Jump to content

Moto Zajednica

Kazne pljuste

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Pre neki dan setam gradom i slikam uobicajene stvari, kad dva marsovca stala na sred Srpskih vladara i razbise motoriste. Najbolji mi je bio lik koji kad je stao jedno pola sata nije skinuo mobilni telefon sa uva :D

10072006103205kazne2.jpg

10072006103301kazne.jpg

10072006103334kazne3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
xexe vidi lika sa skuterom' date=' ni kaciga ni tablica...potseca me na mene pre 2 godine :)[/quote']

 

Borac pravi! hehehe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Ovako treba svakog dana, od ponedeljka do nedelje. Prvo sto bi ocistili "strance" iz centra grada, a i svaka devocica na skuteru bi pocela da nosi kacigu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Potpuno podrzavam akciju. Samo bi mogli da je prosire u saradnji sa Interventnom na vecernje sate, i da malo opale po indijancima ne kradenim Rovima koji vozi kao kreteni posle ponoci... sinoc jedan degenerik u centru umalo da pregazi devojcicu od nekih 12-13 godina, sve na moje oci...sve bi to ja u rudnike soli :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

U subotu uvece me zaustave zbog kacige, sve picanski, puste me zato sto kazu da sam mnogo dobar momak ali sto umem da ih zajebem do 101 i nazad to nema nigde (tim recima mi rekli).

Medjutim, morao sam da ga ispravim, do 1001 i nazad za 1 sec.

 

Sto meni ne nalete kerovi kao ovi da ih popalim na zadnjaka :twisted: .... Tijooooj.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
i da malo opale po indijancima ne kradenim Rovima koji vozi kao kreteni posle ponoci...

Jedino da zovu vojno vazduhoplovstvo u pomoc.

 

Pre mesec dana kupio drugar skuter i dok je isao po tablicu zaustavi ga patrola i napise mu kaznu. U tom trenutku "prolece" pored njih neki veci motor (kaze neki "u oklopima"). Drugar onako besan kaze pandurima -"Sto ne kaznjavate malo ove divljake?!", a pandur njemu mrtav 'ladan -"Uhvati ih ti ako mozes!" :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

Napad je najbolja odbrana kad me zaustave ja ih odma napadnem kako mi treba deo sa njihovog motora i kako oni toga imaju koliko oce ,onda se covek zbuni ne trazi mi dokumenta i jos mi nudi kontakt sa njihovim mehanicarom samo da mu ne skinem deo( pod uslovom da vozite BMW).

Nema razloga da me kazni jer sam skroz ispravan, jedino sto nemam trougao na motoru , moze i prvu pomoc da mi trazi imam a o kacigi da ne pricam nosim je uvek zbog moje lude glave .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

HAHA, ja sam jednom marsovcu hteo da skinem cizme pre dve godine...Salim se... Cimao sam ga da mi nabavi cizme, a on uzo da se zali kako su im sasili kurton odela i kako nista ne valjaju. Izgledaju ko vatrogasci. Jednio im cizme i kaciga original 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
vozi kao kreteni posle ponoci... sinoc jedan degenerik u centru umalo da pregazi devojcicu od nekih 12-13 godina' date=' sve na moje oci...sve bi to ja u rudnike soli :evil:[/quote']

 

Devojcica od 12-13..... godina u centru grada...posle ponoci....????!! :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
vozi kao kreteni posle ponoci... sinoc jedan degenerik u centru umalo da pregazi devojcicu od nekih 12-13 godina' date=' sve na moje oci...sve bi to ja u rudnike soli :evil:[/quote']

 

Devojcica od 12-13..... godina u centru grada...posle ponoci....????!! :?

 

Danas su deca napredna, sto brze vozis- to vidis mladje ribe oko sebe :D:D:D

Shalim se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Devojcica od 12-13..... godina u centru grada...posle ponoci....????!!

 

Devojcica nije bila sama nego sa roditeljima, ali nisam ih spomenuo

Prelazili su pesacki i kreten umalo da ih pobije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Toliko ima budala po gradu da je to fenomenalno...

Panduri su opremljeni moto voznim parkom na nivou od pre 10 godina, i samo skuterase i mogu da drkaju. Oni najbolje pune drzavni budzet voznjom bez kaciga i dozvola. Ove sa kradenim R-ovima nece da rizikuju da jure...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Ovo je sve akcija za jedan dan. Bas danas se vozim i komentarisem sa devojkom. Pre tri godine, taman ja kupio Vespu, nemam kacigu i krenem da se vozim par dana bez kacige. Za 7 dana 3 kazne. Poludim tu ja ali sta da se radi, u pravu su.

 

E sad, ne bih ja toliko bio besan na pandure da su i drugi dobili. Danas se vozim i brojim. Sreo sam 18 motora od kojih je 6 imalo kacigu. Nek mi neko kaze da oni to sprecavaju. Naravno da ne sprecavaju, boli ih bas...

 

Samo se setite kako je efikasna bila akcija sa pojasevima. Sto se tako nesto ne bi uradilo za kacige. Mesec dana terora. Posle toga bi SVI nosili, nema sanse. Ali kome bi posle naplacivali kaze? Nikome... A pogotovo da kaznjavaju suvozace. Samo gledam kako one nesrecnice golih ledja i glava idu sa splavova kuci posle ponoci... uzas...

 

Ali opet, dzaba prica, od ovoga svega nista. Srbija!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Danas se ustostrucio broj motorista i panduri mogu samo da prave ovakve blic akcije. Ponekad se i ja osecam kao jedina "budala" u gradu sa kacigom na glavi :shock: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Samo gledam kako one nesrecnice golih ledja i glava idu sa splavova kuci posle ponoci... uzas...

Ma nemoj da se sekiras, vecina ih ne ide kuci! :lol:

 

E, juce sam ja mogao da na'ebem. Popravljam moj stari Tomos, taman seo da ga probam, kroz ulicu (u kojoj NIKAD do sad nije bilo policije) kad vidis obilazi me beli Punto i mashe mi da stanem.

"...Dokumenta molim...", a ja ni kacigu ni saobracajnu, vec se preracunavam u sebi. Na moje iznenadjenje, tu mi bila saobracajna od Kawe, pandur pogleda pa kaze "Pa sta to vozis, gde je Kawasaki?" :shock:

Ja sav zbunjen gledam, a on "...znam ja tebe, ajde vozi sada, al u buduce kacigu na glavu da ne bi pisali prijavu..", da ne poverujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Pa juce ti je bila akcija na republickom nivou, hehehe, imam dojavu od prijatelja.... pojacana kontrola saobracaja, a narocito motocikala, pa ti vidi... dobro si prosao, heheh, opasni ti tvoji lokalci bre, nece pucaju valjda:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
nece pucaju valjda

Mani ih, jos ce posle kazu "nishanio sam u gume..." :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja