Jump to content

Moto Zajednica

P: Samsung A71 6/128

Recommended Posts

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Nešto ne praktikujem da na BJB oglašavam stvari koje nisu u vezi motora, al' možda nekome bude od koristi.

Prodajem Samsung A71 6/128GB, nov, neotpakovan. Kupljen prošle subote u Winwin-u. Dve godine garancije.

Cena u Winwin-u je 43.000, ja bih ga dao za 35.000 dinara.

IMG_20210221_190441.thumb.jpg.e61a35e72554e869be7a001324195b65.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 31 minuta, Markone88 je napisao:

Mare, ovo ti je za sekciju "Razno"

 

Inače, imam isti telefon. Za te pare nema bolje.

@Markone88 A jbg, setih se al' kasno.

Nek' prebace admiRi.:)

Ne znam, ja ga nisam otvarao, mada me kopka da ga malo cacnem.:stabre:

Al' verujem da nema greške sa njim.

Ja sam do sad koristio uglavnom S seriju i Note, al' zajebem se, uzmem Xiaomija, i svidi mi se. 

Sad prodajem i njega pa koji pre ode.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Mene zanima da li ovo vredi icemu. Ima li neki korisnik. Obicno je koliko para tolio muzike... Istice mi paket,pa razmisljam  njemu, jer mi se ne bacaju pare(24 000 na Omorika paket u Mts-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Iskreno, mislim da je za ove pare ok priča.

Sad sve zavisi za sta ti treba telefon.

Meni uglavnom treba zbog dobre kamere.

Ja sam koristio od S8 do S10+, i Note 8 i 9.

I bio sam prezadovoljan.

Zajebem se, prodam S10+ zbog kupovine fotoaparata, i na kraju ga ne kupim, klasika.:stabre:

Ova A serija je više tako neki "radni" telefon. Sa dobrom baterijom, solidnom kamerom, standardnim amoled ekranom. Mislim da sa njim nema greške.

Ako ti treba za normalnu upotrebu, za šta inače telefon služi, nećeš pogrešiti.

Promenio član Marko05

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

A serija Samsunga je za one kojima treba odličan telefon za malo para sa nekoliko kompromisa.

 

Telefon je plastičan a ne metalan. Kamera je odlična, ali nema OIS (optocal image stabilizer) ali zato ima veoma korisne funkcije. 4 sočiva pozadi i jedno napred. Ja sam prezadovoljan kamerom, mirna ruka je bitna zbog navedenog nedostatka. Ima 6gb radne i 128 skladišne memorije, to je u rangu premijum telefona... ekran je odličan, tu se nije štedelo, 6.54inča, super amoled. Baterija odlična. Procesor je takodje odličan, nije najbolji, ali gura 95% igara, programa i multitasking mu nije problem. Telefon ima 3.5mm ulaz za slušalice, što je meni bitno. Software je fluidan, i mnogo dobar, prilagodljiv. Ako bih išta menjao na ovom telefonu, smanjio bih pozadi broj sočiva sa 4 na 2, ali da ima OIS, jer znači kada se snima video u hodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Hvala drugari.Pa tako sam i kapirao.Do sad sam koristio samo iphone,ali dosta je vise bacanja para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 724 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7
Mene zanima da li ovo vredi icemu. Ima li neki korisnik. Obicno je koliko para tolio muzike... Istice mi paket,pa razmisljam  njemu, jer mi se ne bacaju pare(24 000 na Omorika paket u Mts-u.
Misliš 46800dinScreenshot_20210223_084653_com.android.chrome.jpgScreenshot_20210223_084729_com.android.chrome.jpg

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Nešto si pobrkao ti u matematici sa 46800. Ako si hteo da sračunaš cenu paketa za dve godine, plus cenu telefona, pa da to posmatraš samo kao cenu telefona, to je malo pogrešno gledanje na stvari, a matematika je pogrešna za oko 20000 dinara. :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 724 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Ali omorika bez uredjaja je 2000din mesečno, a sa uredjajem 3000din 24meseca po 1000din više+telefon

50e skuplje nego u prodavnici, al je na rate pa narod kupuje,.



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 8 minuta, drmilan_ je napisao:

3000 za paket? Meni je to nezamislivo. I ovi 1650 sto placam uz neke popuste mi mnogo :D 

Bukvalno, ja imam neki Zmaj, tako nešto 200 minuta, 200 poruka i 10gb neta, tipa 1000 kinti.

Uglavnom mi je potreban net za telefon (ne volim mnogo da caskam pa mi minuti i ne trebaju toliko).

A kad zafale, tu je službena, pa udri. :jee:

Kad privatnici neće da plate kako treba, bar negde da ih "ustinem".:jee2:

Inače, aj malo da licitiramo, da spustim na 33.999,99 dinara po modernim cenama. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
Pre 8 sati, idanijel je napisao:

Ali omorika bez uredjaja je 2000din mesečno, a sa uredjajem 3000din 24meseca po 1000din više+telefon

50e skuplje nego u prodavnici, al je na rate pa narod kupuje,.


 

Ahaaaa, mislis da su oni uhvaceni na bucku? Nije 50e.

2 godine pretplate po 3000din je 72.000, plus trebas da iskesiras jos 22.800 za telefon ili tu cifru podelis na 24 rate. To mu dodje 950din mesecno. Plus one 3000 = 3950din. E pa na tu cifru dodas jos 100din za net limit i jos 50din ako ti stize racun na adresu. I to mu dodje 4100din mesecno ili ukupno 98.400din za telefon koji nece da vredi ni 200e do leta i za bezbroj minuta i poruka koji nicemu ne sluze... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Telefon biraš po tarifi koja ti najviše odgovara, a ne obrnuto, da gledaš cenu telefona za dinar. Bez obzira na provajdera, ali da uzmemo prethodni primer, ako trošiš 100GB neta, pričaš non stop... to bi i ovako morao da platiš. Tako da ako tarifu računaš u cenu telefona to je glupost.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Hoces da kazes da je realno da 100gb neta (kojeg imas samo godinu dana, a posle samo 15gb) i neogranicene minute i poruke placas 3000din? Takav paket u 2021 godini vredi 600-700din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
pre 4 minuta, ser je napisao:

Hoces da kazes da je realno da 100gb neta (kojeg imas samo godinu dana, a posle samo 15gb) i neogranicene minute i poruke placas 3000din? Takav paket u 2021 godini vredi 600-700din

Gde ima paket neograniceni minuti/poruke,15 gb neta za 600 dinara?To je ekstra ponuda.

Sad produzio zeni takav paket 1400 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Moj ti je sabet da uradis ovako. Kupiš ovdd od kolege telefon, mozda ti i spusti koju hiljadu.

 

Odeš u telenor i uzmes ugovor bez telefona. Ja imam Total 8, neograničeni minuti i poruke i 8GB internneta. Ali dobiješ i 3x10GB za aplikacije koje odabereš. Ja sam odabdao Viber, Instagram i HBO GO.

 

Račun je 1450 dinara ako uzmeš sa popustom. E sad, ja sam u telenoru 9 godina, pa sam možda zato dobio tu ponudu.

 

P.S. u svakom trenutku mogu da odem i da uzmem telefon uz neki novi paket

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ja mesečno Total 8 2500 din., žena 1800, istekao joj ugovor, neće nov... ćera 2500...Telenor kućni internet 1600 din., nisam hteo kablovski... Preko 20 godina u Telenoru, ne znam ni ja, još od Mobtela Karićevog... Dobio sam budžu Marjanovu džabe... Jeste nešto sitno, beznačajno... Da sam na Zapadu polomili bi se oko mene... Sve vaćaroši! 

 

Izvinjavam se na off-u

 

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
12 minutes ago, shoyyka said:

Ja mesečno Total 8 2500 din., žena 1800, istekao joj ugovor, neće nov... ćera 2500...Telenor kućni internet 1600 din., nisam hteo kablovski... Preko 20 godina u Telenoru, ne znam ni ja, još od Mobtela Karićevog... Dobio sam budžu Marjanovu džabe... Jeste nešto sitno, beznačajno... Da sam na Zapadu polomili bi se oko mene... Sve vaćaroši! 

 

Izvinjavam se na off-u

 

A jesi uzimao telefon uz Total 8?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
31 minutes ago, shoyyka said:

Huawei P 30 lite

Pa i kod mene je tako bilo. Ili popust na pretplatu ili telefon al onda puna cena pretplate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Meni omorika 2 odgovara, sam sam je izabrao i to mi je ok. Mts je mreza. Ma rata za a71 je 950, a za iphone mi je bila 5000. Poenta nije u tarifi nego necu da placam vise skupe telefone.Plus imam garanciju 2 godine, ali pravu garanciju ... verujte mnogo znaci.

Promenio član Bole37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

U suštini, samo sam jednom uzeo telefon preko paketa, pre 5-6 godina, i to je to.

Ne isplati se generalno, jedino za firme kad se uzima mozda mogu da budu ok opcije.

E sad jbg, kad se nema kesa onda mora paket.

pre 4 minuta, Bole37 je napisao:

Meni omorika 2 odgovara, sam sam je izabrao i to mi je ok. Mts je mreza. Ma rata za a71 je 950, a za iphone mi je bila 5000. Poenta nije u tarifi nego necu da placam vise skupe telefone.Plus imam garanciju 2 godine, ali pravu garanciju ... verujte mnogo znaci.

Ovaj telefon je u garanciji 2 godine, pravoj.:)

Samo je fotokopija računa koju su mi oni tamo dali zato što su uzeta dva telefona na jedan račun. U garanciji je do 13.02.2023.godine.

Plus garancija u bilo kojoj ovlašćenoj radnji Samsung-a preko IMEI broja bez računa i ostalih gluposti.

Promenio član Marko05

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja