Jump to content

Moto Zajednica

Akumulatori za motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

A da kazem i da je Vamal Grupa za Vartine akumulatore imala naj povoljniju cenu,cak za po od 500 do 800 din od ostalih radnji koje sam zvao da pitam,ali sam svratio do lav Auta jer mi je bio u prolazu,na ovaj LP garancija 24 meseca uz kontrolu na 6 meseci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

A da kazem i da je Vamal Grupa za Vartine akumulatore imala naj povoljniju cenu,cak za po od 500 do 800 din od ostalih radnji koje sam zvao da pitam,ali sam svratio do lav Auta jer mi je bio u prolazu,na ovaj LP garancija 24 meseca uz kontrolu na 6 meseci...

Sto se tice ove klauzole sa proverom od 6 meseci da li ponistava garanciju od dve godine ako ne odneses aku na proveru? Mislim gledano zakonski jel to samo fora prodavca ili ako je tako navedeno mogu da ne priznaju garanciju iako aku crkne za manje od dve godine a nisi nosio na proveru na 6 meseci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Kupio u Vamal-u Vartin acumulator za skuter 12v 9Ah 3090 dindži 25 meseci garancije, ne mora al se preporucuje na svakih 6 meseci provera kod njih u servisu (dopuna po potrebi) i sve to free ako je acu kupljen kod njih. Inace pretrkeljisao sam sve veb shopove zvao skoro sve moto-auto radnje i kod njih je Varta naj povoljnija. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja