Jump to content

Moto Zajednica

Danas na Mišeluku je bio odličan drift.A onda je došla milicija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Nekoliko auta za drift se smenjivalo i bio je oličan šou.Momci zaista sjajno voze.

Bilo je jako puno  publike i bilo je stvarno zabavno.

A onda je došlo 4-5 auto milicije sa sve rotacijama.Pisali prijave drifterima....Majmuni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Nisam razumeo na koga misliš kad kažeš majmuni? Na policiju ili na te driftere? 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Cudi me kako to panduri cesce ne rade s obzirom na stalna desavanja na miseluku. I ja to volim pogledati i odem tamo nekad, al uvek sam se pitao kako dopusta policija to jurcanje tamo, al eto, ne dopusta svaki put. 
 

Koja je kazna za "drift"? Kako se to kotira uopste?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 1 sat, drmilan_ je napisao:


 

Koja je kazna za "drift"? Kako se to kotira uopste?

To samo moze biti nasilnicka vožnja... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nije milicija nego policija. Drugo, koliko sam cuo, zaplenili su 4 auta koja su "bez mame i tate". 

Ali tacka na pricu, miseluk je javna saobracajnica. Ja sam isto isao i peglao tamo. Ali to nije mesto za divljanjeni sasvim je logicno ovo sto se desilo. Mnogi na tom Miseluku peglaju ali paze. Ali dobar deo nih divlja kao da su sami na svetu. Jbg.. 

Nama su pisali kaznu pre 10-12 god jer smo provozali "kadicu" i izasli nazad na pravac ka tunelu, ka ns. Vozili kum i ja Yugice malko naturpijane. Kazu sekli ste punu liniju. Kad pogledas, jesmo jbs ga. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R
pre 14 minuta, drmilan_ je napisao:

Ali ako to rade na delu puta koji nije namenjen za saobracaj i time ga nikako ne ometaju?

Pa sta tu nije jasno , kao i ciklion drugih stvari u ovoj "drzavi" , taj ko je pisao zakon ,nije mislio na to :stabre: ,ahahahaa.... rupe , kao i na putevima :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Prošao sam davno ovo. Svi su krivi i dobiće kaznu. Razlog - Mišeluk je javni put ( tako se vodi ). Driftovati se može samo na posebnom poligonu fizički odvojenom od javnog saobraćaja ( neki parking il nešto slično što ima kapiju ) Može i Mišeluk ako se zatvori za saobraćaj kao kad se održavaju trke . U mom slučaju, platio sam kaznu jer sam vozio po šumskoj stazi, a i ona se smatra javnim putem . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

danas nisam bio ali ako su driftovali tamo gde obično rade policija im ne može ništa jer taj deo iza pune linije što je napisao abrth nije kolovoz jer nije ucrtan u projektu kao deo kolovoza iako tako vizuelno deluje.

Znači tamo gde se okupljamo je dolazilo i do nekih čukanja i tako to i nema saobraćajne kazne po propisima nego se međusobno tužite pa onda sud presuđuje.Čak je i lik sa r1 udario pandura na motoru od nazad i dobro sjebo pandursku manu i nisu mogli das ga kazne nego ga sup tužio sudu.Nemogu im ništa iako kola nisu ni registrovana .

Iako nama motoristima poprilično drifteri idu na ganglije.Zauzmu velik prostor  i moramo da se posklanjamo a tu gde se sklonimo je bezbedno pod uslovom da ne pukne guma ili nešto slično jer će onda drifter da uleti u masu.Često teraju da usijaju žice na gumi.Onda se podavimo u dimu od guma.Motor mi stoji 30 metara dalje i izgleda ko da ga je neko posuo sitno mlevenom gumom a sitni komadi gume i čelične žice sitni a bome i krupni lete na sve strane i mogu nekog i da povrede ako ga roknu u oko da te pogodi komad vrele gume. Uglavnom je potpuno nebezbedno.Onda ovi sa kolima se posklanjaju na zemljani deo pa izvuku blato u 2 krivine koje su dosta zajebane a sa blatom katastrofa, naročito za motor.Nisam pobornih ,,rada,, policije ali bi bilo dobro da se ovi nikad ne vrate.

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja