Jump to content

Moto Zajednica

lepši pol na motoru

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Meni ne smetaju nokti, ali iscrtane obrve i silikone svuda po telu ne volim da vidim. A i ove usne veštački punjene mi nisu interesantne. Ostalo je ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
Pre 22 sati, gebee&co je napisao:

Oko slikanja,to vam je kao švaleracija,ako niko ne zna kao da se nije dogodilo

Pa to i jeste poenta ,ako svi znaju onda je veza :) ili ako neko hoce da se prikaze kako je "smeker" onda prica okolo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1138 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 21.11.2021. at 19:28, milomir22 je napisao:

Meni ne smetaju nokti, ali iscrtane obrve i silikone svuda po telu ne volim da vidim. A i ove usne veštački punjene mi nisu interesantne. Ostalo je ok.

Ne vole ove vase nove generacije da jebu,to je problem.Brus Li ne prašta nikom.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Ok, nije na dva nego na cetiri tocka.

ZADOVOLJNA.NOVA.RS

Stao mi je auto ni manje ni više - nego u Marinkovoj bari. U jutarnjem špicu. Kao pravo žensko počela sam blago da paničim, u sebi doduše, jer sam svega dve nedelje pre toga...

 

Klasicna mizandricna kucka. Evo, ja joj prvi ne bih ni stao ni pomogao.

 

To su one sto na tvoje "Izvinite.." prevrcuci ocima prezrivo prekidaju sa "Imam decka". Ni ne shvatajuci da hoces da joj kazes da joj je ispalo 1000 din. Evo njoj njene ravnopravnosti pa nek' zove slep, oca, decka, brata (sto je i uradila).

 

To su one koje bi me - da sam ja u nevolji - zaobisle kao baru.

 

Nije mi se, doduse, desilo da naletim na dvotockasicu u nevolji, ali - da budem iskren - ne verujem da bih joj stao. Dok ja njoj objasnim da nisam stao da bih je muvao nego da pomognem, dok me posle njen decko/muz bude zvao da svadljivo pita sta ja imam da stajem njegovoj dragoj.. Ne zelim nepotrebne probleme u zivotu.

 

Jedino ako bi - kao sto sam jednom na putu Bor - Zagubica u onoj vrleti video dvojicu likova sa dignutom haubom.. smrkavalo se... samo sam ih pitao imaju li dometa, zahvalise, rekose da imaju, ja o's'o dalje.

 

:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Jbg ti mučenici i da su hteli, nisu mogli sebi da priušte da joj stanu, jer već kasne na posao, a beleže im se zakašnjenja, odbija od plate i sl. Mislim da loša vremena stvaraju loše ljude, a u velikim gradovima, kao što je Beograd, ta bezosećajnost i otudjenost još više dolazi do izražaja.

 

Lično mislim da i žensko, kao i muško i bilo koji vozač uopšte, treba da zna osnovno (da zameni točak na autu, da upali na gurku, gde se nalazi akumulator, da proveri nivo ulja i antifriza, da se snadje za nešto osnovno oko automobila.

A ako ni to ne pomogne, treba da zna da se nasmeši i namesti grudi ili podigne suknju:).  Staće joj bar njih petorica.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Kad vidim da neko stoji u nevolji, prvo priđem da vidim mogu li da pomognem, pa onda gledam da li je muško, žensko ili nekog meni nepoznatog roda :D 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Liku se ugasio motor, na blagoj uzbrdici.Ja stao da pitam jel treba neka pomoć,nešto. Lik me gleda belo, osećao sam se ko debil. 

Posle razmišljam možda je ukrao motor pa mu se gasi nesto, ne zna de vata kvačilo:)Il me prepoznao, čitao onu temu pa se uplašio da ne probam da popravljam.

Uglavnom,ispadoh moron što sam stao i pitao, pa sam otišao i ostavio ga da gura. Nervozan neki, munjen, ko zna šta je. 

 

Ne stajem ja više, mada ako je žensko šta znam, možda, one ne kradu motore barem

Promenio član Bojan82
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Moje je da ponudim oomoc kada god sam u mogucnosti, hoce li me odbiti uopste me ne iritira, ja cu da nastavim, a kvarisa neka se gura.
Meni bi licno mnogo znacilo da mi neko pomogne ne dao Bog u slucaju kvara.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1696 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 22 sati, milomir22 je napisao:

bilo koji vozač uopšte, treba da zna osnovno (da zameni točak na autu, da upali na gurku, gde se nalazi akumulator, da proveri nivo ulja i antifriza, da se snadje za nešto osnovno oko automobila.

Pre svega da nauce cemu sluzi ono nesto sto se zove RUCNA KOCNICA i kad se upotrebljava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1138 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 23.11.2021. at 21:53, ParadajzTurista je napisao:

Nije mi se, doduse, desilo da naletim na dvotockasicu u nevolji, ali - da budem iskren - ne verujem da bih joj stao.

Al si ti neki cudan covek,pa jebote osnovno je da pitas jel treba pomoć,jel udata,ima li decka,neš se ti picke nalizati sa takvim stavom.

Kakve ste vi to mladje generacije,covek u nevolji,stanes pitas sta treba,ako kaze ne treba mirna ti dusa,a ti pravis film kako su te ribe ispaljivale i sta ce biti,u sta se svet pretvorio ja ne verujem.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Meni stala Nemica na Durmitoru sa GS-om, dok sam stajao pored puta i namestao navigaciju...  :)

Obicno ukljucim kratko sirenu i dignem palac u vis, pa zavisno od gesta, stanem ili produzim. Lako. Mozda i ne znam nesto mnogo pomoci, ali telefon, guma, alat...  (nije dvosmisleno) i nema veze dal sam lepsi. :)  

PS

A nekad je mozda pozlilo vozacu/suvozacu... 

     

Promenio član Petre
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
3 hours ago, piki said:

Al si ti neki cudan covek,pa jebote osnovno je da pitas jel treba pomoć,jel udata,ima li decka,neš se ti picke nalizati sa takvim stavom.

Kakve ste vi to mladje generacije,covek u nevolji,stanes pitas sta treba,ako kaze ne treba mirna ti dusa,a ti pravis film kako su te ribe ispaljivale i sta ce biti,u sta se svet pretvorio ja ne verujem.

Ma , drug, ja sam peder, to sve objasnjava :lol2::lol2:

 

Hvala ti i za ovo mladje generacije, prebacio sam 4 banke.

Ne pravim film, prepricavam sta se drugima desava.

 

A ako pricamo ozbiljno, sve razumem sta kazes, jesam matori drkadzija (dzangrizavac), al' eto.. mora neko i to da bude. A i realno, ostace vise za vas druge, tako da je i to dobro :na_glavi:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Meni danas da nije pomogao čovek iz obližnje kuće još bih bila u bari :)

Ne upadam u problem često ali kad upadnem onda mi zaista treba pomoć koje na terenima gde vozim najčešće nema u blizini.

A i kada stignem do pomoći to su obično seoska domaćinstva sa starijim ljudima ili ako su mlađi zauzeti su nekim poslovima oko stoke ili poljoprivrede.

Međutim, nije mi se još desilo da neko kome pokucam na vrata nije pošao sa mnom da pomogne da recimo izvučemo motor ( desi se da se negde zaglavim kao u ovoj bari i ne mogu sama da izvučem motor).

Doduše možda je ovo treći put od kada vozim off, da moram na terenu da potražim pomoć.

Sreća je da su ljudi još uvek dobri u duši, pored svih životnih okolnosti koje nas pritiskaju, i žele da pomognu.

Hvala im na tome !

 

IMG_20211202_131846.thumb.jpg.b807f42168d5ea723ed02bd02ba061e1.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 15
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 693 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Maki, ti si naš pravi hrabriša :care:

Nabavi nešto ovako

20211202_194747.thumb.jpg.f6d82d75cb4922402ca62371bb7035b6.jpg

 

i malo padobranskog kanapa.

I onda je samo nebo granica.:takoje:

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic
Meni danas da nije pomogao čovek iz obližnje kuće još bih bila u bari 
Ne upadam u problem često ali kad upadnem onda mi zaista treba pomoć koje na terenima gde vozim najčešće nema u blizini.
A i kada stignem do pomoći to su obično seoska domaćinstva sa starijim ljudima ili ako su mlađi zauzeti su nekim poslovima oko stoke ili poljoprivrede.
Međutim, nije mi se još desilo da neko kome pokucam na vrata nije pošao sa mnom da pomogne da recimo izvučemo motor ( desi se da se negde zaglavim kao u ovoj bari i ne mogu sama da izvučem motor).
Doduše možda je ovo treći put od kada vozim off, da moram na terenu da potražim pomoć.
Sreća je da su ljudi još uvek dobri u duši, pored svih životnih okolnosti koje nas pritiskaju, i žele da pomognu.
Hvala im na tome !
 
IMG_20211202_131846.thumb.jpg.b807f42168d5ea723ed02bd02ba061e1.jpg
 
 
Al' je bilo veseeljeeee :-)


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer
21 minutes ago, Petre said:

Pogledaj ovo @makikt

 

Ovo deluje jako zanimljivo.

Ne znam koliko ja to mogu da primenim ali ako bih mogla to bi mi baš dosta značilo.

Hvala za link :)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 693 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Kako "ojačati" :)

Ako se u blizini nalazi čvrsto drvo, kanap omotati oko stabla i pričvrstiti oba njegova kraja za ušicu za vuču. Zatim pronađite dugački čvrsti štap, umetnite ga u sredinu i okrenite ga. Dužina kanapa će se postepeno smanjivati, a vozilo će se pomeriti sa svog mesta.

20211202_225039.jpg.5f24d1f5a4d0c1f06b32d61ed335f436.jpg

Promenio član feniks
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja