Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio liberty klip problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

 

  •  

Zdravo, 

 nedavno sam kupio Piaggio Liberty 125 2006. godiste. Otisle su mi karike i otvorio sam motor, video sam da bi trebala i stublina da se obradi i da se preslajfuju ventili i nije nista od toga problem. Problem je sto nigde ne mogu da nadjem klip sa boltsnom 15, zvao sam svaki servis i radnji u Srbiji (verovatno i neko cita od tih ljudi koje sam zvao)

  Klipnjaca mi je spojena sa klipom boltsnom, nema lagera ni biksne izmedju, i ta rupa je 15mm, originalni klip je 57mm meni treba za specijalu veci kako bi se za toliko obradila stublina. 
 Zanima me da li je takvo stanje kakvo sam naso u motoru i originalno posto je motor star 15 godina ili je neko to menjao i zanima me ima li iko ideju gde da nadjem klip precnika za specijalu veci od 57 sa boltsnom 15?

Hvala svima unapred.

Nadam se da sam lepo napisao ove termine, jer reproduktujem sta sam cuo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1886 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Isti problem ,imao sam 17god na istom 06 postarskom Liberty .I nista ,nisam nasao klip na specijalu.Na KP na oglasima slabo ,nema na stanju.Jedino nesto polovno,ali pitanje je stanje.

MOTOBIKESHOP.RS

 

ovo ti neodgovara,nepise debljina bolcne?

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Hteo bih da podjem malo jeftinije ,mozda bi odgovaralo. Videcu da nadjem polovnu dobru stublinu i da namestim na nju moj klip koji je dobar. Meni stublina ne valja pa mi zato treba za specijalu veci klip. Stavicu i nove karike pa neka ide tako dok ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja