Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Er-5 Kontakt Brava [Kupujem]

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Er-5

Cao Ljudi :) Hitno mi treba Kontakt Brava za Kawasaki Er-5 ( Twister) ako znate koja je dobra zamena koja moze da ide umesto original Kawasaki er -5 brave zamolio bih vas da mi kazete .

 

Hvala Unapred. 

 

Kontaktirajte me na broj 062-837-3341

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Kad sam ja mislio da imam problem sa bravom na ER5ici, motor je radio i kad izvadim ključ nije se gasio a palio je i bez ključa, kupim drugu bravu i odem kod majstora. Medjutim nije bila brava koja je stalno imala struju nego žice od reglera koji je kod kawe er5 na bezveznom mestu. Stoji na viljušci ispred zadnjeg točka. Vremenom od toplote i zalivanja vodom ispucala i otpala izolacija na žicama, one se dodirnule i brava non stop pod strujom. Premeri majstor regler, dobar, zamenimo žice stavimo duže i napakujemo regler ispod desne plastike sa strane. Sa zamenom žica na regleru brava radi normalno. Tu što sam kupio otišla je u Sokobanju valjda tako da nemam bravu za prodaju. Proveri žice na regleru za svaki slučaj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Ta brava je izgleda kod mog druga stigla :) 

Malo je nezgodna zamena zbog sigurnosnih srafova samo..  Stara je crkla bas kad smo se vracali sa jedne ture i to na ulazu u Sokobanju, sreca bili smo na 2 km od kuce.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Skineš gornji trougao, okreneš ga i polako mali kirner i čekićak... Čuk, Čuk, Čuk I brava je skinuta... Posle staviš obične šrafove i pičiiii

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Er-5

Hvala vam na odgovorima, Majstor je otvarao bravu i rekao da nema spasa bravi da mora da ide nova, vec sam imao problem sa njom kad sam uzimao motor, radi samo u jednom polozaju koji nije bas stabilan mora da se ubode, Samo od jednom je prestala skroz da radi, Jel postoji mogucnost da se stavi brava sa nekog drugog motora? 

 

Provericu zice na regleru ,hvala jos jednom :)

Promenio član WhipTrip

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja