Jump to content

Moto Zajednica

Trackday sezona 2021, deseta po redu – krećemo!

Recommended Posts

  • Integrisan, 8120 postova

Poštovani ljubitelji vožnje na stazi,

 

Krećemo u jubilarnu DESETU sezonu organizacije Track Day događaja na stazi NAVAK u Subotištu, Srbija (40min od Beograda, nešto više od Novog Sada, 45 minuta od granice sa Hrvatskom i isto toliko od granice sa BiH). Deset godina, pravi mali jubilej, zar ne?

 

Pred nama je, u to ime, ambiciozno zamišljena sezona, sa puno prilike za vožnju i druženje. Kalendar je gust, prvi put planiramo i dva cela vikenda TD vožnje (!), uostalom pogledajte:

 
Track Day: Datum
Trackday #1 4. april 2021.
Trackday #2 18. april 2021.
Trackday #3 2. maj 2021.
Trackday #4 15. maj 2021.
Trackday #5 16. maj 2021.
Trackday #6 30. maj 2021.
Trackday #7 13. jun 2021.
Trackday #8 27. jun 2021.
Trackday #9 11. jul 2021.
Trackday #10 25. jul 2021.
Trackday #11 4. septembar 2021.
Trackday #12 5. septembar 2021.
Trackday #13 19. septembar 2021.
Trackday #14 3. oktobar 2021.
Trackday #15 17. oktobar 2021.

 

Prijavljivanje za kompletnu sezonu 2021 je već otvoreno! Već od danas možete se prijaviti za željeni TD događaj klikom ovde.

Naravno, morate biti ulogovani na trackday.rs sajt, ako nemate nalog registracija je jednostavna i traje svega 5 minuta.

 

Cenovnik za tekuću sezonu možete videti ovde.

 

Naravno, kao i do sada, i ove sezone bićemo odgovorni i pridržavati se svih tekućih epidemioloških mera, kao naš doprinos borbi sa pandemijom. Kako je to izgledalo prethodne godine možete videti ovde.

 

I bez mnogo priče, sve je dakle tu! Trackday.rs tim obećava da će dati sve od sebe da što manje osećamo probleme, a što više negujemo ovu našu predivnu pasiju i ljubav – vožnju motocikla. 

 

Vidimo se na stazi, mi jedva čekamo!

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer
12 hours ago, sasa ns 1 said:

nisam pratio ali mi se čini da je ovo dosta gusto -na 2 nedelje.Ali ako ima dosta vozača onda dobro.

Sale, treba da dođeš jednom  na TD ako nisi bio. Ima i intro grupa za prvi put da vidiš kako je.

Tek onda će ti biti jasno zašto se staza voli i ne da nije gusto na dve nedelje nego se neretko traži mesto više :)

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)

Samo da potvrdim uz svakog vozaca 3 pratioca mogu uci? Mogu biti na moto parkingu ucesnika i na bezbednom delu blize stazi da gledaju ili su pratioci zabranjeni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Ovo još ne možemo da kažemo jasno, jer ne znamo kakve će epidemioloske mere važiti na dan TD1 i kasnije. Moraćemo da se uskladjujemo sa tim. 

 

Ovo sto si naveo praktikovali smo prošle sezone, kada nam je to bilo dozvoljeno. 

 

U svakom slučaju, kao i do sada jasno ćemo objaviti u nedelji pred TD1, kada budemo svi znali situaciju. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nemora da bude kombinezon, bitno da imaš krštene homologovane pantalone i jaknu sa protektorima.

Ja vozim sa kožnom jaknom i tekstilnim pantalonama

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6
On 2/26/2021 at 1:22 AM, Djeronimo said:

Jel obavezno imati kombinezon za intro grupu?

Zbog tvoje bezbednosti pozeljno je da imas jednodelno kozno odelo,u svakom slucaju gledaj da nabavis. ;)

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)
On 10.3.2021. at 16:02, severian je napisao:

Rešeno, pokušaj sad. 

 

Hvala sto si javio! 

Nema na cemu kolega :)

 

Usput jedno pitanje! Da li sam dobro uneo poziv na broj, treba li u prvom kvadraticu nesto napisati? I tamo me pita da navedem adresu i grad primaoca, da stavim Beograd, Beograd ili nesto drugo? Inace primoran sam uplatiti online, zbog obaveza ne stizem u Postu.

Screenshot_20210312-000025_Sberbank mBanking.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

Bogami drugari, 10 godinica nije mala stvar! Svaka vam čast i još mnogo desetleća proslavili! Iako među prvim vašim klijentima i učesnicima na TD-ovima mene već dugo nema jer sam emigrirao u NL. Ovde je sve to sa TD-ovima mnogo drugačije i ni približno tako drugarski i domaćinski kako sam sa vama na NAVAKu navikao. Nadam se da će doći dan da se ponovo sretnemo. Pozdrav svima, znanim i neznanim

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Na žalost, vreme ne sarađuje. Prognoza za vikend najavljuje hladno i kišovito vreme za Subotište, bez nade da staza bude u stanju koje garantuje dovoljno sigurnu vožnju (dugotrajna kiša, bez sunčanih intervala u nedelju uz dovoljno visoku temperaturu i vetar).

 

U tom smislu, primorani smo da otkažemo TD1:

 

Rain-4.jpg
TRACKDAY.RS

VAŽNO: Usled veoma loše vremenske prognoze za subotu i nedelju (3. i 4. April) prinuđeni smo da otkažemo prvi Track Day u sezoni (TD1, planiran za 4.4.) Usled izuzetno nepovoljne...

 

Naravno, kao i do sada, svoju kotizaciju možete preneti na bilo koji od sledećih termina ili ista može biti refundirana.

 

 

 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja