Jump to content

Moto Zajednica

lepši pol na motoru

Recommended Posts

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Al se ovde vozi...svaka im čast...gaze svi, i staro i mlado, ima ženski ima sve... :) a vi kako te?

Promenio član pitans

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Gle kolike tablice, nijedna nije ispod repa i ne deluje kao da im to remeti zadovoljstvo...
Meni bode oči to što na motorima i bajsevima svi nose maske...


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Od kako sam sela na Hondu počele su kolege da pozdravljaju (sem skuteraša), dok sam vozila skuterčić niko nije pozdravljao, valjda to tako ide... :ups:

Desilo mi se prošle godine na benzinskoj pumpi da me pitaju da li je Honda 125cc, pa kad sam upalila motor da čuju (nisu mi verovali da je 600cc) onda je usledilo opšte oduševljenje... :jee: Prišlo je do sad par ljudi da se upoznamo, da ne kažem, drugačije te gledaju kad sedneš na veliki motor. :stabre:

Ja se uvek javim svima, pa ko neće da uzvrati (ili ne vidi), ko ga šiša. 

 

0-02-05-091ae11e7e5d0a60e70c437b2f72563cc4d108e2f01568f36bd6d28e74331eaf_85ab461b1d38cda.thumb.jpg.73dc069183d25c20e9d7047454e483bb.jpg

 

Fotka je nastala kada smo išli da radimo fotke u pokretu ili tzv. "rolling", pa smo kasnije zamenili auto jer vozaču nije odgovarao Polo (ugasio mu se na semaforu pa smo napravili zastoj, policija koja je bila pozadi je mislila da pričamo jer sam ja stajala na suvozačeva vrata, onda su nas startovali i meni tražili da skidam kacigu da me identifikuju, srećom prošli bez kazne). :ph34r: 

Gradom ne jurim, izađem na obilaznicu da hladim motor kad krene da greje, ako vidite drugačije onda žurim ka obilaznici. :takoje::lol2:

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja