Jump to content

Moto Zajednica

Aj pomoz boze

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

13.07.2006. imam polaganje za A kategoriju :shock: pa molim boga da polozim posto sam testove jedva nasao i to pola nije tacno,tako da sam ga nadrljao.

Nemogu da verujem da na internetu pored svih gluposti koje on sadrzi nemogu da se nadju testovi,ali .....

Sto mi je blizi taj dan osecam se kao da idem na vesanje a ne na polaganje :(

Ako neko zna gde mogu da nadjem testove na netu molim vas pomozite mi posto za drugo polaganje bogme para nemam.

Hvala vam unapred ,pa da i ja sednem jednom na motor a da se neokrecem i gledam gde su cike u plavom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Nemoj da se plasis jer je to stvarno lagano ali moras da odvojis jedan ceo dan ili dva...

dakle pogledaj po auto skolama(tamo gde si uplatio polaganje) da li imaju testove na racunaru..to je jedna grupa od recimo 100 pitanja i ona ti dolaze na polaganju...idi dva tri dana,proradi po jedanput i nema sanse da padnes....najbolje je da procitas tu knjigu za polaganje onako informativno i onda nalegni na te testove....

ovde koliko znam polazes test pa tek za 15 dana voznju a ako padnes jedno tek za mesec dana mozes opet da polazes...ali u Kragujevcu,Kraljevu itd je polaganje testova i voznje istog dana...raspitaj se jos malo pa ako nisi uplatio vec mozes da uplatis tamo,odes busom i sve zavrsis za jedan dan....samo polako i nema greske...srecno :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Na testu ces imati dve strane.

Na prvoj imas situacije u saobracaju i pitanja, a na drugoj imas raskrsnice i saobracajne znake, e tu pazi jer ako pogresis imas najvise negativnih poena. Ima par zbunilica ali samo lagano i nemoj da zuris.

Srecno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
13.07.2006. imam polaganje za A kategoriju :shock: pa molim boga da polozim posto sam testove jedva nasao i to pola nije tacno' date='tako da sam ga nadrljao.

Nemogu da verujem da na internetu pored svih gluposti koje on sadrzi nemogu da se nadju testovi,ali .....

Sto mi je blizi taj dan osecam se kao da idem na vesanje a ne na polaganje :(

Ako neko zna gde mogu da nadjem testove na netu molim vas pomozite mi posto za drugo polaganje bogme para nemam.

Hvala vam unapred ,pa da i ja sednem jednom na motor a da se neokrecem i gledam gde su cike u plavom :)[/quote']

 

Imam ja testove za vožnju. Fajl/program je veliki cca. 37 mb i sam ti kaže da li si taèno odgovorio ili ne. E sad ako zna neko kako i gde da to aploudujem neka kaže. Ovaj fajl bi možda mogao i da bude kao "sticky"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
13.07.2006. imam polaganje za A kategoriju :shock: pa molim boga da polozim posto sam testove jedva nasao i to pola nije tacno' date='tako da sam ga nadrljao.

Nemogu da verujem da na internetu pored svih gluposti koje on sadrzi nemogu da se nadju testovi,ali .....

Sto mi je blizi taj dan osecam se kao da idem na vesanje a ne na polaganje :(

Ako neko zna gde mogu da nadjem testove na netu molim vas pomozite mi posto za drugo polaganje bogme para nemam.

Hvala vam unapred ,pa da i ja sednem jednom na motor a da se neokrecem i gledam gde su cike u plavom :)[/quote']

 

Imam ja testove za vožnju. Fajl/program je veliki cca. 37 mb i sam ti kaže da li si taèno odgovorio ili ne. E sad ako zna neko kako i gde da to aploudujem neka kaže. Ovaj fajl bi možda mogao i da bude kao "sticky"

 

vis taj programcic bi i meni doooobro dosao :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Imam i ja te testove(program), pa ako se ne snadjes do veceras 20-21h, a posto smo vec iz istog mesta :wink: , mogu ti ih dati (onda stizem kuci)...

Ostavi mi broj telefona na pp, javljam se cim stignem.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

Nazalost nisam mogao da ti napisem PM jer nesto nece da funkcionise :shock: kako treba,tako da evo ti na javnom.

Robi to bi mi jako dobro doslo,tako da molim te javi se kada budes mogao da mi das,nacicemo se u Penny Lane kada budes ,mogao javi mi.

Hvala unapred :)

062/563-780 Sinisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ako se nisi snasao imam ja te testove posto sam i ja odnedavno polagao za A pa ako ti treba javi se. Nije opste frka ja sam polagao u Leson tamo ti obicno daje testove da vezbas baram je meni bilo lako.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja