Jump to content

Moto Zajednica

Moto oprema GRADA u Ruzveltovoj

Recommended Posts

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Sa zadovoljstvom mogu da vam otkrijem prodavnicu nove i polovne opreme u Ruzveltovoj 36.

 

Gazda Sinisa je inace odavno clan BJB zgadije iako odavno nije surfovao po netu.... i ubrzo smo ukacili gomilu zajednickih poznanika sa foruma ;)

Covek ima rukavice, cizme, kacige, jakne, radi i komisionu prodaju....lokal mu je malo manji od onog tzv. LOUIS-a kod Arene ali ima vise stvari :)

Covek radi sajle za sva motorna vozila i precizni je mehanicar po struci, mene je put doveo zbog sasvim levog problema, a covek mi je nesebicno ponudio svoj alat i pomoc i jos to nije hteo da naplati ;)

Kakva ljudina :)

 

Telefoni su 2451-397 i 064/4824-642

Covek je pozdravio Yoman-a, Kvarisu, Ernesta, Minu, Serach-u, Olju.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Moram da prokomentarišem, ne znam koliko ga svi vi dobro znate ali ja ga znam jedno 10 god. tj od kada je sedeo na stepeništu i gledao moj motor, posle je kupio jedan pa drugi itd motor i tako smo krenuli da se družimo.

Kućni smo prijatelji, obišli smo motorima zajedno mnogo toga čak i na more išli.

Odličan je lik, to što radi sa moto opremom radi baš zato što to voli.

Radnjica u koji radi je namenjena preciznoj mehanici, sajle, taksimetri itd a unutra je ubacio polovnu i novu moto opremu.

Vredi pogledati, i ja sam skoro pazario jednu jaknu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Moj utisak je da je skup. Istu jaknu Roleff trazi mi 120 E a tip koji ima stvari iz Louisa u Pancevu trazi 90. Kacige su ocajne , jedina koja valja je stara Arai ali sa izgrabanim vizirom , kosta 6000 din plus naruci vizir jos 40 Eura pa vidi a u Guevari nove za tu cenu. Polovne jakne 120 Eura, i to mi se cini da je puno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Moj utisak je da je skup. Istu jaknu Roleff trazi mi 120 E a tip koji ima stvari iz Louisa u Pancevu trazi 90. Kacige su ocajne , jedina koja valja je stara Arai ali sa izgrabanim vizirom , kosta 6000 din plus naruci vizir jos 40 Eura pa vidi a u Guevari nove za tu cenu. Polovne jakne 120 Eura, i to mi se cini da je puno.

Nemozes da poredis jednu arai kacigu nek je i bez vizira sa nekom kacigom od 100e Ta Arai kosta nekoliko stotina eura nova i polovna i izgrebana vredi vise nego pola novih.I verujmi da Arai,Shoei nemogu nikada da budu ocajne sem ako im nefali parce.Licno znam sinisinu opremu vidjamo ih na svakoj berzi i mislim da su sasvim ok a i cene nisu prejake.To sto negde ima djabe to su neke druge price.I ja sam imao kozne jakne nove mali br. prodavao sam ih i za 20e jer su mi stajale 5god.I kad smo vec kod ove price oko cene da pojasnim jos nesto.Kupujete lanac za motor cene su ovde skuplje ovde duplo jeftinije.Evo gledam DID katalog u svakom koraku lanca ima od 4-7 razlicitih vrsta lanaca po kvalitetu a i po ceni.Razlika je u debljini i valjaka i plocica,razlika je u izdrzljivosti i u ceni.Od najskupljeg do najeftinijeg razlika u ceni je i duplo.Takva stvar je i sa opremom.Dali je gorotex ili poliester to je ogromna razlika.Nije bitno samo  da je jeftino videces to na 35 stepeni kada pocne da ti curi niz ledja.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Izvinjavam se verovatno sam imao los utisak.

 

Nema razloga da se izvinjavaš. Imaš pravo na svoje mišljenje ili utiske.

Baš zbog ove teme bio sam tamo da mi čovek napravi sajlu za obrtomer. Nije mogao zato što nisam imao staru sajlu sa koje bi skinuo priključak sa donjeg kraja. OK, kod Boban sajle su ga napravili odmah.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

SINISA JE LIK BOLI GLAVA ! KAD GOD PROLAZIM PORED RADJNE OBAVEZNO SVRATIM DA POGLEDAM STA IMA NOVO !

IZMALTRETIRAM GA SA GARDEROBOM NA KRAJU NISTA NE KUPIM JER SE SA GARDEROBE PRELAZI NA PRICE O

MOTORIMA .

   

EXTRA COVEK                                                                                                      PEXON

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

jes da je malo zastarela tema, ali razgledam po forumu i vidim... ja sam se tamo skroz opremio za male pare i još sam dobio i na odloženo! aha... true, ne može da napravi sajlu bez starog uzorka, da ne bi omašio vrstu priključka pa da pravi bzvz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni je sinisa takodje izaso u susret x puta. Cesto samo svratim kod njega samo da se ispricam da mi kaze kako ide gixxer 1000 :P da ga ja pitam za neku opremu popricamo malo i eto sad mogu reci da znam coveka. Kod njega sam kupio jednu jako lepu kacigu shoei z-one. Takodje za usluge sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

moze da se naleti na odlicne stvari...

prosle god uzeh skoro nove ixs pantalone sa postavom za 80e

u radnji su 160

i rukavice...kozne sa protektorima za 30e

nove slicne minimum 50

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Danas sam kod Sinishe uzeo Hein Gericke kozne pantalone i mogu vam reci da sam prezadovoljan  ;D ;D ;D 50e su sto je odlicna cena, pantalone su par puta nosene po mojoj slobodnoj proceni :) inace nove ne znam koliko kostaju...  :(

Za Sinishu sve pohvale ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

kad se krene od vuka jle sa leve i ili desne strane?

 

Od Vuka ka Novom Groblju, cim predjes nadvoznjak parkiras na trotoar sa desne strane.

U izlogu se vidi oprema (kacige).  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Da malo osvezim temu, svratio kod Sinise da ako ima potrebe zamenim sajlu kvacila. On je sve proverio, utvrdio da nema potrebe da se menja, podmazao, vratio na mesto i nije hteo da naplati. Video sam tom prilikom u radnji puno zanimljivih koznih jakni po veoma povoljnim cenama.

 

Za Sinisu, :takoje: !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Radi radnja od ponedeljka do subote, do 17h, samo se ne reklamira skoro uopshte, Sinisha ne koristi internet.

Svakako sve pohvale za njega! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja