Jump to content

Moto Zajednica

Beverly 250 kupujem do 2007 godišta

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Kupio bih beverly 250 do 2007 godišta.Prvenstveno me interesuju obični karburatoski a mogu i 250ie.Ako neko zna nekog proverenog sa foruma da želi da proda neki pristojan primerak da mu znamo bar malo istoriju.Pregledao sam oglase vidim da su se cene zadržale i nešto nisam siguran kakvi su.Ja sam iz Niša na jugu Srbije i nemam nekih izbora napomenutog modela.Čekam vas kolege dajte preporuku:moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Proverenog sa foruma - ne poznajem. Ali imam drugara koji bi prodao Beverly tourer 250 a mislim da je 2008 ili 2009. E sad ako je godina ili dve gore problem, onda ništa. I ono što je verovatno problem je, to što je motor u Subotici. Ovako inače, zna mu se istorija, zna od koga je kupio, i sam je kupovao neke stvari nove (nije me zanimalo jer skutere baš i ne volim). On ide na veće kubikaže pa ovaj postaje višak. U svakom slučaju, njegov broj telefona je 0601768000, pa za dalje, sa njim. Zove se Darko.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Okvir u godini je stavljen zbog naglog porasta cene od 2006 pa naviše ide i cena jedino zbog toga.Inače hvala puno na informaciji.Našao sam nekoliko u N.Sadu i Bg-u još kad bih neko imao vremena ko je iz tih gradova da pogleda bilo bi odlično.Hvala još jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Stvar je jednostavna, do 2005 karburator, od 2006 i.e. Mada ih ima dosta koji prodaju kao 2006, a karburatorski su.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Ja sam iz Bg, ako ti nesto znaci. Ali, em sam nov i nepoznat na forumu, em nisam nesto mnogo strucan, bolje bi ti bilo da vidis sa nekim majstorom..

Da i ne govorimo da i majstori izbegavaju da preporuce da posle ne bi bili okrivljeni za svaki kvar koji se pojavi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Ako hoces Beverly turer 300ie 2010 god po ceni 250 2007 javi se.

Skuter je u dobrom stanju, poznat je vlasnik (moja žena :) )  stoji mi i zauzima mesto a ne vozi se, zato je takva cena. 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Polako prvo ja cena na pp pa zatim slike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli
2d2d5bc862e9-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Piaggio Beverly 300ie, 2010. godište, Scooter, vozilo prešlo 37000 km, Smederevo. Cena 2.610 € - Motori - Polovni Automobili

ovaj?

Supruga zeli Yamahu Virago 125?

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

@cezarpa tako je, fotke su loše na brzaka ga je slikala.  

Cenu sa oglasa zanemari, napisao sam već ovde da ga forumaši mogu dobiti po nabavnoj. 

Promenio član Darko Floyd
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Prelep je baš ali mi probija budžet.Inače za odžavan motor kome znamo istoriju nije mnogo.Kubikaža taman koliko treba ni mnogo ni malo ni lagan ni težak a pri tom prelep fenjerko :jee:.Ja nešto do 1500e i kad dodam registraciju put od juga Srbije prema severu prikolice itd udaram do 1800 e.A već imam jednu bitangu CB750SEVENFIFTY:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne znam ni tebe, a ni prodavca. Ali vidi, razmisli (bar bi ja tako uradio), skuter je registrovan, ispravan ( ne treba ti prikolica), mozda ne treba nista da se ulaze, tipa servis, gume itd. Ne znam, jeste velika razlika u ceni ali... izvini na off-u, mozda lupam, svako zna ipak svoje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

I za benzin i putarinu na autoputu.Mada i ja gledam bev 250 -300 ,al mi ladno sad da ga dovezem i od BG,NS,A ne do Nis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

"Nema lose vreme, samo losa oprema"...negde sam procitao, hehe ! I meni je ladno u 5 ujutro da krenem na posao, moj kolega radi od 8 i dolazi motorom. A ima i bolju opremu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ništa nije čudno uvek kad kupuješ nešto imaš troškove sve je to ok.Eto prvo sam gledao oko 1000 e(plus minis) pa sam nailazio na beva 200 pa onda čitanje upoznavanje itd pa odoh stepenicu iznad rekoh to je sredina taman 250ccm karburatorski itd i oni su tu oko 1500 e plus minus :care:drže cene kao transalpi u golfovi 2.I na kraju na jugu ove naše izmučene zemlje  nemaš nikakav izbor beverlija a ja se zalepio za Bevu :).Na kraju imam da uzmem 50ccm:moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Ako nemas pare za Beva,da ti prodam moj licni Liberty 125 rst ,ko lutka je?

A jacu da se zrtvujem za Beva.

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli
On 3/5/2021 at 11:20 PM, Darko Floyd said:

Za forumaše 2.100, ništa mu ne fali samo mi je višak, registrovan je još poprilično. 

Sto ne zamenis razbijeni retrovizor,ruzno deluje.?Mene licno odbija od kupovine,a gledam neki beverly da kupim.

Kakve su gume?zrele za zamenu?Slike su nejasne.

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ako je razbijen retrovizor problem u celoj priči ... Polovan motor brate...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
1 hour ago, slobasuper9 said:

Ako je razbijen retrovizor problem u celoj priči ... Polovan motor brate...

Pa nije samo retrovizor. Istice registracija za 6 meseci, verovatno mora i servis da se uradi u toku godine, mozda ce morati i gume nekada da se zamene, treba da se plati prenos, putarina, a i nesto pojede usput. 

 

Staro pravilo koliko god da spustis cenu, pitanja ostaju ista. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

@cezarpa iskreno nemam kad da se zezam sa retrovizorom. Staklo je samo potrebno zameniti, ja ga razbio dok sam ga premeštao, malo mesta a puno motora jbg. Zadnju gumu treba zameniti (oko 4.500 din) i desni retrovizor, sve ostalo je u odličnom stanju. 

Ako te retrovizor odbija od motora koji je 500 evra jeftiniji od ostalih u oglasima a registrovan, pali na čvrgu, kočnice odlične, ne trese korman .... onda stvarno i nije skuter za tebe, traži dalje, ima preprodavaca koji su to već sredili i ispolirali ja nemam kad, još mu stoji i govno od ptice na viziru nemam kad da operem :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

@max80 potpuno si u pravu. Bio je i na PA sa nižom cenom pa sam se ubio ponavljajući istu priču, sad sam ga stavio na prosečnu cenu pa kad ode nebitno. Svakako mi nije hitno za pare nego mi zauzima prostor a žena neće da ga vozi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Nisam zeleo nikog da uvredim,nebi trebao da se ljutis.Sa jedne strane je prodavac koji vrednuje svoju robu,ali postoji kupac koji gleda i daje novac.Nije retrovizor tezi od motora,ali daje opstu sliku.U ovom slucaju sam ozbiljan kupac koji gleda detalje.Jos jednom se izvinjavam sto sam bio direktan.

Inace svi se cenjkamo kad radimo trgovinu.

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja