Jump to content

Moto Zajednica

Posao vozaca sa osnovnom skolom...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
6 hours ago, drmilan_ said:

Usao na moto forum ovo da pita :grr:

Ne kapiram sto si tako dzangrizav,  negativan i agresivan.

Mozda je covek ocajan, mozda se hvata za slamku, mozda je probao na 20 drugih mesta koje bi ti smatrao prikladnim pa su ga o'ladili..

Mozda je gladan.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
24 minutes ago, ParadajzTurista said:

Ne kapiram sto si tako dzangrizav,  negativan i agresivan.

Mozda je covek ocajan, mozda se hvata za slamku, mozda je probao na 20 drugih mesta koje bi ti smatrao prikladnim pa su ga o'ladili..

Mozda je gladan.

 

Mozda je crno dete :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /
Pre 6 sati, Marko909 je napisao:

Pozdrav...

Da li bi neko smeo i hteo da me primi kao vozaca sa osnovnom skolom... ?

Pitam samo informativno,da znam.

Kurirska sluzba,taksista itd....

Pozovi ovaj broj ako si iz BG-a 0601819202 Predrag,u pitanju je cargo batler,posto mi je rekao ako imam nekoga ko bi radio,samo mu kazes Hristivoje ti dao broj,posto kaze da se ljudi zaposljavaju vecinom preko preporuke. To ti je posao koji mozes da radis dnevno i 6 sati,a mozes i 12,zavisi koliko bi hteo da zaradis,ali jbg tu sada je pitanje da li ces u 12 sati imati 20 ili 5 dostava. Mozes da radis svaki dan ili da radis samo par dana nedeljno itd. Kao sto rekoh ako si iz BG-a,a nemas posao pocni sa ovim dok ne naadjes nesto "za stalno",pa ovo posle radis par sati dnevno.

P.S. Reci mu da smo bivse kolege vozaci iz firme koja je prevozila voce. Ako te pita koje reci Fruit Express. 

Srecno.

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
23 minutes ago, drmilan_ said:

Mozda je crno dete :)

To je opste mesto, moze za svakog da se kaze..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Pre 13 sati, ParadajzTurista je napisao:

Ne kapiram sto si tako dzangrizav,  negativan i agresivan.

Mozda je covek ocajan, mozda se hvata za slamku, mozda je probao na 20 drugih mesta koje bi ti smatrao prikladnim pa su ga o'ladili..

Mozda je gladan.

 

Aaa, nije još takva situacija, ali bi malo da zamenim lopatu volanom... ako je moguće... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
Pre 16 sati, ParadajzTurista je napisao:

Ne kapiram sto si tako dzangrizav,  negativan i agresivan.

Mozda je covek ocajan, mozda se hvata za slamku, mozda je probao na 20 drugih mesta koje bi ti smatrao prikladnim pa su ga o'ladili..

Mozda je gladan.

 

Vozac koji zna da vozi i ima C ili D moze da nadje posao u roku od 5 dana, pa makar dosao pravo iz Mitrovice na razgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drugari, nekad je casa polupuna, nekad poluprazna.

Marko, "Crno dete" je trol koji se pojavljuje na ovom forumu otvara gomilu profila i pita razna najcesce nebulozna pitanja, pa smo sada svi sumnjicavi ka svakom ko se pojavi na forumu, a nije uradio ni predstavljanje, niti popunio u profilu bar nesto o podataka o sebi. Bas kao sto ni ti to nisi uradio. To je otprilike kao kad udjes u neciju kucu, ne kazes ni "dobar dan", a trazis uslugu.

Ako si stvarno u potrazi za poslom, ovde si dobrodosao, vozio motor ili ne. Na tvom mestu, i ja bi radio to isto - pitao svugde gde pomislim da mogu.

Zato, predstavi se u predvidjenoj temi, naravno bez previse licnih podataka, napisi odakle si, i vise ljudi ce hteti/moci da ti pomogne.

Sve najbolje !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /
On 13.4.2021. at 23:19, Krle1990 je napisao:

Pozovi ovaj broj ako si iz BG-a 0601819202 Predrag,u pitanju je cargo batler,posto mi je rekao ako imam nekoga ko bi radio,samo mu kazes Hristivoje ti dao broj,posto kaze da se ljudi zaposljavaju vecinom preko preporuke. To ti je posao koji mozes da radis dnevno i 6 sati,a mozes i 12,zavisi koliko bi hteo da zaradis,ali jbg tu sada je pitanje da li ces u 12 sati imati 20 ili 5 dostava. Mozes da radis svaki dan ili da radis samo par dana nedeljno itd. Kao sto rekoh ako si iz BG-a,a nemas posao pocni sa ovim dok ne naadjes nesto "za stalno",pa ovo posle radis par sati dnevno.

P.S. Reci mu da smo bivse kolege vozaci iz firme koja je prevozila voce. Ako te pita koje reci Fruit Express. 

Srecno.

Izvinjavam se,ispravka. Kontakt broj je 0606086611

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja