e2547fd8ea68b1d598e3b40fd35241e.thumb.jpg.0cd07ee76a0464e033b3c53e3abdeb18.jpg

 

Promenio član alamunja
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 327 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000
pre 18 minuta, alamunja je napisao:

Ko me zna, zna da ne radim nepoznatim ljudima, tako da mi ne saljete poruke i sl.  131861_270b525da046a24ce320872e9da2ad1f.thumb.jpg.a6dc2b9b9ad668cfc5f15eaf3dd85ca0.jpg

 

 

 

Zasto se onda hvalis ?

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: regionalistan
  • Motocikl: look 695
Upravo sada, Surla85 je napisao:

Zasto se onda hvalis ?

Nedostatak farbarskog samopuzdanja i karaktera. Infantilni elementi licnosti. 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Baš sam mislio da evo investiram u majanje VSTROMa...
Jedno 3000 onako... Imam viška...

Ovo je bre boles'

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre sat vremena, alamunja je napisao:

Neki od motora koje sam farbao. Nema nalepnica, sve je boja. Ko me zna, zna da ne radim nepoznatim ljudima, tako da mi ne saljete poruke i sl.  

 

Pa i ti koji su ti sada poznati morali su u nekom momentu prvo da budu nepoznati, pa ste se upoznali i oni su postali "poznati" , ne verujem da radis samo rodbini i komsijama...

Mada, kontam da imas posla preko glave i da ti ne trebaju nove musterije, a i nije sve u novcima, treba negde povuci liniju, treba i uzivati malo u zivotu...

Samo znas, ljudima malo bezveze zvuci kad cuju to "radim samo poznatima" jer mogao si da predvidis da ce mnogi ljudi (odusevljeni tvojim radom) pokusati da te kontaktiraju, bolje da si napisao da si se penzionisao i da ne radis vise ili nesto slicno...
Pozdrav i sve najbolje zelim.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: regionalistan
  • Motocikl: look 695
pre 26 minuta, Biker-Boy je napisao:

Pa i ti koji su ti sada poznati morali su u nekom momentu prvo da budu nepoznati, pa ste se upoznali i oni su postali "poznati" , ne verujem da radis samo rodbini i komsijama...

Mada, kontam da imas posla preko glave i da ti ne trebaju nove musterije, a i nije sve u novcima, treba negde povuci liniju, treba i uzivati malo u zivotu...

Samo znas, ljudima malo bezveze zvuci kad cuju to "radim samo poznatima" jer mogao si da predvidis da ce mnogi ljudi (odusevljeni tvojim radom) pokusati da te kontaktiraju, bolje da si napisao da si se penzionisao i da ne radis vise ili nesto slicno...
Pozdrav i sve najbolje zelim.

Ranije nisam mogao da radim zato što sam bio lenj. Ispalo je da me nastavnici nisu mrzeli, nego su ljudi bili u pravu. U međuvremenu su se promenile okolnosti. Bio sam kod lekara i rekao je da ću umreti. U ovom veku kaže. Jbt, pa to je manje od 80 godina. Ne mogu to malo vremena sto je ostalo da provedem radeci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Gledam prve slike i poznat mi stil. Pomislio sam gle ovaj je skinuo mustru jednog dobrog majstora... Posle vidim poznatu avliju :D... Ko sto sam jednom rekao, meni se bas svidjaju graficka resenja, farbanje je vec druga prica, ziv bio sensei!

 

Promenio član Gvozden
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Svaka čast na radovima :takoje:

Žao mi što nisam poznat da imam privilegiju da mi motor bude ovako ofarban. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Treba kupiti kompresor i pistolj, špahle, šmirgle i vežbati. Svako treba da nauči da ofarba vrhunski sam sebi. Ja koga god sam pitao da mi ofarba gpz bilo je ili cifra u nebo ili ne radim više... 

Znam ja sta je. I ja kad mi se ne vozi taxi odvalim cenu ili kažem da ne taksiram više. Jer ako kažeš realnu cifru mušterija svakako počne da kuka na cenu... 

:Bandolero:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Svaka cast na radovima.... Vidi se da je u pitanju vrhunska ruka....

 

Daj boze da se jednog dana i upoznamo, to bi znacilo da vozim prelepi Ducati i da sebi mogu da priustim costume paint...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja