Jump to content

Moto Zajednica

VN900 lice instrumenta

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki LTD 454, Vulcan 900 Classic

Pozdrav, ljudi! Kupio sam skoro VN900 i, naravno, kao kod svakog polovnjaka ima nekog sređivanja. Trenutno, jedino što me iritira jeste lice instrument sata. Fabričko je počelo da se ljušti i imam nameru da ga zamenim. Tražio sam po netu nešto što bih mogao da odmah odštampam i da stavim umesto starog lica, ali kapitalisti sve naplaćuju :) 

Insteresuje me da li je neko nekada štampao sat na VN-u i, ako je voljan, možda da prosledi dalje :) Čisto da ne moram da učim još i u Photoshop-u da radim :) 

Hvala unapred i uzdravlje mi bili ;) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki LTD 454, Vulcan 900 Classic

Kako nisam uspeo ništa da pronađem, niti je bilo komentara, odlučio sam malo da se igram u Photoshopu. Nisam profesionalac u tome, ali mislim da je solidno ispalo. Verujem da bi tu moglo još što šta da se uradi, ali za 3 sata igranja, mislim da je skroz ok. Ako neko hoće da prokomentariše, slobodno :) Sutra ću da odštampam, pa da vidim kako će da ispadne na motoru.

SpeedoFace-VN900.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki LTD 454, Vulcan 900 Classic

Hvala :) S obzirom da je to bila "igrarija", a nisam našao ništa što bi mi odgovaralo za obeležavanje brzine (bar me mrzelo da tražim toliko), i s obzirom da je ipak u pitanju čoper bordo boje, mislim da više boja ne bi leglo kako treba... U svakom slučaju, za početak sam i ja zadovoljan :) 

Još jednom, hvala na komentaru i sugestijama ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja