Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem gramofon

Recommended Posts

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Za rodjendan su mi prijatelji, znajući da sam ljubitelj sevdalinki, poklonili grafonske ploče najpoznatijih bosanskih izvodjača :)

Sad je na meni da kupim gramofon. Pošto se baš ništa ne razumem u gramofone, niti sam ikada imao, potrebna mi je pomoć nekoga ko malo bolje poznaje. Treba mi da bide jeftino, ne treba bi ekstra kvalitetan zvuk, jer su sve te sevdalinke same po sebi snimane u prosečnom kvalitetu. Znači, Techniks od 350e ne dolazi u obzir :). Tražim samo gramofon, ako je potrebno pojačalo i zvučnici, to već imam.

Ako neko ima da mi stoji i da mu ne treba, ili ako neko zna da preporuči šta da tražim, neka piše ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On 11.4.2021. at 18:41, Yanco je napisao:

Za rodjendan su mi prijatelji, znajući da sam ljubitelj sevdalinki, poklonili grafonske ploče najpoznatijih bosanskih izvodjača :)

Sad je na meni da kupim gramofon. Pošto se baš ništa ne razumem u gramofone, niti sam ikada imao, potrebna mi je pomoć nekoga ko malo bolje poznaje. Treba mi da bide jeftino, ne treba bi ekstra kvalitetan zvuk, jer su sve te sevdalinke same po sebi snimane u prosečnom kvalitetu. Znači, Techniks od 350e ne dolazi u obzir :). Tražim samo gramofon, ako je potrebno pojačalo i zvučnici, to već imam.

Ako neko ima da mi stoji i da mu ne treba, ili ako neko zna da preporuči šta da tražim, neka piše ovde...

Samo dodatna informacija. Za gramofon na svom pojačalu treba da imaš zaseban ulaz (Phono) koji sa strane ima i šrafić za "GND" (uzemljenje) jer taj ulaz ide na predpojačalo. Ne možeš da ga kačiš na ulaze tipa CD, Tape ili Aux jer na njima neće raditi...

Najbolje pogledaj na KP, tamo ima i polovnih i novih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

imam ja akai apb 21 99 evra je na kp 95 za kolegu. Nova igla, nova glava rega karbon sa racunom i garancijom.

evo link na kp nemam slike na ovom kompu na kom sam sad.

meta_image.png
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu!

 

Promenio član stilgar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Hvala na ponudi, ali dobio sam ma poklon od drugara kome je samo skupljao prasinu, tako da je potraga zavrsena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja