Jump to content

Moto Zajednica

IXS Montevideo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

pozz društvo

 

Imali kakvih primjedbi ili kakvih komentara na ovaj komplet.

 

Radi se ixs montevideo rs-1000 model

X51034-873.jpg

X63032-873.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Imam vec godinama jaknu montevideo prvi model, fenomenalna jakna za toplo vreme. Kad se ubace postave moze da se vozi u njoj i zimi, a leti otvaranjem svih luftera postaje mesh letnja jakna. 

Slicna jaknu je skoro izbacio Acerbis x-tour, mozda cak i bolja jer kisna postava moze da se nosi kao zasebna jakna i preko jakne. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Ma ima ih motoin.com a kod nas ima yogi.si.

Oko cijene je tako da dođe sve skupa u kompletu 549,90 a ako se plati potum predračuna onda priznaju 15% popusta, to dođe oko 82€, tako da ona dođe oko 440€ više manje, ali možeš imati pare. Moguće je kupovina na rate do 24 mijeseca.

 

Još nisam naručio, sad u drugoj polovini dobije yogi.si novo pošiljku od IXS švajcarska, pa če kaže bit i taj komplet da probam, pa verovatno ču se odlučiti.

 

Ispod tih velikih cipzera ima veliki duboki džep, barem tako je na sličnoj jakni koju sam vidio.

 

A ima više tih tipova za model Montevideo, Travel več ima unutra membrano, a ova rs-1000 i AIr varianta nemajo unutra ništa, to zato što može svaki da odabira šta mu treba, a može da bira među gore-tex (150€) ili Solo-tex (80€) membrano.

 

A prodavac mi je rekao da svaki najprije ovo voze pa onda ako mu treba uzima membrano. A ovaj komplet kažu, da je veoma povoljan i za ljeti i zimi sve do -5 stupnjeva sa solo-tex membrano.

 

A u kvalitet ixs opšte nema sumnje, jer švajcarci rade kao što treba, mada ja ovo uvijek uzmem u obzir sa malo mane.

Ali prijatelji koji voze ixs opremu nemajo nikakvih poteškoča ili problema, pa sad ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1295 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Ako nije tajna gde si našao i koliko su para?
Ima i u Srbiji
IXS.RS

Moto jakna IXS - MONTEVIDEO 2


IXS.RS

Moto jakna IXS - TOUR JACKET MONTEVIDEO-ST--Jakna od 500D AIRGUARD® i 630D DINAKS® SoltoTEKS® 2-sloj Z Liner membrana Odvojiva solto-TEKS® membrana (X58512) Antiseptična mreža od poliestera sa zaštitom od vode Podesiva širina lakta i nadlaktice Mali džep sa mrežicom na manžetnu Regulacija struka i kuka 7 spolja i 1 napoleon džep 3 unutar džepa na fiksnoj obl


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Mnogo vam je skupo odjelo kod vas, ovdje kod nas u Sloveniji skoru u pola jeftinije se dobije, samo za jaknu 470€, to dobijem več u kompletu sa pantalonama.

 

Kakve su vam cijene dole, ko postavlja tarifu???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ma nemaju oni tu jaknu 99% na stanju, nego rade po narudzbini. Postavili sliku i preveli tekst na sajtu preko google prevodioca i stavili veliku cenu, pa ako se neko upeca naruce iz Slovenije, po ceni kojoj i ti kupujes, pa imaju mesta i za zaradu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1046 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

lepo odelo ima u nemackoj za 380 ali ipak treba da se proba.rizik je kupiti bez probe. ima i polo ali u prodavnici gde sam bio samo po porudzbini i 100€ skuplje.trenutno nemaju model u prodavnici

Screenshot_20210304-192131_Chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

To sve ok, znam i njihove cijene. Da treba probat, ja isto nebih kupio nikada ovako preko interneta.

Kao što sam napisao ova odjela ixs ima firma yogi.si kod nas, to mi je neki pola sata drumom, pa nije problem, a kaže da če dobiti krajem marta nove zalihe, pa ču otič probat, pa ako ne bi bilo ove boje može mi naručit, samo da trefim veličino, drugo nije problem, za 10 dana sve je tu.

 

I kao što rekoh, kad mi dadnu 15% popusta, tamo sam sa cijenama kao sad ova švabska stranica nude.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 886 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Ja imam ixs montevideo II, skroz ok jakna za sva godišnja doba.

Nešto je skuplja od ixs montevideo rs-1000, ali postoji mogućnost izbora boja (299.90 € / 269.90 €) i meni bolje izgleda.

 

 

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_IE/?ViewAction=View&ObjectID=50040481

 

Promenio član e-mayl
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja