Jump to content

Moto Zajednica

Slike vaseg grada

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

http:

 

IMG_9905.jpg

 

...kad ono, u gradu Sapcu u jednoj od starijih gradskih ulica u dvoristu jedne porodice stoji...moj HD  :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

http:

 

IMG_9951.jpg

 

komsho...a ko kaze da ovo nije gradska (sabacka), plaza? ;)

lep pokusaj ;Dfali malo duzine,sirine,malo hladovine,tuseva,kafica,sportskih terena,sportiskinja ,parkinga...al imate spasioce ::)...sala mala...i to je nesto kad je vrucina...ja se inace nekupam na mitrovackoj plazi zbog guzve,leti je tu negde oko 10000 kupaca i kupacica ;)pa biram kupanje iz camca...nadam se da cete i vi imati nesto slicno...a dok nenapravite tu su komsije...ni mi nemamo mnogo toga pa se slepamo kod vas :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

E, pazi. Svaka cast - ali sve to nabrojano zaista postoji. Samo sto fotografija ne moze da obuhvati. Mozda cu kasnije dodati jos neku fotku gde se to lepo vidi: sportski sadrzaji, tusevi, tobogan, decije igraliste, trim staza, parkiraliste itd.

Ove godine je oslobodjen put pored kasarne koja je prekidala stazu izmedju novog i starog mosta, jer je kasarna izmestena. Na prostoru bivse kasarne sada se postavljaju nova igralista.

Sabac stvarno ima problem sa prilaskom Savi jer je devedesetih napravljena krupna politicka greska da se na tom prostoru postavi gradska deponija. To je na vise godina osujetilo planove i mogucnost urbanizacije grada u navedenom pravcu.

Ako bih se ja pitao, taj potez (ali i u vecoj duzini), prilagodio bih zoni za setnje, voznju biciklom itd. To je, dakle, vise nego logicno. Nesto kao kod vas. Na zalost, gradjanska svest je jos uvek na niskom nivou pa prema tome ljudi nisu raspolozeni da daju svoj doprinos u uredjenju tako vaznog dela grada, koji se "oslanja" na reku. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

http:

 

IMG_6646.jpg

 

Kada se spustis malo do reke, na plazu i kada pogledas prema "starom" mostu tamo gde je nekada bila kasarna otvara se mogucnost za prosirenje plaze i setacke zone. Iza starog mosta, dalje nalazi se vikend naselje posveceno reci i zivotu na njoj. Verovatno je potrebno puno sredstava da bi se to sredilo ali, kazem gradjanski doprinos, koji na zalost, ne postoji mogao bi da bude od velike koristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

http:

 

IMG_6645.jpg

 

..i pogled na drugu stranu, ka "novom" mostu ima svoju domenziju. Iza tog mosta nalazi se industrijska zona.

Jos jednom, gradjanska svest je ovde presudna. Pored angazovanja ostalih kapaciteta drustva. I sredstava, naravno. Npr. ja bih angazovao sve zivo: od vojske, zatvorenika, raznih nevladinih organizacija, sportskih i ostalih na uredjenju. To bi tek bile akcije. Svake nedelje - ajmo da se radi. Da vidis kako bi sve sijalo. Ovako: zapustenost, nemar, destrukcija i nedostatak novca - cine da je stanje ovakvo kako jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

http:

 

IMG_9593.jpg

 

..evo kako sam ja video Sremsku Mitrovicu jednog lepog junskog dana ove godine, kada sam sa prijateljima dosao motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

http:

 

bjb.jpg

 

Sabac. U ovoj staklenoj "kuli" na trecem spratu, u centru grada je moje radno mesto :)

 

*otvoren jedan prozor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

;)samo jedno mesto na svetu se zove dom.... ;)

Devojka mi je iz Sremske Mitrovice pa reko da ti pokazem jednu fotku iako imam dosta dobrih ali cu posle okaciti naravno fotke Novog Sada

Mitrovica.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pa nismo ni mi gubavi, evo po koja iz Trebinja grada!? ;D

 

60woO_begovbazendf9.jpg

 

R3NiT_crkvinaaa9.jpg

 

1eHJv_sacrkvineui7.jpg

 

C6mQH_trebinjeul5.jpg

 

U Trebinje sam bio nekoliko puta i zaista prelep grad. Mixa, jel ta crkva sto si slikao on na brdu, jel se bese Gracanica zove? A iz Trebinja znam Kalajdzice, rade sa prodajom naocara i sociva, Ognjen se zove jedan od njih koji rade i drze radnju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Kosovska Mitrovica koje se rado secam, sa starim mostom

post-2460-12879013152506_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Novi Sad

Naravno tvrdjava

 

Untitled-3-1.jpg

 

Malo fotki sa tvrdjave

 

DSCF9919-2.jpg

 

DSCF9912-1copy.jpg

 

DSCF0175-1.jpg

 

Miletic kroz prozorcic katolicke crkve (poznatije u novom sadu kao katedrala i ako to nije no ne bitno)

 

Untitled-10.jpg

 

Jos koja sa vrha crkve (pogled je odlican mislim da se vidi ceo grad posto terasa ide oko tornja)

 

Untitled-2.jpg

 

1-2.jpg

 

Untitled-4.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja