Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V Strom 1050 / 1050XT vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 17.4.2021. at 3:36, gavrela je napisao:

nestao oglas, mora da je prodat :na_glavi:

 

Prodat je,drugar zvao i rekli mu da je prodat.

  • Hvala 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Ekipa, komentari pozitivni/negativni na motor? Da li su gume ok ili sledeci set bi trebao drugi model ? Instrument tabla jasno vidljiva na suncu ili ne ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1050 Adventure

Ja sam prezadovoljan motorom. Prešao sam 1900km. Instrument tabla se na 1050 vidi odlično danju po suncu, mada je na XT varijanti ona tamnija jer je plavo pozadinsko svetlo. Na gume nemam zamerku nikakvu. Lepo drže, nema proklizavanja, čak su i po kiši bile odlične, mada nisam baš divljao nego normalno vozio. Sve u svemu ima dosta snage i jako je upravljiv. Prosto je uživanje voziti ga.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vstrom

Evo pod pritiskom nekih ljudi da se javim.

Od kraja januara 2021 sam vlasnik Vstroma1050 ht.Dosao je posle Vstroma 650 iz 2017 koji je pokazao sve svoje vrline u predjenih 70000 km.Oko 80% predjenih 70000 kilometara je bilo u paru sa suprugom.Evropa je debelo prosarana.Da li nam je nesto falilo?Nije.Prosli brda,doline,planine,kanjone,auto puteve bez ikakvih problema.Mnogi "strucnjaci" su bili u cudu kako to da sa malim stromom svuda tuda prodjosmo i onda dojosmo do definicije da su oni bajkeri,savijaci krivina,adrenalinski zavisnici,a ja samo obican ljubitelj motora koji je imao privilegiju da ga priusti i jos vecu privilegiju da sebi i supruzi  priustim prelepa putovanja sa ne zaboravnim dogadjajima.

Ovo sam napisao jer da je izasao novi 650 bio bi jedini izbor.Zasto?Zato jer ima mnogo vise zasto za, nego zasto protiv.Samo razlika u ceni ti automatski daje 3-4 ozbiljne ture za "dzabe".

Kad sam shvatio da nema novog malog stroma,krenuo sam da izaberem nov motor.Zakazao sam voznje vise modela po dva dana,medjutim neko u kuci je odavno izabrao koji je nas novi motor.Imala je cudne komentare za sve motore koje sam dovezao kuci da bi smo ih probali u paru.Modele cete prepoznati po komentarima:bolje da kupimo kamion,kakav ti je to bicikl,gde si to bio u cirkusu?U pitanju su tri modela,sve advanture modeli.

I tako dodjosmo do 1050 xt.Sta reci?Perfektan motor,vozljiv,udoban,ima sve modove,rezime...... da ti zaista priusti zadovoljstvo u voznji.Do sada sam presao cca 5000 km i zaista sam odusevljen.Probali su ga i strucnjaci  o kojima sam vec pisao i bili su u cudu.Normalno bilo je kritika,ali sam ih zaboravio jer su bile toliko glupe tako da nisam imao slobodan fajl u glavi da ih sacuvam.

Sa predhodnog malog stroma sacuvao sa kofere Dolomite i original Suzuki maglenke.Sto se mene tice vise mi nista i ne treba.Gume su odlicne,jedino sto sam ja imao peh sa zadnjom gumom.Pocepao sam je ne neki metal,hteo sam da kupim istu Bridgestone,ali ih nigde nije bilo.Stavio sam Dunlop Meridian i zadovoljan sam.

To je to od mene.

ZAKLJUCAK:ODLICAN MOTOR.

P.S. bice i koja slika ako se snadjem.

IMG_20210502_135429.jpg

IMG_20210502_135140.jpg

IMG_20210502_135224.jpg

IMG_20210502_134915.jpg

IMG_20210502_134853.jpg

IMG_20210502_135127.jpg

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1050 Adventure
1 hour ago, bobanr said:

Ma odličan je to motor jedino što ne stigneš da vidiš konje kod vodopada kad ga voziš:P

IMG_20210207_153037.jpg

Ima idealna modularna kaciga za ovu boju V Stroma. Bas mi se videla kombinacija.

 

https://yamahabarel.com/proizvod/shark-modularna-kaciga-evo-es-yari-mat-sivo-plava/

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Pozz, ima li jos neko komentar na motor, na sta obratiti paznju i sli.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Bio na prezentaciji u Horgošu!

Prvi utisci su bili da je sedište uzano i da bi retrovizori mogli biti malko šire postavljeni... 

Dva meseca kasnije postao i vlasnik baš tog xt sa prezentacije.

Odmah posle kupovine žena i ja ,zajedno sa ekipom krenuli put Srbije uzduž i popreko oko 2800 km. Utisci su sledeći...

Mnogo povozniji, pogotovo obaranje u krivinama od 650 kojeg sam nekad vozio.

Elektronika vrlo dobro pegla greške vozača, pod tim mislim na kočenje u krivini i na rizlu na putu...

Odziv na gas je prilično dobar i ubrzava od početka do kraja linearno bez probijanja u višim obrtajima, što ke slučaj kod nekih drugih modela...

Prosečma potrošnja na ovih 6500km je oko 5.1 l. Odlično u poređenju sa mojim prošlim motorom. E sad, što se tiče udobnosti, žena tela da plače od bolova u leđima i bulji. U poređenju sa Triumph 1200 explorer gde mi je jednom zaspala. Stavio sam top MIWW suono i brate sad grmi, nosače kofera i kofere uzeo sw motech direktno iz fabrike po exrta ceni, poznanik radi tamo. Zamerka za nosač zadnjeg kofera koji je po meni malo klimav i izgleda nesigurno, ali rešio i to uz custom made ojačanja. Sve u svemu za te pare odličan, a što se tiče sedišta moraće na doradu...

inbound6846490875453345575.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 8 sati, nsjoja je napisao:

Bio na prezentaciji u Horgošu!

Prvi utisci su bili da je sedište uzano i da bi retrovizori mogli biti malko šire postavljeni... 

Dva meseca kasnije postao i vlasnik baš tog xt sa prezentacije.

Odmah posle kupovine žena i ja ,zajedno sa ekipom krenuli put Srbije uzduž i popreko oko 2800 km. Utisci su sledeći...

Mnogo povozniji, pogotovo obaranje u krivinama od 650 kojeg sam nekad vozio.

Elektronika vrlo dobro pegla greške vozača, pod tim mislim na kočenje u krivini i na rizlu na putu...

Odziv na gas je prilično dobar i ubrzava od početka do kraja linearno bez probijanja u višim obrtajima, što ke slučaj kod nekih drugih modela...

Prosečma potrošnja na ovih 6500km je oko 5.1 l. Odlično u poređenju sa mojim prošlim motorom. E sad, što se tiče udobnosti, žena tela da plače od bolova u leđima i bulji. U poređenju sa Triumph 1200 explorer gde mi je jednom zaspala. Stavio sam top MIWW suono i brate sad grmi, nosače kofera i kofere uzeo sw motech direktno iz fabrike po exrta ceni, poznanik radi tamo. Zamerka za nosač zadnjeg kofera koji je po meni malo klimav i izgleda nesigurno, ali rešio i to uz custom made ojačanja. Sve u svemu za te pare odličan, a što se tiče sedišta moraće na doradu...

inbound6846490875453345575.jpg

Hvala na odgovoru. Meni je prosle godine kad sam kupio malog stroma xt bio neudoban pa sam se navikao sto sam vise vozio( 188cm i tad sam imao 115kg) a supruga se nije zalila( 173cm i 75kg). Cekam da stigne motor pa cemo videti utiske za udobnost i porediti s malim stromom. Uzivajte u voznji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1050 Adventure
CAMPAGNA-MIVV_800x600px.jpg
WWW.MIVV.COM

Mivv Speed Edge Inox Nero exhaust for SUZUKI DL V-STROM 1050 / XT 2020> 2021 is designed to improve the aestethics, sound and performance of your bike.

Sviđa mi se ovaj auspuh.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
Pre 4 sati, Bratislav 1973 je napisao:

Hvala na odgovoru. Meni je prosle godine kad sam kupio malog stroma xt bio neudoban pa sam se navikao sto sam vise vozio( 188cm i tad sam imao 115kg) a supruga se nije zalila( 173cm i 75kg). Cekam da stigne motor pa cemo videti utiske za udobnost i porediti s malim stromom. Uzivajte u voznji.

I kod mene slična situacija sa opterećem!

Ja 116 a zajedno 201 (ne smem da napišem kolko ona ima)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1050 Adventure

Ja ne silazim. :moto3:

Sve čekam da i ti napokon stigneš pa da se organizujemo svi zajedno za neku vožnju i druženje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 15 sati, bane917 je napisao:

Ja ne silazim. :moto3:

Sve čekam da i ti napokon stigneš pa da se organizujemo svi zajedno za neku vožnju i druženje.

Stizem uskoro, a Godo stize u petak, tako mi receno. :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Pozdrav, slabo se javljate, verovatno na drumu stalno. Nadam se uskoro da cu da Vas stignem :) . Prvom prilikom stavljam slike Godoa.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja