Jump to content

Moto Zajednica

Poziv na jednu lepu voznju do Padine 12. oktobra

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

malo sam kasnio, lepo bilo, nikog ne znam al sve jedno, skaki skoro da me zgazi ( mislim da je bio on)  ali nema veze, meni super.

jos jedanput dok ne zahladni i bilo bi mnogo dobro.

 

ljudi hvala vam

 

pozz dragan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja sam malo navratio posto sam se vracao iz sela Deliblato jer sam vozio drugara da kupi motor i zao mi je sto nisam ostao duze a koliko sam i cuo klopa je bila super :)  svaka cast na organizaciji pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Hvala domacinima sto su nam omogucili jedno lepo druzenje!

 

Sve se poklopilo, lepo vreme, dobro drustvo, dobra klopa...

 

Sad kad citam, vidim da sam trebao i pasulj da probam, a ja kao nesto fin, pa nisam ::) ;D

 

Pozz, vidimo se i opet!

 

 

post-319-12879007115692_thumb.jpg

post-319-12879007116394_thumb.jpg

post-319-12879007116893_thumb.jpg

post-319-12879007117441_thumb.jpg

post-319-12879007117981_thumb.jpg

post-319-12879007118505_thumb.jpg

post-319-12879007119045_thumb.jpg

post-319-12879007119771_thumb.jpg

post-319-128790071203_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mogli bi sledeci vikend ponovo!  ;D ;D ;D

 

Svaka cast organizatorima, odlicna lokacija, gulas za svaku pohvalu (em dobar, em ga bilo mnogo!), i naravno odlicno drustvo (nikad do sada tako velika koncentracija BJB po metru kvadratnom!   :D ).

Kao sto je neko vec napisao, za ovakav skup i vredi platiti ulaznicu.

 

 

P.S. Robi, svaka ti cast za slike, ja se debelo pokajah sto zaboravih foto aparat, ali eto...  Hvala puno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Padina

Evo posto sam i ja bio deo organizacije i domacin, zelim u ime svih domacina da se zahvalim na tako velikom odazivu i naravno na tako puno pohvala. Trudili smo se najvise sto smo mogli ipak treba uzeti u obzir da nam je ovo prvi put i da ce svaki naredni biti jos bolji. Drago nam je sto vam se ova nasa "zurkica" koja je kasnije porasla skoro u pravi skup svidela... Pozz svima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Trudili smo se najvise sto smo mogli ipak treba uzeti u obzir da nam je ovo prvi put i da ce svaki naredni biti jos bolji.

 

U ovoj recenici je odgovor na pitanje koje me je mucilo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: aprilia pegaso strada 650

  Pozdrav i hvala domacinima na lepoj i ukusnoj organizaciji.Bili su svi srdacni i gostoljubivi.U jednom razgovoru sa Arminom culi smo da ce na prolece dobiti nove prostorije, pa u vezi useljenja...cekamo novi poziv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Bilo je bas dobro

Strava dan posle dugo losih vikenda, odlicno drustvo i super organizacija i muzika i gulas(ko je stigao, a ja sam imao srece) i pasulj i ...

a da i pivo, ladno bas dobro

Imam i ja nekih slika koje bi podelio sa vama ali neznam kako pa objasnito i eto ih

A ko je momak koji je snimao put od Bgd-a i kako ce moci da se vidi isti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

A ko je momak koji je snimao put od Bgd-a i kako ce moci da se vidi isti?

 

Momak je hornet, a kada bude prebacio u avi format uploadovacemo negde na net.

 

Pa ako je baner 1 din po kliku, onda cemo naplacivati pice po download-u.

 

P.S. Pice se placa na minimalnoj udaljenosti 100km od Beograda... Sto znaci jos neka tura.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

malo sam kasnio, lepo bilo, nikog ne znam al sve jedno, skaki skoro da me zgazi ( mislim da je bio on)  ali nema veze, meni super.

jos jedanput dok ne zahladni i bilo bi mnogo dobro.

 

ljudi hvala vam

 

pozz dragan

:) neko je hteo da te zgazi, ali to nisam bio ja... gde je to bilo? opisi malo, ne secam se da sam za malo nekog zgazio :) pogotovo ne tebe, prepoznaio bih te...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Zaista je bilo fantasticno, lepo vreme, odlicno drustvo, fantastican gulas, eto ljudi, za dobru zabavu nam ne trebaju bine od 2000 evra, poznate grupe, potrebna je samo dobravolja i svima lepo. Svaka cast na ideji organizatorima ;D

PS: najveca guzva je bila na corbuljaku i pasulju ;D :D;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Na kraju se zbio manji incident kad je neki pijani djilkos sa mercedesom 190 udario i iskrivio suncobran, a onda pokusavao da se odvezi iako ne moze da stoji ??? >:(. Posto su momci zeleli da ga sprece u tome ppoceo je da pravi frku, ali se na kraju sve smirilo i uspeo je da odpuzi! Na povratku, udes, pancevacki most, na sredini u levoj traci dva motora (R-ovi), od toga jedan izlomljen, pitam momke da li je sve ok sa njima, daju znak da je ok, osim sa motorom, cuh kasnije da je auto koji ih je "zeznuo" zbrisao sa lica mesta >:(.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

e, izvini skaki, mislio sam da si ti ali izgleda da ipak nisi, prosao je baja pored moje noge na 5cm sa motorom slicnim tvom, ja nisam imao gde da se maknem a on je bio u fazonu "ja na motoru imam prednost". nema veze nego kad cemo opet za bac?

 

izvinite za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

  Da se pridruzim pohvalama, sve je bilo jako dobroi vidi se da su ljudi ovo druzenje organizovali uz puno entuzijazma i ljubavi, volim skupove po malim mestima!

    Za neupucene:

  Arminu je juce bio rodjendan...  Srecen ti rodjendan Armine jedan  ;D, mislim da lepsu rodjendansku zurku nisi imao odavno!

Da se prirdružim čestitkama i pohvalama!

Ekipa - 10

Klopa - 10

Bend- 10

Domaćinima bar 20 na trudu i ambijentu, sjajan dan u svakom slučaju. Grešaka nije bilo, nemojte ništa menjati!!!

P.S. Dobar pasulj, al' još bolji goolaš.

Sledeći put lepo da naplatite ulaz, brojem motora, ambijentom i kvalitetom usluge, ni neki tzv. moto-skupovi se ne mogu pohvaliti!

I za kraj jedno veliko

 

 

 

                                  [move]    H V A L A [/move]

    Kazu da su neki ugledni clanovi BJB-a klopali po nekoliko puta... a ja ne verujem  ;D

    Salu na stranu, bravo Padina bilo je odlicno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

organizatorima hvala na organizaciji i gostoprimstvu, bendu na odlicnoj svirci i dobrom drustvu za atmosferu

 

okacicu neke fotke cim nadjem nacin da ih skinem sa mog glupog telefona...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Padina

Na kraju se zbio manji incident kad je neki pijani djilkos sa mercedesom 190 udario i iskrivio suncobran, a onda pokusavao da se odvezi iako ne moze da stoji ??? >:(. Posto su momci zeleli da ga sprece u tome ppoceo je da pravi frku, ali se na kraju sve smirilo i uspeo je da odpuzi! Na povratku, udes, pancevacki most, na sredini u levoj traci dva motora (R-ovi), od toga jedan izlomljen, pitam momke da li je sve ok sa njima, daju znak da je ok, osim sa motorom, cuh kasnije da je auto koji ih je "zeznuo" zbrisao sa lica mesta >:(.

U ime organizatora ove "zurkice" izvinjavamo se za ovaj incident,ali sta ces uvek se nadje neki ludak koji mora da remeti dobru atmosferu na skupovima,pa eto na zalost ni Padina nije bila izuzetak.Mozda ces mu lakse oprostiti kao i vecina ovde ako vam kazem da je on bio jedan od kuvara ovg naseg  gulasa i pasulja-mislim da mu se bar pola oprasta ;) ;) ;).Drago mi je da vam se svidelo kod nas,bilo je lepo ali uvek moze bolje,pa cemo se dogodine potruditi da napravimo jos nesto bolje,normalno ako bude uslova za to... pa ocekujemo jos vise bajkera  ;) ;)

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

organizatorima hvala na organizaciji i gostoprimstvu, bendu na odlicnoj svirci i dobrom drustvu za atmosferu

 

okacicu neke fotke cim nadjem nacin da ih skinem sa mog glupog telefona...

 

 

Crnamrljo vreme je da kupis neki foto-aparat! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Uploadujem snimak voznje Beograd - Padina.

Izbacicu linkove kada bude gotovo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja