Jump to content

Moto Zajednica

Ralja 28.02.2021.

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 19 minuta, ser je napisao:

Ne mogu ti lokalni lopovcici mnogo da uticu na tok sudjenja i celokupni proces. 

 

Jedino mogu u pol. izvestaju da napisu sve i svasta, tako je npr bilo u mom slucaju, policajac sa uvidjaja i ovaj sto me udario se doselili iz istog mesta, znaju se, pa ovaj da mu pomogne (pisao lake povrede (a mene jos u hitnu dok su ubacivali konstatovali prelom kicme), a steta na 3 vozila 40.000 (moj motor total, njemu razvaljen prednji deo i hladnjak i automobilu u koji je udario moj motor se raspao branik)). Ja u sud, istrazni il sta je vec me pita da li se ja slazem da okrivljeni plati kaznu od 30.000 u dobrotvorne svrhe, jer eto nije bilo povreda. Mooolim? Ja se jedva dovukao, jos uvek nisam smeo da mrdam bez midera, pa kad su videli dokumentaciju iz urgentnog, odmah se sve prekida i krece ponovo krivicni.

Tek u policijskom izveštaju ne mogu da napišu sve i svašta. Policajac (uviđajac), može da napiše koji je stepen povreda, tek nakon konsultacija sa postupajućim doktorom i to u svom izveštaju mora da napiše, kao i ime doktora. Sve ostalo je krivično delo Zloupotreba službenog položaja, koja se, kada postoje pisani tragovi, lako i brzo dokazuje. Jedina mogućnost je da su se doktori, u prvom trenutku, izjasnili da su lake povrede, a da su naknadnim pregledom utvrdili da su teške.  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Bas se raspisalo o krivici i naplati stete... 

A kako nam je kolega, poznaje li ga neko da li je clan foruna? 

Srecne rane junace, slusaj lekare i posveti se dobroj rehabilitaciji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Kolega ovde dobija 1/1, i ako angazuje nekog ko zna - dobice koliko treba i malo vise...

 

Bilo bi lepo da neko ko poznaje kolegu ili slucaj, napise ovde zakljucak. Da znamo kako se zavrsilo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja