Jump to content

Moto Zajednica

Koliko vredi ova Ninja

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Kao sto naslov kaze, trazim pomoc od prijatelja, da mi kazete sta mislite koliko vredi ovaj motor.

 

Decko mi nudi u zamenu, uz doplatu. E sad, posto ja taj tip motora niti volim niti vozim, ja bih ga samo dalje prodao.

 

Ono sto ne pise u oglasu, a momak m je rekao, to je da je ceo potrosni materijal (ulja, filteri, gume, lanac, lancanici, plocice) skoro menjano i u dobrom stanju.

 

Motor je kupljen od Gagije iz Belosave pa eto, ako mozete da mi date neke smernice, bio bih zahvalan.

 

hvala svima

 

evo ga oglas

 

d3c180f05d0d-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Njinja zx6r, 2001. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 40000 km, Kraljevo. Cena 2.300 € - Motori -...

 

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Onda nemam potencijalnog kupca... Jbg.

Preskoci zamene samo zamene radi, neka ga proda pa sa novcem da dodje.

Jedino ako doplatu dobru daje pa te ovo izadje do 1500eura... Da prodaja bude brza.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Hm..

Umesto pitanja jel' karb.  ili injec. interesantno bi bilo znati koji je motor 599 ili 636.

Grafike su 636...mada taj natpis nedostaje na prednjoj masci.

Mnogi ne prave pitanje, ali će zajebancije biti...nema original izduv, patkicu (nosač tablice) i migavce.

Izleda jako pristojno i čisto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne poznajem baš sve datalje, zato i pitanje koji je agregat. Nekako  ovu šaru više vezujem za 636. Ima čini mi se i crvena takva. Tako te prelomne godine, kod svih proizvođača, teraju čoveka...naročito ovde kod nas, da se ozbiljno informiše. Svašta se dovlači od preko, posle budži, krpi, prepravlja. Ne kažem da je to ovde slučaj. Kakvih akrEpa ima, ovaj je lepotan....a na etiketama piše šta ti duša poželi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Motor je ceo farban. Grafika je za modele iz 2002 godine, a ovaj je 2001 godiste. Rezervoar do sedista je crn na 2002, a zelen na 2001 godistu. Nosac levog vozacevog nogostupa je menjan, auspuh je menjan. Na desnoj bocnoj masci skroz donji sraf ne steze nista....

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Мислим да је офарбан у 636А шему из 2002, али несумњиво да мотор сасвим пристојно изгледа.

bikepics-15111-full.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2380 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

daleko od toga da ne izgleda lepo al mislim da ces se Marko pokajati sto ces dati svoju lepoticu suzanu za ovo uz doplatu. Nisi ti tip za ovo, neces ga ni voziti a ko zna kad ces prodati.. polako doci ce kupac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 minutes ago, drmilan_ said:

daleko od toga da ne izgleda lepo al mislim da ces se Marko pokajati sto ces dati svoju lepoticu suzanu za ovo uz doplatu. Nisi ti tip za ovo, neces ga ni voziti a ko zna kad ces prodati.. polako doci ce kupac

E Milanče, ne pratiš na času, to sam gore i rekao, evo kopirao sam:

 

Decko mi nudi u zamenu, uz doplatu. E sad, posto ja taj tip motora niti volim niti vozim, ja bih ga samo dalje prodao.

 

Nego dečko me zvao 5 puta, oce moj motor pa oće. A ja sam rešio ili da prodam ili za jeftiniji da menjam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2380 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Just now, Markone88 said:

E Milanče, ne pratiš na času, to sam gore i rekao, evo kopirao sam:

 

Decko mi nudi u zamenu, uz doplatu. E sad, posto ja taj tip motora niti volim niti vozim, ja bih ga samo dalje prodao.

 

Nego dečko me zvao 5 puta, oce moj motor pa oće. A ja sam rešio ili da prodam ili za jeftiniji da menjam

ma pratim, al samo da potvrdim tvoju tvrdnju, da te ubedim da neces :aha:

 

rekoh da se ne zajebes pa da zaglibis sa tim motorom. Prodaj pa kupi transalp, sta ce ti vise :na_glavi: :BJB-Transalp:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, drmilan_ said:

ma pratim, al samo da potvrdim tvoju tvrdnju, da te ubedim da neces :aha:

 

rekoh da se ne zajebes pa da zaglibis sa tim motorom. Prodaj pa kupi transalp, sta ce ti vise :na_glavi: :BJB-Transalp:

Sacekacu kupca, spusticu koju stotku za prodaju. Ili ako se javi neko za zamenu da mi da nesto upotrebljivo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@Markone88moja preporuka je da cekas i tvoj motor prodas za kes.

U ovakvim situacijama ako si posten, uvek si na gubitku.On ceni npr 2200.On dodje ti pogledas i dogovorite se. Nesto promakne,nesto je za zamenu, ne mozes bas sve da vidis i da sledecem kupcu garantujes sta je radjeno,pa ima da te cimaju da spustis  cenu i tako izgubis 300-400e.A tu je i cimanje sa prenosom,ovlascenjima i sl.a to je danas pakao dok traje korona nigde ne mozes kao covek da udjes.Jedino se isplati ako ti racuna bar 500e jeftinije i prodas ga u danu.Bolje tvoj spusti za koju stotku i to je to.

Promenio član Eol
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kao najveci laik ( neznalica ) na ovom forumu, da ti kazem i ja neku...mada, kolege su ti sve rekle. Prvo, nadam se da nisi u problemu sa keshom. Aki nisi, ova igranka ti nije potrebna. Tvoj motor sam pogledao u oglasima i tu mi ne treba ekspertsko znanje, on je lutka ! Savrsen . Ne kazem da je ovaj drugi los ( ne znam) ali gledam po pitanju kupoprodaje / zamene kola, gde bar nesto znam...ne isplati se igranka tvojih zivaca...ako je vec toliko zagrejan, neka digne kredu / pozajmi, pa kupi od tebe, a svoj natenane prodaje...

Da mogu, uvek bih pre kupio tvoj ( tj.takav, fabrika) nego farban, ali...to je vec off...

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja