Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung SF50R pomoc oko sredjivanja

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CBF600S

Pozdrav svima,

 

Potrebna mi je pomoc oko sredjivanja par stvari na ovom skuteru.

Skuter sam uzeo pre par dana, osposobio sam ga u vozno stanje a sada treba da ga osposobim za prolazak tehnickog pregleda. 

Tu nailazim na dva problema:

 

1. Stop svetlo je stalno upaljeno kao da je stalno stisnuta kocnica, skidao sam zice sa buksni na prekidacu prednje kocnice i nista se ne promeni kada ih skinem. U slucaju da spojim te dve zice medjusobno da li ce onda da se deaktivira stop svetlo? Ne znam na kom principu radi prekidac, da li rastavlja kontakt ili spaja? Ne razumem se oko struje pa ne bih da prespojim nesto i da napravim haos, elektriku je tesko naci za ovaj skuter, barem mehanika pase od suzukija address 50.

 

Ovo je slika zica sto sam skidao 

 

 

2. Prekidac za davanje migavca u desnu stranu zeza i najradije bih zamenio ceo taj sklop ali ne mogu da nadjem deo.

Da li zna neko jel moze deo od nekog drugog skutera?

Taj deo je isti na svim Hyosung motorima tako da ako neko zna nekog ko je rastavio neki i prodaje ga u delove moze da mi posalje kontakt te osobe pa da se dogovorimo.

 

Slika prekidaca

 

Takodje stoji da ako neko ima majstora na Novom Beogradu koji moze/hoce sve ovo da sredi za neku normalnu cifru od par crvenih neka mi pusti njegov broj.

 

Unapred hvala svima na pomoci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja