Jump to content

Moto Zajednica

lepši pol na motoru

Recommended Posts

  • Drug član, 827 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Nešto mi je u glavi da je negde bio i snimak pada, ali me sad mrzi da tražim. Možda na nekom storiju. Nešto kroz maglu se sećam da je neko isekao ili je došlo do kontakta guma, ali nemojte me držati za reč. 

 

Edit: Ipak me nije mrzelo da tražim - pad.

 

Nije bilo kontakta sa drugim motorom, već joj je blokirao prednji točak. Imala puno opremu, ali se rukavica raspala pri padu. Objašnjenje je ovde, pa možete goole translate kome Španski nije jača strana :D

Promenio član Forsberg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Lion
  • Motocikl: NC700xd

Sa ženom predjem 95% km, znači koliko mi je bitno da je meni udobno i prijatno, bar dupli više želim da je njoj.:)

U vožnji nemam neki strah za sebe, ali imam za nju na taj način i ona učestvuje u našoj bezbednosti. 

A komunikaciju moram obavezno da nabavim, jer od dranja nas posle ubi grlo, samo nikako da se sklope kockice.:)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Moja gospođa nije volela motore pre nego što je mene upoznala, tako da sam ja imao prilično težak zadatak da je ubedim da zavoli motore. :D

Sad voli da se vozi samnom, uziva u vožnji i skroz se opustila za ove godine provedene na motoru. Ima i želju da nauči da vozi motor, ali se još uvek plaši da sama sedne na njega i da proba da vozi. :)

Pre skoro 4 godine su došli klinci i to je onda malo proredilo naše zajedničke vožnje, ali svakako čim se klinci malo osamostale, mi nastavljamo naše avanture sa motorom... ;)

 

8vKlWZW.jpg

4FHIUp5.jpg

jOBDldi.jpg

yPbLyiq.jpg

TqOyctz.jpg

8npSqtT.jpg

zoVbrzv.jpg

 

hxOKAqr.jpg

Promenio član ThePainkiller
  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

O sunce ti ne smes vise postaviti sliku neke ribe da ne bude sto komentara-ju nikakva,ju plasticna,ju pi*ka joj stoji popreko.

Ima kod nas u Sremu dobar izraz za vas:rdjavom kurcu i dlake smetaju!

Vama ili se vise ne dize ili ste ove nove generacije sto im je seks prizeman i ne zanima ih i tripuju se da su na nekom visem transcedentalnom nivou.

Ocekujem podrsku od @travelman :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ni moja se nikad nije vozila na motoru pre mene, pa kad je sela ko da je rodjena sa njim. Niste svesni koliko je ja ne osetim na motoru, aj sto je mala i lagana, nego sto ona sama tacno oseti svaku krivinu, kad sta kako, sve. Ja nisam verovao, bukvalno od prvog momenta, a cvikala je kad je morala sesti na motor. Sad bi i ona da vozi, al za pocetak da savladamo voznju auta pa cemo posle na neki skuter. Kad idem negde bez nje, odma je u fazonu A JAAA

 

255373-EA-BDF2-4-F85-9-AEA-4-A580177-A3-

 

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 34 minuta, piki je napisao:

O sunce ti ne smes vise postaviti sliku neke ribe da ne bude sto komentara-ju nikakva,ju plasticna,ju pi*ka joj stoji popreko.

Ima kod nas u Sremu dobar izraz za vas:rdjavom kurcu i dlake smetaju!

Vama ili se vise ne dize ili ste ove nove generacije sto im je seks prizeman i ne zanima ih i tripuju se da su na nekom visem transcedentalnom nivou.

Ocekujem podrsku od @travelman :lol3:

Kad su te stvari u pitanju od mene uvek imas podrsku :takoje:

 

Ja lepo rekoh u drugoj temi, vidjao sam i bolje ali sam hebao i gore.

 

Da bi dosao do ribe avion prvo moras da zveknes  par onih ispod cenzusa.

 

Danasnji klinci misle da je dovoljno slikati miška a onda ga okaciti na FB i cekati da se devojcice same jave. Tu grese ...

 

U moje vreme si uvek startovao najruzniju u drustvu da bi dosao do one najbolje.

Zenska sujeta je cudo, zenska psiha takodje a  kad se provali resenje te jednacine onda je i jebacina zagarantovana.

 

Kad vidite mrak ribu na ulici znajte da je i ona kao takva nekome muskarcu dosadila u krevetu   .... 

 

Piki, jel ok ili treba jos ...

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
pre 2 minuta, travelman je napisao:

Piki, jel ok ili treba jos ...

Hahahahhahahaha ne treba,ko je shvatio,shvatio.

Crkao sam kod cenzusa:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
On 1.3.2021. at 8:54, piki je napisao:

-ju nikakva,ju plasticna

Ja kod vas u SREM-u i u EXCALIBUR-u ne vidoh plastiku nigde;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

E pa ja bi lepsem polu da cestitam praznik.

Dame neka vam je srecan 8 mart

Promenio član Bigor
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Ako ovu temu ne prepustimo zenama, 

tema ce se pretvoriti u neprikladne komentare i mlataranje alatkama, a za to postoje druge teme koje pomazu kod zagorelosti i slicnih problema;)

:popovanje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Znam samo jednu zenu koja vozi skuter pa nisam mnogo merodavan, al' moj je opsti utisak da su zene oprezniji (stegnutiji) vozaci, mozda je to na dva tocka manje izrazeno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre 17 sati, ParadajzTurista je napisao:

Znam samo jednu zenu koja vozi skuter pa nisam mnogo merodavan, al' moj je opsti utisak da su zene oprezniji (stegnutiji) vozaci, mozda je to na dva tocka manje izrazeno.

Lično , težim da budem sve kad se vozimo, i divljakuša , oprezna, mirna, da imam strahopoštovanje prema pčelici, da se prilagodim uslovima saobracaja , da iskoristim priliku , sporać sam , gde se ne osecam bezbedno usporavam, stajem ako treba,  provucem se , ma apsolutno sve , jedino gde nemam meru i sto obozavam je ubrzanje ...

Šta da radim kada sam od tih , sreća pa to kratko traje ,onda opet opet i opet  :lol3:

 

Mene vuku emocije sreća na motoru  .. dokazivanje nikad i tako će ostati zauvek ..

Promenio član GR 46
  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307
On 28.2.2021. at 18:34, piki je napisao:

Vozi kao munja,a i lepa za videti

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

I naš region uzvraća udarac :D

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307
Pre 19 sati, gebee&co je napisao:

Sve ok,ali kako spakuje one nokte u rukavice.A uvek sam se pitao i kako nose velike štikle,možda zato i ne znam.

Prvo moraš da rešiš enigmu kako se uz tolike nokte obrišu posle velike nužda :D:lol2::D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pre svega, svaka čast i dubok naklon za curu, treba izdržati toliko puno km na sportaku :takoje: 

ALI, bre idu mi na kurac ti blogeri i ta nova moda, danas svaki šaban krene to da radi i misli da je zanimljiv, pogotovo te napucane ribe, misle da su zanimljive samo zato što su lepe, ti ljudi su željni pažnje više nego ičega, i to je više neka samopromocija, stalno radi selfi stik, ništa pametno-zanimljivo da kažu i pokažu... sve u svemu njesra.

Promenio član Disko Nindža
  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4304 postova
3 minutes ago, Disko Nindža said:

Pre svega, svaka čast i dubok naklon za curu, treba izdržati toliko puno km na sportaku :takoje: 

ALI, bre idu mi na kurac ti blogeri i ta nova moda, danas svaki šaban uzme to radi i misli da je zanimljiv, pogotovo te napucane ribe, misle da su zanimljive samo zato što su lepe, ti ljudi su željni pažnje više nego ičega, i to je više neka samopromocija, stalno radi selfi stik, ništa pametno-zanimljivo da kažu i pokažu... sve u svemu njesra.

Da, zene uvek imaju prodju. Tako i na forumu npr. kada dodje zensko pa se predstavi :D

 

Na twitchu sto se strimovanja tice, samo sisici se izbace i evo ga pratioci itd... Isto i na youtube.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Momci ja se izvinjavam,ali poštujem kada se pojavi koleginica na motoru.Zašto.Vrlo ih je mali broj koje stvarno umeju da uživaju u ovome,mada ima mnogo veći broj suvozačica ali ćemo u drugoj temi.Što se tiče slikanja,to je cena modernih tehnologija.A morate priznati da lepo izgleda.Oko slikanja,to vam je kao švaleracija,ako niko ne zna kao da se nije dogodilo.Opet pitanje oko noktiju,kako joj ne smetaju,jedino ako nema prosečene rukavice pa nokte izbaci van.Ko vulverin bog te mazo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja