Jump to content

Moto Zajednica

Go Cruise

Recommended Posts

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne znam gde da smestim ovu navigaciju, ako postoji ista (nisam nasao) ili slicna, molim admina da je spoji sa postojecom.

Upravo sam dobio ovaj uredjaj koji je kupljen i koriscen u Australiji, i ima samo te mape. Verujem da je i zastarela, ali ajde da pitam ovde, da li neko zna koje mape se koriste, kako se ubacuju, da li (ako je komplikovano) neko od kolega to radi itd. Svaka pomoc dobrodosla...

20210301_091609.jpg

20210301_091651.jpg

20210301_091708.jpg

20210301_091844.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2910 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

To je Windows CE OS. Trebalo bi da možeš da staviš recimo iGo 8 ili Primo sa najnovijim mapama. Igrao sam se mnogo sa tim, al beše davno. Pokušaću da nađem i spremim instalaciju, pa šaljem link. Treba ti odgovarajući USB kabl da povežeš sa računarom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2910 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@Blaza Prvo poveži USB kablićem računar i navigaciju. Trebalo bi da iz file exlorera možeš da pristupiš storage-u od navigacije, prepoznaćeš je po imenu, internoj memoriji ili SD kartici ako je ima. Dal treba beše i neki drajver, ne sećam se, a nemam više takvu spravu da probam, pa se snađi.

Skineš ovu zip arhivu sa mog One drive *, i prvo raspakuješ kod sebe na računaru. Stavio sam u odgovarajuće foldere najnovije Here mape za Srbiju (bez Kosova), srpski meni za iGO, glasovnu navigaciju na srpskom, speedkamere, POI i 3D zgrade. Ako ti proradi, lako ćeš dodati i mape za ostale zemlje.

Iskopiraj ceo Primo folder zatim na mem\SD navigacije. Na uređaju onda nađeš gde podešava autostart za App, pa umesto stare putanje, podesiš novu putanju do Primo\Primo2.exe fajla. Onda restartuješ uređaj i probaš dal radi.

Aj pa javi dal je uspelo.

 

* biće link aktivan nekoliko dana, pa brišem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Hvala puno. Sad sam u Zvorniku, cim stignem kuci isprobavam, pa javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Sinoc sam kasno stigao, i posle dve rakije nisam uspeo...da li je do mene, ili do sljive, ne znam...

Probao sam sve kako si mi rekao : skinuo zip, raspakovao, prebacio na sd. Medjutim, sa uredjaja ne mogu da pristupim kartici. Ovako sam radio kada sam ranije ubacivao igo u android. Medjutim, ovde nece.

Danas sam ceo dan na poslu, probacu opet veceras, pa se javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Samo da javim da nista nisam uradio. Pokusavao svasta nesto preko laptopa, probao sve kako mi je boza_kg objasnio, snimao na sd, snimao i na internu memoriju, nece pa nece. Kad budem mogao (zbog korone) odnecu nekome ko se razume da vidi. Mozda je zasticena, mozda i neispravna nav, a mozda je i zastarela pa se ne isplati raditi...u svakom slucaju, hvala svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Završena priča sa navigacijom. Nema kome nisam pomogao sa raznim navigacijama za android telefone. Sebi nisam uspeo. Čak se i kolega boza_kg potrudio da mi pomogne, ali neće da radi. Kad neće, lepo platiš drugom i on završi... Ubačena Igo na SD karticu sa dosta okolnih zemalja, radi lepo, odlična baterija, ja zadovoljan. Cifra, 1.500 din.

Hvala svima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja