Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Brzo će proći nedelju dana, čekamo izveštaj. Na slikama Fazer deluje skroz ok, barem meni.

Promenio član Zlatko LA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 15 minuta, Zlatko LA je napisao:

Brzo će proći nedelju dana, čekamo izveštaj. Na slikama Fazer deluje skroz ok, barem meni.

Ako Neso aminuje samo poteraj lovu.

A i ove kawe što @Markone88šalje uopšte nisu za otpisati. Baš lepo deluju.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Iskren da budem Nenadu verujem vise nego sebi.

Lepe su i Kawe, cudan sam malo ja kad nesto odlucim tesko da to mogu promeniti.

Ali pratim sve pa cemo videti kako ce se sve odigrati.

Sve je na open. :)

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Pozdrav svima, evo da budem od koristi, u slicnom smo "sosu", juce je burazer isao da pogleda ovog bordo bandita iz bg za 1800€...posto trenutno nisam u prilici da licno pogledam. To mu je zadnja cena, i moguce je da vredi te parice... Ono sto se ne vidi bas najbolje na slikama je, da plastike ne leze bas najbolje neke su i naprsle kad se bolje pogleda, vidi se i na slikama, rucica kvacila je iskrivljena, rucica prednje kocnice je polomljena, vizir je skracen tj isecen, desna dekla je zagrebana. Prodavac je stariji covek, motor je kod njega od 2017. Na motoru su novi lanac i lancanici, presli svega 1000km i kaze burazer da ne sumnja jer tako i izgledaju, plocice kocione su skoro nove, gume su dot 2013 i ne znam sta rece druga, dakle za zamenu su... Malo brlja na leru, pretpostavka je da se karb.zreli za stelovanje... Ali ono sto je mene odbilo je to sto mu je na ramu napukla "usica" na koju se kaci motor tj agregat... Ja sam iz tog razloga odustao kad se bolje pogleda na slikama vidi se da ni boja rama sa desne strane pri dnu nije bas pogodjena... Mozda to i nije neki ne znam kakav posao ali kad sve ovo sredis msm na sitnice oko plastika vizira guma itd... Dodje ti jeftinije da kupis neki koji je skuplji al sredjen,. E da i registrovan je poslednji put 2017-e tako da prilikom reg. nova tablica i saobracajna... Tako da eto.. nadam se da sam nekome pomogao, da zna na cemu je sa tim konketnim primerkom.. :)

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Naravno da je od pomoći svaka informacija, eto ne verujem da ce neko da se naresi da ga pogleda posle ovog teksta. Mene bi put dosta koštao, odem i vratim se i na kraju opet sam na nuli a u startu kraći za odredjenu sumu novca. Svaka informacija je od bitnog značaja to je sigurno. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
7 minutes ago, Zlatko LA said:

Naravno da je od pomoći svaka informacija, eto ne verujem da ce neko da se naresi da ga pogleda posle ovog teksta. Mene bi put dosta koštao, odem i vratim se i na kraju opet sam na nuli a u startu kraći za odredjenu sumu novca. Svaka informacija je od bitnog značaja to je sigurno. :)

Svakako imas mene u BG da idem da gledam u sitna crevca, a N.F.S. u KG :)

 

Ima da te opremimo boli glava ;)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U Kg sneg napadao, otisao bih ja i pre nego ne moze da se proba!

Od petka najavljuju preko 10 stepeni... Jos dvoje se drugara sa foruma interesuju za fazera, javljam cim ga pogledam.

Decka znam, imamo stanove u istoj zgradi ali ni jedan ni drugi ne zivimo tamo :D 

Ovo mu je koliko znam prvi motor, nisam ga vidjao da divlja, vozi se obicno u pratnji nekog skuterasa (koji tempo diktira :D ).

Kada ga je uvezao sreli smo se pred garazom, fazer je bio u totalno fabrickom stanju... Od tada ga iz bliza video nisam ali u prolazu/mimoilazenju cesto.

 

Screenshot_20210322_062136_com.viber.voip.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Jesam li ja prvi ko se javio ili čekam u redu za tog Fazera? :D Stvarno na slikama izgleda prelepo brem koliko se to moze videti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Heheh, ma nema reda, cek da ga prvo pogledam...

Napisacu ovde kako sam ga "doziveo".  Uslikacu eventualna ostecenja... Snimak ko hoce neka posalje br. na PP, da na viber da prosledim.

Samo da se sneg otopi :jok:, ne podnosim ga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

@N.F.S.
pa nije tvoj motor, šta ti žao da teraš po bljuzgi, nećeš ga ti prati :P
Kolega, držim fige da je motor puška :goodluck:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Uuuh i ja, ova plava mi je na njemu najlepša. Opracu ja sve nije problem, moze i off road lagano sto se mene tiče. :D 

Promenio član Zlatko LA
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Eeej, polako! :aha:

Bas ce mi biti zao ako se ispostavi da motor nije dobar, nema radovanja u napred. Da znas Zlatko za koliko sam motora na slikama balavio a uzivo katastrofa!

Sitna ulaganja oko estetike su prihvatljiva, mehanicko stanje je bitno... Ispitacu ko je odrzavao, sta je sipano, kada...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Svakako čekam tvoj odgovor, ako je sve kako treba dolazim istog dana. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 10 sati, Alex011 je napisao:

juce je burazer isao da pogleda ovog bordo bandita iz bg za 1800€

Alex, hvala sto si ovo podelio sa nama. Pre 20-tak dana u prici sa @Markone88 kako bih mozda presao sa skutera na nesto jace (predlog Bandit),  preksinoc vidim ovaj oglas, a mozda cak i zamenu da pravim...juce za ceo dan procitao svih 33 strana o Bandzi, da ako odem u "pregovore" imam bar neko predznanje...ne trazim full estetiku, i ja sam sa mog pao dva puta sa 5 km/h, ali taj je bas...

@Zlatko LAizvini na off-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Nema potrebe za izvinjenjem, delimo iskustva i savete. Tu smo da razmenjujemo iskustva i savete. ;)

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

@Blazaizgleda da nam je Bandza svima nedosanjan san... :) znam te muke i ja sam se nacitao o svakom modelu koji me zanima, sta sve treba da znam kada odem da pogledam... Javljajte ako ima sta interesantno.. Da sto rece @Zlatko LArazmenimo saznanja..

@Dejan Nešković ispratio sam ovaj motor, kad je prosli put bio na oglasima.. Otkud to da se tako brzo resavas na zamenu.. ? Izvini @Zlatko LA ako sirim temu.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

@Alex011 kupljen da bude kompromis između TDM900 i Beverly 500. :) Ali, moja draga se ne usuđuje da ga vozi, a ja sam se odvikao od sportskog načina vožnje i položaja sedenja. Nije baš na prodaju, nema ga na oglasima, ali mi drugari (koji znaju moje muke) pomenuli ovu temu, pa rekoh da se javim. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Uh kakvo resterecenje, motor je tu! I za mene najlepsa plava koja odlicno stoji Fazeru.

Pitanje je samo hoce li se u KG ili u BG po motor. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Е, мој Златко... Онакву лепоту си имао и сада гледаш ТО. Душа ме боли. 

Ајде да нађем неку позитивну страну, уживаћу гледајући како сређујеш и хоћеш ли успети да направиш ФЗ да личи на нешто. 

 

Овај Декијев ти је механички добар, а изглед... Као и сваки, држали га под цирадом да не плаши децу на улици. То је ваљда законска обавеза коју преузимаш са саобраћајном за Фејзера? :)

 

 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

[mention]Dejan Nešković [/mention] ne znam da li si stigao da mu zamenis ulje sto ti dadoh il ce to novi vlasnik?
Bese ipone full synth i filter?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
pre 11 minuta, m.milivojevic je napisao:

[mention]Dejan Nešković [/mention] ne znam da li si stigao da mu zamenis ulje sto ti dadoh il ce to novi vlasnik?
Bese ipone full synth i filter?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Treba uskoro jedna ozbiljna ekipa da otvori servis, cuvao sam se za to. Taman i servis vila da se odradi, plus da se doda novi vizir. Sve to ce biti u narednim danima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja