Jump to content

Moto Zajednica

Rumunija,transalpina,transfagaras.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS

Koliko znam Rumuni od prvog dana kad su se zatvorili nisu ni jednom otvarali granicu,daj Boze ali nesto ne verujem da ce i ove godine

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 1 sat, Nole Bg je napisao:

Momci moje vidjenje je da bez vakcine ili pcr- testa nece nigde moci osim u Bosnu, daj boze da se varam. A bas za test davati 9000 din i nije bas prihvatljivo, ne bar za mene.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Trenutni izbor (bez testova i vakcine) za ovu godinu je:

BiH, Makedonija, Crna Gora, Albanija. 

Srbija (sa KiM) se podrazumeva. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 55 minuta, drmilan_ je napisao:

Pre ce biti tour de serbie u organizaciji @velvetwolfnego ta i tf

Počinju polako planovi za krug oko Srbije, ali to će biti tokom maja ili početkom juna. Rumunija ide nezavisno jul ili avgust, a ja verujem da će se do leta otvoriti mnoge granice barem za vakcinisane - ja sam zato i "zavrnuo rukav" pre mesec dana da mi to ne bude prepreka za putovanja...:dil:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre 4 sati, Nole Bg je napisao:

Momci moje vidjenje je da bez vakcine ili pcr- testa nece nigde moci osim u Bosnu, daj boze da se varam. A bas za test davati 9000 din i nije bas prihvatljivo, ne bar za mene.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

@Nole Bgja mislim da ce Bosna a verovatno i CG biti otvorena ...tako da to imam u planu da malo vozim ....turu iz naslova vrlo rado ali mislim da ce bez vakcine ili PCR testa tesko moci.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa primite vakcine antivakseri :P

2x vas bocnu i gotovo.

Sto bi rekao Rambo "otišo je svak ko valja, neki vani,a neki ka nebu" , bolje vani da idemo.

Ili se vodite  "bolje grip nego čip" :)

Mada ja sam primio made in China,ko zna gde cu moci sa njom. U Kinu ,Rusiju ,RS,SRB,MNE,ALB to je već pola sveta ...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 1 sat, punisa 16 je napisao:

Pa primite vakcine antivakseri :P

2x vas bocnu i gotovo.

Sto bi rekao Rambo "otišo je svak ko valja, neki vani,a neki ka nebu" , bolje vani da idemo.

Ili se vodite  "bolje grip nego čip" :)

Mada ja sam primio made in China,ko zna gde cu moci sa njom. U Kinu ,Rusiju ,RS,SRB,MNE,ALB to je već pola sveta ...

 

Daleko od toga da sam antivakser (sta god to znacilo), samo imam pravo da nesto neću.

Ko god hoće nemam nista protiv, podržavam.

Kad bi se oko tih vakcina znalo časnog krsta mozda bih je i primio.

Ovako da sačekam jos malo (godinu, dve... pet) da vidim kako deluje na ove sto su primili.

Bez ikakve uvrede.

No da ne offujemo temu, ima gde se piše o vakcinama.:takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara
  • Motocikl: BMW f650gs, r1200gs LC

Par predloga za nevakcinisane

Las Planas

El Somborero

Litle saturday

Chicken ship

New now

Before field

:BMW2:

  • Haha 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Bukovac- Novi Sad
  • Motocikl: Jamaha V star 650

Da se mi nesto izdogovaramo pa da budemo spremni za gas do daske. Dajte predloge. Ako je neko isao a cini mi se da jeste neka da predlog za marsutu. Pozdrav.:moto2::yamaha:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Samo vi dogovorite tacan broj dana i odredite datum. Nema sanse svima da odgovara i da uskladite odmore i obaveze.

Lepo tacno kazete taj i taj datum,pa ko hoce, nacicice nacin. Ako bude situacija zbog korone losa,svima se menjaju planovi.

Neka detaljna razrada plana oko smestaja i ruta...po meni ,10 dana pred polazak. Vremenska prognoza moze da menja pravce . Ja sam bio,vredi otici i voziti,lepo je za videti. Prosle godine sam hteo da idem ponovo ali je situacija bila takva da je rumunija bila zakljucana.

Nemojte zaboraviti da sada ima granicni prelaz i brod za prelaz u Rumuniju kod Golubca,u selu Usije. Trenutno ne radi zbog zatvorenih granica.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

kolko znam i u hrvatsku se može i ne samo tranzit,jedino neznam za ovu nevakcinisanu mladež.ali kažu da se u 50 gradova može vakcinacija bez prijavljivanja.Onda omladinci i omladinke  na vkcinaciju

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, sasa ns 1 said:

kolko znam i u hrvatsku se može i ne samo tranzit,jedino neznam za ovu nevakcinisanu mladež.ali kažu da se u 50 gradova može vakcinacija bez prijavljivanja.Onda omladinci i omladinke  na vkcinaciju

Neka hvala

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Vrlo rado bih vozila Rumuniju ove godine. To mi je i bio plan kad sam nabacila bocne kofere.

Odradila vakcinaciju i jedva cekam polazak.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja pratim temu. Bio sam tamo, ali supruga i sin nisu, pa bi vodio i njih. Do leta cemo se vakcinisati ako mi lekari odobre, ali ipak se plasim kakva ce situacija biti u Rumuniji. Zbog ovog prokletog kovida covek ne moze nista da planira unapred  <_<

Ne vredi ni ici po svaku cenu u RO, nece ona nigde da pobegne, a nije ni daleko. Mislim da je bitno da ubijamo kilometre, upoznajemo se licno i da se druzimo, jer sam video ovde na BJB kako se kvalitetni ljudi dokace preko tastature, a da se znaju licno bili bi super ortaci. Za RO mislim da je najpogodnije odvojiti BAR 4-5 dana, bar je takvo moje iskustvo sa ove oktobarske ture, a i za opustenu voznju oko SRB, do AL ili MNE isto tako nekako (dobro, za AL moze i koji dan vise da se stigne osoliti u moru ili bar odmoriti jedan dan).

Zato hajde da se napravi ruta i za RO, i paralelno za neku drugu obliznju destinaciju, pa da se ide gde se bude moglo tog momenta.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, LuckyVladano je napisao:

Ja pratim temu. Bio sam tamo, ali supruga i sin nisu, pa bi vodio i njih. Do leta cemo se vakcinisati ako mi lekari odobre, ali ipak se plasim kakva ce situacija biti u Rumuniji. Zbog ovog prokletog kovida covek ne moze nista da planira unapred  <_<

Ne vredi ni ici po svaku cenu u RO, nece ona nigde da pobegne, a nije ni daleko. Mislim da je bitno da ubijamo kilometre, upoznajemo se licno i da se druzimo, jer sam video ovde na BJB kako se kvalitetni ljudi dokace preko tastature, a da se znaju licno bili bi super ortaci. Za RO mislim da je najpogodnije odvojiti BAR 4-5 dana, bar je takvo moje iskustvo sa ove oktobarske ture, a i za opustenu voznju oko SRB, do AL ili MNE isto tako nekako (dobro, za AL moze i koji dan vise da se stigne osoliti u moru ili bar odmoriti jedan dan).

Zato hajde da se napravi ruta i za RO, i paralelno za neku drugu obliznju destinaciju, pa da se ide gde se bude moglo tog momenta.

Мени је циљ, прошле године, била Јадранка, преко Вишеграда за Требиња, па ка Пули и после назад преко Плитвичких језера...
Ал' као и свима остало само на плановима.
То би ми била жеља кад си већ поменуо "сољење" у мору.
Само да се ситуација унормали, па шта год буде, само да се вози.:takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Ja sam isto zainteresovan. TF & TA prema par tema koje sam procitao na BJB moze za 4,5 dana da se obidje lepo. Slobodan u Julu. Mozemo da napravimo viber grupu pa mozda tamo nastavimo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 3 sati, Marko05 je napisao:


Ал' као и свима остало само на плановима.
 

Ne bih se slozio baš ))))

Ja sam prosle godine bio na Tasosu,crnoj gori,albaniji dva puta ,trebinju,bugarska bansko.... sve motorom. To je primer da ko hoce nadje nacin a ko nece ,nadje opravdanje. 

Nadam se da ce ova godina biti donekle laksa za put i druge drzave . 

Ja sam jedan od onih koji su primili vakcinu zbog ocuvanja zdravlja i naravno zbog putovanja. 

Ako Bog da,za prvi Maj smo makar u Albaniji

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 24 minuta, zemunac72 je napisao:

Ne bih se slozio baš ))))

Ja sam prosle godine bio na Tasosu,crnoj gori,albaniji dva puta ,trebinju,bugarska bansko.... sve motorom. To je primer da ko hoce nadje nacin a ko nece ,nadje opravdanje. 

Nadam se da ce ova godina biti donekle laksa za put i druge drzave . 

Ja sam jedan od onih koji su primili vakcinu zbog ocuvanja zdravlja i naravno zbog putovanja. 

Ako Bog da,za prvi Maj smo makar u Albaniji

Ma bio sam i ja na Neumu, pa krug do Mostara, Sarajeva i kuci.

Al Jadranka nije mogla zbog zatvorenih granica.

Nasao sam način gde je moglo da se ode, nisam tražio izgovor. :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Ljudi, ja ne bih da mračim (iz Vršca sam, i često se vozim po Rumuniji). I jedva čekam da se otvore granice. Ali sam hiljadu posto siguran, da nikog sa vakcinom neće pustiti u EU, bar ove godine. Samo ćemo sa PCR-om moći da putujemo. Bez obzira koja vakcina, kineska, ruska, američka...... Živi bili pa videli! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja