Jump to content

Moto Zajednica

POKLANJAM restlove ulja

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vremenom mi se nakupilo restlova NOVOG ulja koja sam sipao u sinovljeve i moje automobile i motore. Svako ulje ima po 2 uzastopne slike. Ako nekome neko treba za dolivanje ili bilo sta drugo - vase je. Samo mi javite koje hocete i kako ih preuzimate : licno, saljem (o vasem trosku)...

 

Svi pozivi izmedju 12 i 21h na 061 255 6550 

 

01.jpg 02.jpg

03.jpg 04.jpg

05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg

09.jpg 10.jpg

11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jedan kolega je preko PP bio najbrzi za 1, 2, 4, 5 i 7-mo ulje. Cekam jos jednog kolegu da se izjasni.

@dfast : ma nije bitno za sta im treba, samo bi mi bilo zao da je baceno, ili zavrsilo u nekoj peci. Ja ne volim da mesam marku i model ulja, a nekoliko puta sam eksperimentisao pogotovu sa autima i menjao ulja prilikom redovne zamene. Mislim da sam jedno od ovih kupio negde na putu jer mi je upalila lampica na Fabii (prvi i jedini put za 7-8 godina voznje - nikad ni pre ni poslenije trosila ni gram od zamene do zamene na 10.000 km). To me je i podstaklo da ga ispoklanjam da ljudi ne kupuju ceo litar ako im zatreba "100" grama.

Voleo bi da se i drugi oglase koji imaju ovakve viskove, mozda nekom dobro dodje to malo sto zaostane a ne treba im vise.

 

Promenio član LuckyVladano
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Zbog neaktivnosti drugog kolege <_< koga sam cekao do sinoc, uz br 3, opet su slobodna ulja br 6 i 8. AKo se do nocas neko ne javi, i preuzme sutra, sve ujutru leti u djubre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja