Jump to content

Moto Zajednica

Molim pomoć

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 125

Dobar dan svako dobro svima , nov sam clan vozim ceo zivot imam 40god ali nisam se nikada registrovao na sajt ali sam preko ćalovog naloga pratio ono sto me interesovalo e sada moja molba ako neko moze da mi da odgovor polozio sam 2012 za A kategoriju ali sam je tek sada upisao i dobio sam probnu žutu vozacku a za B imam polozeno od 98god.Zaustavili su me i tada nisam imao upisanu kategoriju u vozačku dozvolu u medju vremenu i upisem kategoriju tada kada su mi dali tu probnu na kojoj pise pozadi da imam polozeno i to u redu A kategorije ne a1 ili a2 , od 2012god, i sada moje upravljanje oni žele da okarekterisu kao da uopste nisam imao polozeno iako se odlicno secam polaganja casova ispita dva placanja taksi itd. molim vas za odgovor prvo dali sam uopste trebao da dobijem probnu v ozacku a njima je bio odgovor da je to zato sto nisam imao na B kategoriji probnu a polozio 1998god. Molim vas za informaciju o ovome mada kazem da lepo na njihovom dokumentu na poledjini pise veliko A red 2012 do 2023 .Hvala i svako dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Ko nikada nije imao probnu dozvolu a položi za neku novu kategoriju, za tu novu kategoriju onda dobije probnu. Svi se nadaju da se to promeni ali koliko znam, za sada je tako.

 

Što se dozvole tiče, ti ako u tvojoj vozačkoj nisi imao upisanu odgovarajuću kategoriju u momentu kada si zatečen da upravljaš tim vozilom, ti jednostavno NEMAŠ odgovarajuću kategoriju, kriv si i tačka. Kategorija se upravo zato i upisuje u vozačku da policajac ne mora da ide po gradu i raspituje se dal si ti odvozao časove, položio teoriju, uplatio takse... Pokažeš mu kategoriju u vozačkoj i to je dokaz da si sve to prošao.

 

Svako dobro, srećno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Nema logike ako si polozio 2012 za A da sad dobijas probnu jer je tako po novom, a ti si po starom polozio. To si trebao u supu da se raspravis, jer nije pravedno. Da si polagao po novom zakonu od kad je doneto to da svako mora imati probnu pa ajde, al s obzirom da je polozeno po starom, nidje veze

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 125

Tako je nema logike to je rekao i advokat i sudija juce bravo nidje veze baš! Plus na toj probnoj prokletoj pise pozadi u redu za A ne a1 ili a2 datumod 2012 na njihovom dokumentu , isto misljenje hvala svako dobro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

ne piše a1 ili a2, ali kontam da za to ne bi cimali jer imaš A.. Šta sad, položim za A i ne smem da vozim moped(AM) ili neki skuter? Mislim da se "slabije" kategorije priznaju, iako nisu upisane, tj ne vidim po kom osnovu da te kazne.

A što se prekršaja tiče za koji te terete, nisi imao u dozvoli u trenutku pisanja prijave, kao što je Marek1987 rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 125

To je dobro "sto nisam" druze čovek da zna gde će vrat slomiti nebi tuda isao ,tako kazu stari , e sta sve "sto nisam" ali proslo vreme drug i postoje razlozi , to vec nije bitno tako da nisam da jesam nebi bilo ove teme uopste  sve to meni jasno ali sada sam tu sam gde sam. hvala na pomoci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja