Jump to content

Moto Zajednica

Zimske rukavice

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Prodajem NOVE rukavice 3XXXL  iz razloga jer su realno 2xxl a saka mi je bas velika.Naravno nisu ni nosene  samo probane  na ruci.Imaju mali aj da kazem džep  ispod karbona  na zglobovima verovatno za stavljanje kartice sa putarine:).

Jako udobno postavljene  i duboke sto je meni jako bitno jer vozim bukvalno 356 dana u godini pa i po snegu i kisi :)

Na Youtube sam vide da su  vodo nepropusne .Mada ispod onog cupavog materija u rukavicama se oseti nesto kao neki najlon ili suskavac sta vec  ne vidi se jer je postava preko tog materijala koji osetim  kada protrljam .

 

Made in Pakistan....

 

cena FORUMASKA  25e

telefon za kontakt 0638129618 Zvonko

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Posto su verovatno kupljene kod mene, da dam pojasnjenje. To ispod protektora nije dzep. Ako bi se zasilo i iznad tvrdih protektora, onda bi se kod savijanja sake materijal ispod protektora guzvao i zuljao nadlanicu. Ovako ti tvrdi protektori "rade" gore-dole, ali ostaju na svom mestu. Taj princip se koristi na manje-vise svim rukavicama sa tim tvrdim protektorima zglobova.
I jos nesto: ovo jeste Pakistanska firma, ali imaju dobre proizvode, pa ko ovo kupi od kolege nece pogresiti !


  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Hvala LuckyVladano na pojasnjenju oko dileme za dzep....i mene je to bunilo malo...Tacno kod tebe sam i kupio na K.P. ali definitivno su mi za citav broj manje a meni su bas NEOPHODNE ZIMSKE  rukavice kao sto i napisah ...vozim 365 dana u godini  paaaaa:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1876 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pa sad, u toku ove nedelje jedino u utorak nisam vozio. A vozim dok je bar 2 u plusu, i bez snega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja