Jump to content

Moto Zajednica

Spale

Recommended Posts

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Cuo sam da je Spale dobar majstor, i to ne sporim.

Moj dobar prijatelj odrzava svoje motocikle kod njega, i izuzetno je zadovoljan. Cena mu, ocigledno, nije nikakav problem.

Ja vise volim da ponekad zasucem rukave, odradim posao sam, i nekoliko sledecih dana crnim noktima i zauljenim rukama pokazujem da sam i ja "neki majstor". Dok moj prijatelj o tome mora pricati drustvu uz eKspreso. Doduse, i njegovi mesecni prihodi su za mene misaona imenica... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

najskuplji majstor je - los majstor. nije za pohvaliti se ,ali placao sam u zivotu i tu skolu , pa posle zvao dobre i normalno skuplje majstore da popravljaju za "kolegama" (nije mehanika bila u pitanju)...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin

Samo da podelim moje iskustvo. Posle kupovine bajka sam odveo bajk kod njega zato sto je i ranije odrzavan kod Spaleta. Cena servisa je bila 150 eur, mislim da su ruke bile 50 ili 60 eur (bilo je pre par meseci pa se ne secam), ostalo je bio materijal. 

 

 Pokazao  mi je neki papairic gde stoje cene materijala i secam se da su filter ulja i vazduha bili 55eur (nesto je bilo 25, a drugo 30 eur). Nebi me iznenadilo da su to cene Bmw delova u Delti/Radulovicu, ali kad sam stigao kuci video sam da je u pitanju hiflo filter koji kosta manje od 10 eur.

 

Tako da ne bih mogao da se slozim da je posten i skup majstor, mozda samo skup;). O kvalitetu usluge ne mogu nista da kazem( ni lose, ni dobro) , ali mu je radionica vrlo pedantna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650

Evo moje iskustvo:

 

imao problem sa gasenjem u visim obrtajima,

mesec dana pokusavao sam da popravim, rasturio ceo motor, na kraju otisao kod Spaleta.

Izlozio problem, covek se samo nasmejao i kazao "ne brini, sredicu ti ga".

Sutradan sve gotovo, motor ide kao nevreme.

Nikavih problema u komunikaciji, covek kulturan i fin, objasnio u cemu je bio problem,

pravi majstor, a ne nekakav shloser.

Radionica precista, kao apoteka...

Dakle, ono sto mogu da uradim sam - uradim.

Za sve ostalo - majstor Spale ima moju toplu preporuku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero

Evo moje iskustvo:

 

Nikavih problema u komunikaciji, covek kulturan i fin, objasnio u cemu je bio problem,

pravi majstor, a ne nekakav shloser.

Radionica precista, kao apoteka...

Znamo ga još iz 80-tih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
10 hours ago, demo0007 said:

Da li neko ima svezija iskustva kod Spaleta, kakva je situacija posle 5g od poslednjeg posta iz 2015.? 

Imam ja od pretprosle godine, za posle ne znam. Sve odlicno. Uradjeno kako treba sve sto sam trazio, cena standardna za centar Beograda al cak i manja naspram nekih drugih moto servisera koji su isto na glasu. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja