Jump to content

Moto Zajednica

Nedelja 28.09. / cilj Visegrad

Recommended Posts

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Han-Pijesak

Odlicna vam je tura, svaka cast. GS mi je ispric`o iz prve ruke, ipak, vidio sam gore dvije-tri fotografije koje se nedaju opisati rijecima. Bravo.

Da nisam bio u poziciji kao Boban, kad se islo u Sutomore, mozda bih vozio sa vama. To je fantastican kraj i nekom drugom prilikom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Jesu li kontrolisali zelene kartone? :)

 

Nisu nas ni pitali za njih, samo kontrola brojeva sasije.

A kad smo se vracali u Srbiju na prelazu kod Bratunca, kad su videli Bobana, nisu smeli ni da izadju iz kucice!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Han-Pijesak

Ne brini! K'o da si bio. Mislim toliko smo te pominjali, ne bi s tobom vise pricali ni da si bio s nama ;D

Pazi ovo, nisam imao vremena da ti odmah odgovorim jer-rezultate vidis na fotografijama. Loseg su kvaliteta (mob. tel. lose vrijeme-svjetlost...), i izvinjenje unaprijed jer nisu za ovu temu, ali nadam se da cete imati razumijevanja, a ovo cu okaciti u namjenskim temama.

 

post-2139-12879006343972_thumb.jpg

post-2139-1287900634461_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Stara tema jeste, da ne otvaram novu pitacu ovde..  

 

Planiram u Julu za Sa preko Visegrada.. moze li mi neko reci kojim bi putem bilo najbolje ici do Visegrada od Beograda? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Imaš dve kombinacije

1. Do pred Zlatibor kako voliš a odatle do Mokre Gore i na Višegrad

2. Na Bajinu Baštu pa Tara i opet Mokra Gora i Višegrad.

    Ovu drugu opciju možeš preko Valjeva i Debelog brda na BB ili na Divčibare, Požega pa ka Zlatiboru i dalje ka Tari i Mokroj Gori.

 

Sve zavisi koliko ti se žuri. Ja bih vozio preko Debelog brda ili Divčibara. To bi bila moja neka ruta.

Ako žuriš možeš i Ibarskom sad imaš onaj novi auto-put koji skraćuje vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Zanimljiva mi je opcija preko Debelog brda, medjutim procitao sam dosta komentara da je veoma los put..  Moze li neko potvrditi stanje puta? 

 

Putovacu sa saputnicom, bocnim koferima.. full natovaren posto idem preko Visegrada za Sarajevo (nocenje), dalje preko B. Luke za Karlovac (Hr).. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

ja idem cesto, jeste losiji put, neke delove su sredjivali. Pretpostavljam da neces jurcati zbog saputnika i stvari onda mozda i da opalis tom deonicom ali onda te ceka isto takvo smaranje preko Tare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Put Valjevo-Debelo brdo,jeste malo losiji ali nista bolji nije ni do Divcibara,poneka zakrpa,poneka rupica,nista strasno,problem je (bio)Rogacica-Bajina Basta,prosle godine su bili radovi ne znam da li su zavrseni.Od BB odlican put i caskom izleces na Taru do Kaludjerskih bara i nastavljas dobrim putem sa prelepim pogledima do Mokre gore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja za prvi maj idem na Taru ali kolima. Najverovatnije da se vraćamo preko Debelog brda i Valjeva.

Ako niko ne javi stanje puta ja ti javljam. Mada preko brda je mnogo lepša vožnja i priroda. Voziš lagano i uživaj u prirodi i neće biti problema.

Meni ta deonica nikad nije bila problem na dva točka. Ne divljaš, oprez u krivinama kojima ne vidiš kraj i nema frke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Treba sacekati prolece i videti , kakvo je stanje na tom putu, jel ima dosta klizista i nove rupe se otvaraju posle svih snegova koji padnu. Prosle godine put je radjen od Valjeva do Debelog brda i biloje na tih 35 km jedno 2km starog i loseg asfalta. Od Debelog Brda do Rogacice, put je bio najgori od kada se vozi ta deonica, mozda ga ove godine poprave. Od Rogacice do BB put je u radovima i pitanje je dal su ga sredili, ali je bio blagi ocaj. Od BB put je uzivanje, mada deo od Kurte(vrha Tare) do Kremne i nije bio bas neki ideal.

Sve ovo kad se uzme u obzir i nije dobro ici tim putem, ali priroda, pogled na Drinu, vidici, planine, vazduh i ceo osecaj teraju te da zaboravis na kvalitet puta. Krivine su svuda pa ako si ljubitelj  istih, bice ti veliko uzivanje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja