Jump to content

Moto Zajednica

Oblaganje kofera iznutra.

Recommended Posts

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 11 minuta, Due je napisao:

Nekako moraš da shvatiš da ti ranac baš dobro stoji...:D

Tako mi je i sin rekao da kad nabacim opremu i ranac izgedam bar 10 godina mlađi...:rolleyes:

 

Hvala svima na sugestijama!

Probaću narednih dana da rešim ovaj slučaj i javiću vam šta je od toga uspelo...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja se bas ovih dana premisljam da uradim neko tapaciranje na dnu kofera zbog tog lupkanja, dosao sam na ideju da cu za to koristiti onu pilates podlogu ili kako vec, ima ih u yisku, dechatlonu, kod kineza tipa sirine 60cm i duzine oko 2m cena je od 300-500 din, opkrojiti po obliku i fiksirati dupleks trakom na pojedinim mestima da je mogu lako skinuti zbog ciscenja
 

crna-prostirka-za-pilates-i-rastezanje-1
WWW.DECATHLON.RS

Prostirka je namenjena za treninge jačanja i toniranja mišića. Prostirka je dizajnirana za srednje intenzivno vežbanje jednom sedmično.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Eto ti Zoki rešenja! Iskrojiš manji deo, koliko ti treba za dno kofera, ostatak iskoristiš za vežbe pilatesa i toniranja mišića. Jbg ide leto...  :D

Promenio član bajker71
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 299 postova

WWW.EBAY.COM

Thru your clothes. These nipple. Once you put on nipple covers, you don't have to worry about your nipples showing. Pakage includes:Silicon Nipple Pad x 1 Pair(2 pieces total). Color :Nude. The covers are self adhesive, washable and reusable.


Momci dajte malo mašte..
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Постоји решење зове се АРМАФЛЕКС  самолепљив с једне стране а са друге боје сребрне или црне с тим сто је сребрна грубља има их у таблама, служе за облагање клима комора, канала за ваздух од поцинкованог лима цеви већег пречника итд. Било је у фирми ЕТАЖ у димитрија туцовића .Ја сам налепио метална врата од гараже изнутра и држи одлично пар година уназад.  Има их у више дебљина , најбоље да узмеш најтању  погледај на сајтовима за продају  расхладне опреме и опреме за грејање .

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pa to je ta izolacija sto sam naveo u prvim postovima, samo sto nisam znao kako se tacno zove

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Ja bih tu uzeo neki decji balon na naduvavanje.. i kad zapakujem stvari, samo popunim balonom koliko treba.. Balon pritisne svuda i eto.

Nemam kofer, nikad nisam probao, nije mi bliska ova problematika.. jedino bih gledao neki malo kvalitetniji, od deblje gume..

E, sad mi pade na pamet.. a oni jastuci za vrat kada se spava u autobusu?

Naduvas ih koliko ti treba i kul.. oni mi deluju da nisu tanki, da ne bi bas odmah pukli..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda cbr900rr

Stvar koja je isto dobra za oblaganje iznutra a zvucice smesno,  filc koji se postavlja ispod laminata ima malo debljih otp. 5 mm. Ima svuda da se nabavi a nije ni skup.  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja