Jump to content

Moto Zajednica

Zadnja guma za Viraga535

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: HONDA TRANSALP 650

Imali ko iskustva sa Pireli gumom Mt66 rute, motirao bih je na viraga 535. Ili neke druge preporuke. Dimenzije 140/90r15. U ponudi imam i Mitas Mc7 za upola cene. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova

Ja sam je imao na mojem motoru, jednom i nikad vise! Dugotrajna u poredjenju sa Bridgestone Exedra koju iskljucivo koristim sada. MT66 je tvrda, sporo se zagreva, lose se ponasa na beloj liniji i zakrpama kao i po mokrom kolovozu . Ipak, sve to zavisi od tvog stila voznje, kvaliteta asfalta, ukupne tezine motora i vozaca-suvozaca. Kod mene je jedino bila dobra kada sam imao suvozaca i kada je asfalt bio kvalitetan i rapav. Presao sam 15,000km I zadnju  poklonio prijatelju (vozi Vmax Yamahu) jer je njegova bila skroz celava. On je izgurao jos 4,5 ' iljade. 

Takodje sam i zadnju Bridgestone 150/90/15 poklonio rodjaku za Virago 750, paše uz toleranciju od 1-2 mm od kardana. 

Bridgestone je meksa, kratkotrajnija(max 12,000km sam izvozao sa jednim setom) i skuplja ali je izuzetna za sve uslove. 

Sa Mitas gumama nemam nikakvog iskustva ali ce vec neki kolega sigurno napisati koju rec. 

Promenio član Dovakhiin
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: HONDA TRANSALP 650

Hvala na iscrpnom odgovoru imajuci sve to u vidu preskocicu za sada pireli. Jos jednom se zahvaljujem. Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova

Nema na cemu kolega. Pireli je bas dugotrajna guma i ukoliko vozis laganije moze sigurno preko 20,000km da izdrzi. Ponavljam,  da meni, za moj stil voznje i kvalitet puteva po kojim vozim nije odgovarala. Koju god da odaberes napisi utiske, sigurno ce biti od koristi. Pozdrav.

Promenio član Dovakhiin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Lion
  • Motocikl: NC700xd

Stavio sam novu Mitas i vozio celu sezonu, 95%km sam imao suvozača.

Prednost je cena i što se sporo troši, za nekih 7000km ne znam da li je 1mm potrošena.

Loša strana kliza malo kada je jača kiša, preko šahtova od toplana(oni četvrtasti metalni), preko zebre samo kada je mokro.

Što se tiče kako drži u vožnji kada je suv asfalt za mene je bila sasvim ok:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: HONDA TRANSALP 650

Ok. To mi mnogo znaci u vezi Mitasa. Imam ponudu za ove  gume Metzeler 190 evra set. To je nesto najjeftinije posle mitasa . 

IMG-3d6d97ab9598ea14838d0cb4748aea7a-V.jpg

IMG-f8d5bb7e994b6a21412119ae745f09db-V.jpg

Promenio član ica81

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja