Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL 125 "od babe devojka"

Recommended Posts

• Zainteresovan, 967 postova
  • Motocikl: GUMENI OPANCI
pre 8 minuta, Krokodilo je napisao:

Ево у Македонију колко кошта. Око 62 денара је 1€ .47132500c817a8a446c530041244daea.jpg1f5abb46d86a5a7a3c1b5d78791ecf1b.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nije ta bregasta . Ovaa dugacku osovinu za pikup . Ovo je za stariji model sa platinama koliko se secam . Ima na Aliexpresu ali iskreno da li li se isplati da se kupuje to kinesko . Kao i ovo sto si postavio . Klackalice 6e . Bregasta oko 20e sa Shipingom u Svajcarskoj ( tamo imam druga) . Da li je to bar neki kvalitet koji ce da izdrzi nekoliko godina . Ipak to hocu da odradim da se klinac vozi jos godinu i prelazi na nesto vece kao i dozvolu a i da se buduci vlasnik ne cima bar nekoliko godina . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

pre 5 minuta, Krokodilo je napisao:

Одради ово кад си веч отворио опет.2fa41b28bda9b7bd4156ea24bafe8725.jpg

I to nije lose ali mi se cini da to nije za taj motor i za tu bregastu . Ovo ide sa onom sto si poslao prvi put . Iskreno ne ceka mi se mesec dana da dobijem pogresne delove . I ne kostaju nesto ali opet kazem sta da radim ako su pogresni . A ovo je extra resenje kao i kod KTM-a sto mi se najvose i svidja kod njih i nista vise . 

• Drug član, 3098 postova

Ја поручујем са Алија све и свашта, одлични су делови, ништа им не фали. Клацкалице сам мењао на свој папаки и немају никакав проблем, и не само то, дугачак је списак.
Ове клацкалице су за папаки али чисто као идеја.

pre 4 minuta, Krokodilo je napisao:

Ја поручујем са Алија све и свашта, одлични су делови, ништа им не фали. Клацкалице сам мењао на свој папаки и немају никакав проблем, и не само то, дугачак је списак.emoji41.png

Pa i ja cu to da odradim ali posto nemam pojma kako to radi a i shipoing je podosta vise nego u Svajcarskoj porucicu preko druga . Ali najvise me nervira to sto je imala komplet glava sa svim delovima za 90e a sada toga nema . Sve prodaju pojedinacno . A nikako sa kinezom da se sporazumemo da mi kompletira celu glavi napravi koliko kosta da platimo i da posalje ( ako to moze tako ) jer na ni jedan mail nisu odgovorili do sada . 

Које је тачно годиште?

1989-o . 

Ваљда ово.52d63411facde8de58f8eecf8c8cffa0.jpg7d8a8cc9c29f8b596e90a14b3876fa58.jpg

Da bas to . Samo mi ova sjajna i posebne klackalice ulivaju vise poverenja . Taj isti ili ta firma ima i glavu za nju . Mislio sam sve u kompletu da narucim zato sto opet i tu novu bregastu moram da obradim za lezajeve koje sam ugradio u glavu da bi trajalo vecno . Ili pa da kupim i glavo i spakujem sve novo pa koliko traje . Ali najgore sto ne dobijam informacije od njih da li to moze sve u kompletu da se naruci . I naravno ne ovde nego negde preko jer je mnogo jeftinije i nije toliki shiiping a na nekim delovima ga i nema . 

Дајноп је одличан да знаш, нека те црна фарба не колеба. То је нека заштита од корозије и доказ да није половна.

Da bas to . Samo mi ova sjajna i posebne klackalice ulivaju vise poverenja . Taj isti ili ta firma ima i glavu za nju . Mislio sam sve u kompletu da narucim zato sto opet i tu novu bregastu moram da obradim za lezajeve koje sam ugradio u glavu da bi trajalo vecno . Ili pa da kupim i glavo i spakujem sve novo pa koliko traje . Ali najgore sto ne dobijam informacije od njih da li to moze sve u kompletu da se naruci . I naravno ne ovde nego negde preko jer je mnogo jeftinije i nije toliki shiiping a na nekim delovima ga i nema . 
Због малверзацијама по нашим поштима "не јебу нас много", и оно што је било фри шипинг сад је са шипингом. Поштари узму за себе, а клиенти траже новац натраг, срање.

Због малверзацијама по нашим поштима "не јебу нас много", и оно што је било фри шипинг сад је са шипингом. Поштари узму за себе, а клиенти траже новац натраг, срање.

Zato i hocu da to drug u Svajcarskoj naruci . Ali videcemo . Jos malo pa ako niko nista ne ponudi ovde kod nas narucicu tamo pa sta bude neka bude . Nesto mora

• Sviđa mi se 1

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• AKTUELNE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja