Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina a2 motora

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav,   

 

Zeleo bih da kupim a2 motor npr Yamaha mt-07 ili kawasaki z650 NOVO. Pise da mogu da se uzmu i kao a2 imaju blokadu na 35kw, pa me je zanimalo da li je moguce posle kupovine motora i posle tehnickog skinuti blokadu?  Ako neko ima iskustva sa ovim dobro bi dosao neki savet :)h

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

How to yes no!!!!

Oboriš sistem i digneš ga sa sistemom koji nije restricred.E sad, dal to uraditi u ovl.servisu ili "kod čoveka"....

Ili uzmeš polovan komp.

Remap motora je retkost kod nas.Ne kažem da nije moguće,ali to je disciplina bliža automobilima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: veliko gradiste
  • Motocikl: yamaha tdr 125 r
On 4/7/2021 at 6:22 PM, Brane321 said:

Pozdrav,   

 

Zeleo bih da kupim a2 motor npr Yamaha mt-07 ili kawasaki z650 NOVO. Pise da mogu da se uzmu i kao a2 imaju blokadu na 35kw, pa me je zanimalo da li je moguce posle kupovine motora i posle tehnickog skinuti blokadu?  Ako neko ima iskustva sa ovim dobro bi dosao neki savet :)h

 

 

Da moze se vratiti puna snaga na oba motora . Ja vozim mt 07 2019 god. 35kw , cim budem polagao za A kat. ici cu u yamahu da mi skinu blokadu.Nazalost sto se tice mt 07 nakon 2017 blokada nije samo mehanicka vec i elektronska, tako da ako planiras nakon reg. da vratis motor na punu snagu moras otici u ovlasceno servis da ne bi izgubio garanciju.Ja isto nisam znao sta izabereti medju mt i kaw. Moji drug ima z650 na a2 pa smo se ja i on trkali i uverili smo da motore idu isto, ubrzanje i max speed

su vrlo slicne, ali bez blokade mt je mnogo jaci i bolji od kaw. Gp2 je mnogo agresivniji motor.  Ako ti treba jos neki savet pisi mi na insta serbian_moto_rider pozz ,srecna kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja