Jump to content

Moto Zajednica

Trackday sezona 2021, deseta po redu – krećemo!

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Dobar je, jedino mi sumnjivo sto nije sinoc jeo burgere kad je svratio do mene. :stabre:

Uglavnom pojede kao da je u puberetu! :jee:

Sad da spakujemo nesto dok se rame zaleci i gas dalje. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 11 minuta, abarth_maniac je napisao:

Dobar je, jedino mi sumnjivo sto nije sinoc jeo burgere kad je svratio do mene. :stabre:

Uglavnom pojede kao da je u puberetu! :jee:

Sad da spakujemo nesto dok se rame zaleci i gas dalje. 

 

Sad bih pojeo mastan džak

 

Kratka rekapitulacija:

 

trackday-rs-td9-2021-slika-IMG_5495.JPGtrackday-rs-td9-2021-slika-IMG_5496.JPGtrackday-rs-td9-2021-slika-IMG_5497.JPGtrackday-rs-td9-2021-slika-IMG_5498.JPGtrackday-rs-td9-2021-slika-IMG_5499.JPG

Promenio član Jovan Ristic
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Drugarice i drugari, evo slika sa TD-a. Izveštaja još nema jer nisam u stanju da ga napišem. Biće u toku večeri :) 

 

 

WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Жив био, добро је прошло како изгледа на сликама.

 

Бог чува пијане и луде. Пијан ниси био. :takoje:

 

И добра ствар на стази.... ту је хитна одмах иза ћошка, за разлику од пута.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 10 minuta, severian je napisao:

Trkacka greška, sve je dobro kako je moglo da bude. Nije svako pao na 180kmh,eto naš Jovan sad zna i to... 

Pa ili ću biti pravi test vozač sa iskustvom ili neću. Kako bih inače probao kako se ponaša oprema pri toj brzini :D 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 26 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Жив био, добро је прошло како изгледа на сликама.

 

Бог чува пијане и луде. Пијан ниси био. :takoje:

 

И добра ствар на стази.... ту је хитна одмах иза ћошка, за разлику од пута.

Ekipi hitne pomoći svaka čast. I ako se ne sećam svega, bili su maksimalno pribrani i onaj medicinski tehničar što je bio sa mnom do bolnice je stvarno bio maksimalno ljubazan i trudio se oko mene.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Sad kad znamo da si ok, kako je prosao motor?

Brz oporavak zelim.

Promenio član drazenye

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Da odgovorim dok se on ne dokopa tastature. Deluje da je najvise stradala lepotica estetki. Nisam je gledao licno, samo sam imao snimke i fotke.

Levi auspuh i fuzaster su stradali sto se vitalnih stvari tice, ali je to vrlo sitno i lako resivo.

Agregat nije dobio, hladnjake koje smo montirali nove, nije asfalt stigao. Tockovi, vile, OK. Slajder je odradio fantazija posao. Desna strana motora netaknuta.

Upakovacemo je ponovo bez vece muke, sem nabavke oklopa koja ce verovatno da potraje. 

Dok lepoticu vracamo u zivot, trebalo bi da napakujemo drugi motor za stazu.

Ali da detalje ostavim Jovanu da pise, ja sam ipak samo pomocnik sto se tice fizickog dela.

Sve u svemu, Jovan je OK, to je najbitnije. Pise uveliko, tako da ce se oglasavati, svakako sad mora malo da sedi kod kuce i miruje. :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Polupan prednji oklop, levi deo oklopa, malo i rep, levi fuzaster, levi hebl, posuda tečnost kvačila, vetrobran, ulubljen auspuh, prekidač leve strrane upravljača. U principu, sa obzirom na obzir, mislim da je dobro prošao. Cilj mi je da se u narednih mesec dana to sve reši i da opet bude u službi. 

 

Za stazu je pre mesec dana uz pomoć određenih prijatelja uzet SV650S, pa će on biti samo za stazu, da ne plačem  kad padne, Za  VTR om me duša boli.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

@Jovan Ristic sta da ti kazem jbg desava se. Malo sam se zaguzvao ovih dana sa rasporedom pa da uhvatim par min za podrsku. 

 

Imao bih sta napisati vezano za pad ali da ne ispadne da mudrujem a znas i sam gde si pogresio.

 

Sve u svemu svaki pad boli i finansijski i fizicki i kako fizicka bol jenjava finansjska se pojacava :)

 

Ne pitaj me kako znam :P

  • Hvala 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 5 sati, dvlns je napisao:

@Jovan Ristic sta da ti kazem jbg desava se. Malo sam se zaguzvao ovih dana sa rasporedom pa da uhvatim par min za podrsku. 

 

Imao bih sta napisati vezano za pad ali da ne ispadne da mudrujem a znas i sam gde si pogresio.

 

Sve u svemu svaki pad boli i finansijski i fizicki i kako fizicka bol jenjava finansjska se pojacava :)

 

Ne pitaj me kako znam :P

Prećerao na kočenju. Sabilo se ogibljenje do kraja i zbogom pameti :) Imao sam još šanse da se izvučem, ali mozak nije odreagovao. Skupo iskustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
pre 50 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Prećerao na kočenju. Sabilo se ogibljenje do kraja i zbogom pameti :) Imao sam još šanse da se izvučem, ali mozak nije odreagovao. Skupo iskustvo

To je jasno nego sam mislio da napisem koju kako i zasto se to desilo ali sam svestan da ce biti da mudrujem bez razloga :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6
9 hours ago, dvlns said:

To je jasno nego sam mislio da napisem koju kako i zasto se to desilo ali sam svestan da ce biti da mudrujem bez razloga :)

Rodeo ti bolje da cutis :P:rolleyes:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Trenutno je prijavljeno malo ljudi, razglasite svima koji žele/interesuju se, da probamo da poguramo ove tradicionalno nezgodne julske TD.

 

Sa naše strane, kao i za TD9, voljni smo da budemo vrlo liberalni i da se TD održi i u minimalnim uslovima. I nama se vozi :)

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Kolege, na današnji dan imamo još 23 prijave za td, ali bez uplaćene kotizacije. 

 

Pozivam sve te kolege, kao i ostale koji se eventualno još dvoume, da kotizaciju uplate što pre, kako bi bili sigurni da TD10 ide. 

 

Uopšte nije frka da mi kao organizatori budemo na nuli ili i gubimo neku (razumnu:) sumu, ovo i onako nije profitna aktivnost, tako da ako npr samo ovi prijavljeni uplate kotizaciju td ide po planu! 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Vrlo rado bih se prijavio i uplatio ali evo dva dana vec, kad god se ulogujem dobijem ovo:

 

Your access to this site has been temporarily limited by the site owner...

 

Probao sa vise pretrazivaca, vise razlicitih uredjaja i ne vredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Finalno potvrđujemo da se TD u nedelju sigurno održava.

 

Vidimo se.

 

PS: mesta naravno još ima, slobodno se prijavljujte ili dođite na dan

 

TRACKDAY.RS

Poštovane kolege, Usled mnogo pitanja pristiglih elektronskom poštom, i ovim putem potvrđujemo održavanje TD10 u nedelju, 25. Jula 2021. godine, na stazi NAVAK u Subotištu (ulaz na...

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx-r 750

Mala primedba, ili vise molba. Danas je svuda na stazi bilo kamencica, nesto od ranije nesto od izletanja. Bilo bi lepo kada bi neko od redara na pauzi nekoj ili pred pocetak uzeo i iste ocistio sa staze. Nije tesko a vozacima ce znaciti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
TRACKDAY.RS

U nedelju 25. jula odvezli smo poslednji julski Trackday, koji je ujedno i poslednji Trackday pred...

 

 

Stižu izveštaj i slike sa jučerašnjeg TD-a.

 

P.S. Nedostajali ste mi svi :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja