Jump to content

Moto Zajednica

BMW R25/0

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kruševac

Pozdrav svim clanovima...trebalo bi uskoro krenuti u restauraciju, 95% originalnih delova imam, a takodje i nekih duplih.Prva serija R25, po broju motora i rama.Motor je inace dugo u vlasnistvu, ostao je jos od mog dede rasturen ovako vec 40 i nesto godina :)  Postojalo je neko uputstvo manual na srpskom jeziku, neko je odavno to prodavao, ako neko ima bio bih mu zahvalan.

 

 

 

 

20201018_153958.jpg

20210220_171826.jpg

20210220_172003.jpg

20210220_172050.jpg

20210307_185008.jpg

20210307_185030.jpg

20210307_185042.jpg

20210307_185101.jpg

20210307_185339.jpg

  • Sviđa mi se 11
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Da imam uputstvo, poklonio bih ti ga, samo da počneš da radiš, a mi da gledamo. O sredjivanju nekog BMW-a maštam dugo, al nikako da se pojavi neki sa meni pristupačnom cenom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Иако прости агрегат има много ситница које мораш да испоштујеш да би испало како треба. Ја сам задњи пут платио оригинални клип 280€, каква је клипњача, код њих је слаба тачка. Ако има луфт да знаш да се продају појачане ролнице па можеш да је егализујеш сверним брусањем.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Au kakav projekat! Pratim. Ako nešto treba piši ovde, verujem da će se uvek naći neko ko ili ima nešto ili zna gde može da se nađe. Srećno!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imaš sreće, imam radnu knjigu ( objedinjena tri modela - R 25, R R 25/2 i R 25  3 ) i to na našem jeziku . E sad, pošto sam davao knjige nekim ljudima da srede motore, pa ostao bez istih, više ne dajem nikome. Ono što mogu da uradim je to da ti knjigu isfotokopiram, uvežem u spiralu i pošaljem poštom. Platiš samo cenu kopiranja i poštarinu.  Knjiga ima nekih stotinak strana . 

Promenio član drumskalisica
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dosta korisnih informacija možeš pronaći na YouTube. Ja kad god sam radio nešto na mom bmw - u, a sad i na kawi uvek pogledam kako je to već neko radio. Pogledam snimak i više puta pre nego što se uputim u avanturu ako mi nesto nije jasno. 

Promenio član stari roker
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kruševac

Hvala svima na podrsci.Ima dosta toga na YouTubu, naravno ne sve ali ima da se nadje.Takodje ima po sajtovima sklop delova gde i sta ide, moze da se prevede sta treba, ali takodje treba dosta iskustva nekog ko se razume i ko je vec radio bar nesto slicno, narocito oko struje.

 

Hvala @drumskalisica, moze da se dogovorimo, platicu sta treba, samo ako je na srpskom jeziku, pa da mi posaljete to.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
On 12.3.2021. at 14:53, drumskalisica je napisao:

Imaš sreće, imam radnu knjigu ( objedinjena tri modela - R 25, R R 25/2 i R 25  3 ) i to na našem jeziku . E sad, pošto sam davao knjige nekim ljudima da srede motore, pa ostao bez istih, više ne dajem nikome. Ono što mogu da uradim je to da ti knjigu isfotokopiram, uvežem u spiralu i pošaljem poštom. Platiš samo cenu kopiranja i poštarinu.  Knjiga ima nekih stotinak strana . 

Poceo sam isti posao da radim, R25/2, i pomoglo bi mi "stivo" koje imas, tako da ako moze kopiraj duplo.

 

Promenio član Simon69

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
Pre 5 sati, P.e.t.a.r je napisao:

Hvala svima na podrsci.Ima dosta toga na YouTubu, naravno ne sve ali ima da se nadje.Takodje ima po sajtovima sklop delova gde i sta ide, moze da se prevede sta treba, ali takodje treba dosta iskustva nekog ko se razume i ko je vec radio bar nesto slicno, narocito oko struje.

 

Hvala @drumskalisica, moze da se dogovorimo, platicu sta treba, samo ako je na srpskom jeziku, pa da mi posaljete to.

 

Pratim radove i tu sam da se dopunjujemo.:takoje:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nije nikakav problem, pošaljite mi adrese na PP kome treba, pa da to uradim. Nisam odavno nešto tako kopirao, al mislim da ne bi trebalo da bude skuplje od 1.000 dinara po komadu il tu negde ( zajedno sa poštarinom ). 

  U svakom slučaju, ako je nešto ozbiljnije poskupelo, prvo ću vas obavestiti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja