Jump to content

Moto Zajednica

Uradi sam bisage, koferi, nosači...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki en500c
Mogo bi te kofere i serijski poceti  praviti,svaka čas na znanju,radu i trudu.Nemoj da se naljutiš ali meni ne čuče na ovakvom tipu motora,nekako ne idu uz čoper/kruzer.Još jednom svaka čast ,pozdrav...
Nema ljutiš, slažem se sa tobom, koferi su u enduro fazonu i malo su ispali zdepasti zato sto na čoperu nema bas mnogo mesta, te smeta zmigavac, auspuh, amortizer... Ali bili su mi potrebni, kožne bisage koje imam za njega su već propale, pa sam sebi dao zadatak da napravim kofere sto jednostavnije i jeftinije mogu a da ne budu samo kutije ko za cipele.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki en500c

Ostao sam duzan da informisem o tezini kofera bočni kofer dimenzija 250*250*350 tezak je 4kg, zadnji veliki kofer dimenzija350*300*600 sa sve nosacem težak je 8,4kg

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: JAWA 350, Honda SHADOV 1100
On 15.4.2021. at 9:18, Ibivan je napisao:

tezak je 4kg, zadnji veliki kofer dimenzija350*300*600 sa sve nosacem težak je 8,4kg

Кофери лијепи естетски, све фино одрађено. Али 16,4 кг без носача. Доста жељеза је употребљено и до је дигло тежину. Битно је да си ти задовољан и да теби одговарају. Хвала на презентованом раду. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki en500c
Moze broj tel da mi napravis za Varadera! 
Eee, "al kasno Marko na Kosovo stize". Ja se izvinjavam mnogo sto ranije nisam odgovorio, svasta nesto radim pa i ne citam svaki put poruke. Tel ti saljem u PM. A posto sam sad vec prosle godine prodao en500, kupio sam stromica, i ove zime pravim takodje svima zanimljiv projekat automatsko podmazivanje lanca koristi scottoiler ulje podmazivanje krece kad se predje brzina od 20km/h, a povecava ucestalost kapanja kako se povecava brzina motora. Vise detalja kasnije kad sklopim uredjaj.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja