Jump to content

Moto Zajednica

1. Moto GP trka 2021, 2 Covid sezone Losail, Katar

Recommended Posts

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

I 'ladno je bilo... videćemo kako će se po žegi rakete-Ducati ponašati sa gumama...sa čini mi se "vraćenom" snagom kao iz doba Stonera... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Tja....ne sudimo po prvoj trci. Ko zna šta će biti kad se ringišpil zalaufa. Sve u svemu mislim da je yamaha napravila pravi potez kad je dovele Kvartarara u tim. Vinjales je dobio extra motivaciju da dokaže ko je džomba u timu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bogme razvaljuje ih Dukac na pravcu, ali Vinjales ipak prosao prvi. Znaci da nije max speed presudan. A i Mir ih je dobro sasio. Da je imao krug vise, ne bi se podijum crvenio toliko. Videcemo, ali meni deluju klavijature a i suzuki spremniji... 

Aprilia, svaka cast. Lepo je videti je tu. 

Sjajna najava, fantazija!!! 

P. S. Start necu da komentarisem, ono je stvarno nerealno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 1 sat, Best je napisao:

A Honda kao mač Excalibur. Pravljena samo za ruku jednog posebnog.

Bukvalno. Nerealno je da niko ne moze da je potera do podijuma, a MM je sasivao onoliko! Mislio sam da Taka moze da mrsi malo i parira, ali mrka kapa. A verujem da je ozbiljan potencijal i da nije do njega koliko je do Honde, nazalost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1953 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Ono juče me je podsetilo na 2008 godinu i one rakete od Dukatija...prosto neverovatan start i potezanje na pravcu. Ako im ostane ovakav tehnički aspekt uz čuvanje guma opasno ćemo se zabaviti ove sezone! Slingshots are back! :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
11 hours ago, abarth_maniac said:

Bogme razvaljuje ih Dukac na pravcu, ali Vinjales ipak prosao prvi. Znaci da nije max speed presudan. A i Mir ih je dobro sasio. Da je imao krug vise, ne bi se podijum crvenio toliko. Videcemo, ali meni deluju klavijature a i suzuki spremniji... 

Aprilia, svaka cast. Lepo je videti je tu. 

Sjajna najava, fantazija!!! 

P. S. Start necu da komentarisem, ono je stvarno nerealno. 

Da je Mir mogao da uradi šta više u 22 kruga, uradio bi, kao i svako od njih. Tako da su Vinjales, Zarco i Banjaja sve ostale sašili ;) . Nadao sam se Banjajinom prvjencu, ali ništa. I tako sada Lignjoslav uze pobjedu i može da se kurobeca kako je najozbiljniji kandidat za titulu.

 

Sinoć sam ukačio stream na Sport Klubu, ostali su me nešto izdavali. I sve na stranu, ali lik da kaže kako se nada da neće  gledati Savadorija sledeće godine!?! Ma nemoj, eto najbolje da oni sjedu , pa da voze.  Više od nekoliko godina mi obični smrtnici se nadamo da nećemo slušati Vas, pa eto opet ste tu. Istrpite i Vi Savadorija jednu godinu, a možda ni toliko.

Promenio član mixa
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ako Dovizioso bude dobro vozio na onom privatnom testu, aprilija će da odreši kesu da vozi za njih, a kontam da Savadori verovatno ima klauzulu u ugovoru da mogu da ga ispale po potrebi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2495 postova
  • Lokacija: Zemun
2 hours ago, Biker-Boy said:

Ako Dovizioso bude dobro vozio na onom privatnom testu, aprilija će da odreši kesu da vozi za njih, a kontam da Savadori verovatno ima klauzulu u ugovoru da mogu da ga ispale po potrebi...

Ja kontam da ce pre Bradl da ima klauzulu da leti, ako Zverko ne sedne na Hondu uskoro. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2495 postova
  • Lokacija: Zemun
37 minutes ago, pitans said:

Da li je realno da Ducati toliko bolje ide, pa ono je juče bilo nepravedno :)

Ide ko Q. Oduvao ih Vinjales na najslabijem motoru na gridu nakon što je 4-5 krugova čekao potez kolege.

Imali su i sreće što je Mir usrao zadnju krivinu + otišao u prašinu na ivici staze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1953 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Ide ko Q. Oduvao ih Vinjales na najslabijem motoru na gridu nakon što je 4-5 krugova čekao potez kolege.
Imali su i sreće što je Mir usrao zadnju krivinu + otišao u prašinu na ivici staze.
Jaooo druže kako ih to "oduvao Vinjales"? Dukati u odnosu na prošlu sezonu je nebo i zemlja...ili su se Japanci unazadili.

Sad je postavka kao ranije što je bila...Dukati na pravcu aždaja a japanci u krivinama virtuozi. Samo je pitanje koji vozač vozi koju mašinu. Sad su crveni videli šta imaju u rukama pa će verovatno u tom odnosu i da prave strategije. A to će im biti "do or die" priča obzirom da je jedino Stoner mogao da sklopi kockice.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
pre 54 minuta, easy naked je napisao:

Ja kontam da ce pre Bradl da ima klauzulu da leti, ako Zverko ne sedne na Hondu uskoro. 

Pa Bradl je i primljen da vozi sve dok 93 ne ozdravi, kad god to bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Jaooo druže kako ih to "oduvao Vinjales"? Dukati u odnosu na prošlu sezonu je nebo i zemlja...ili su se Japanci unazadili.

Sad je postavka kao ranije što je bila...Dukati na pravcu aždaja a japanci u krivinama virtuozi. Samo je pitanje koji vozač vozi koju mašinu. Sad su crveni videli šta imaju u rukama pa će verovatno u tom odnosu i da prave strategije. A to će im biti "do or die" priča obzirom da je jedino Stoner mogao da sklopi kockice.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka


Lepo tako sto ih je obisao sve i stigao pre njih na cilj i vodio veliku vecinu trke.

Ako gledamo samo ovu trku, Vinjalesova Yamaha je bila brutalno podesena - mnogo bolji motor od svih Dukatija. E sad sto vecina ljudi vidi samo taj jbni pravac i prema njemu ceni koliko je neki motor dobar to je druga prica...
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Banjaja i Miler su kako kažu imali problem sa prijanjanjem. Banjaja kaže da će pokušati da riješe problem, pa ako ne uspiju da dobiju ništa, malo će mjenjati taktiku na samoj trci, a Miler kratko , jasno, za 7 dana, treba da dobije 7 sekundi ;) .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

I to je još jedna od nefer stvari..sad će kao baciti pogled na Zarkove podatke..to gledanje podataka ja kao dajem ti znanje ili pokazujem ti..pa čemu takmičenje vozača, daj samo takmičenje timova i zdravo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja