Jump to content

Moto Zajednica

Honda cbr 600rr problem sa quick shifterom

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav drugari

 

Skoro sam uradio tj stavio quickshifter i power comander 3 na moju hondu i imam problem sa sifterom

Kad dam pun gas,na negde 10-11000 obrtaja motor uopste nece da promeni u visu brzinu,pokusavam da pomerim papicicu menjaca na gore ali uopste nece da promeni,a na nizim obrtajima tj kad ne dajem pun gas tipa za 7-9000 obrtaja onda normalno salta.

pokusavao sam da promenim vreme iskljucivanja struje posto preko laptopa kad se skine aplikacija za power komander postoji mogucnost podesavanja na koliko milisekundi ce iskljuciti struju 

da li mozda neko zna u cemu je problem i sta bih mogao jos da pokusam da uradim?

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Problem moze biti u sekundarnim diznama. Ako se dobro secam Dyno Jet sece dovod goriva a recimo HM struje i to je osnovna razlika i razlog zasto ti treba i PC

 

U tim obrtajima tvoj motor otvara i sekundarne dizne i naliva gorivo i preko njih tako da i dalje nije rasterecen menjac u potpunosti kao kada je odsecena varnica 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja