Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gpz500S

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 637 postova

Motor ima 126k predjenih sve na njemu radi ne dimi od zamene do zamene potrosi oko pola litre ulja ima stvari koje mora da se urade ali nista hitno i skupo i to je to uz normalnu voznju i odzavanje moze to jos kolko oces ko god me je pozvao isto sam rekao i stojim iza toga i stvarno mi je bila namera da ga nadje neko kome treba najpre ovde na forumu nego kupi neki klinac napaljenik i pokida ali tema ide malo"ukrivo"tako da cu je najverivatnije zakljucati motor je na oglasima gde mu je i mesto....dakle vise se ne prodaje na bjb forumu

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka







Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Osnovno godišnje održavanje motora, registracija, ulje, filteri, eventualno gume, izmedju 300 i 500 eur.

Pa ja ne bih išao niže sa cenom, za taj GPZ da je ne znam šta.

Da ga ponudiš na poklon, neko bi tražio i registraciju da mu platiš.

Ne bih ga dao jeftinije, pa makar ga nakačio na krov garaže, kao ukras.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Osnovno godišnje održavanje motora, registracija, ulje, filteri, eventualno gume, izmedju 300 i 500 eur.
Pa ja ne bih išao niže sa cenom, za taj GPZ da je ne znam šta.
Da ga ponudiš na poklon, neko bi tražio i registraciju da mu platiš.
Ne bih ga dao jeftinije, pa makar ga nakačio na krov garaže, kao ukras.
 
 
I necu a znas kako sam ga tretiro

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Drugari frka mi je malo bio sam zakljuco temu pa je otkljuco ne vredi ni za male pare misle ljudi da je raspad a na oglasima sve neki cudaci 850e za clanove foruma manje uz negu moze jos da sluzi prilicno ima stvari koje treba proveriti nesto i uraditi ali bez vecih ulaganja istekla reg prenos obavezan

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Motor ima 126k predjenih sve na njemu radi ne dimi od zamene do zamene potrosi oko pola litre ulja ima stvari koje mora da se urade ali nista hitno i skupo i to je to uz normalnu voznju i odzavanje moze to jos kolko oces ko god me je pozvao isto sam rekao i stojim iza toga i stvarno mi je bila namera da ga nadje neko kome treba najpre ovde na forumu nego kupi neki klinac napaljenik i pokida ali tema ide malo"ukrivo"tako da cu je najverivatnije zakljucati motor je na oglasima gde mu je i mesto....dakle vise se ne prodaje na bjb forumu

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka








Ima tu kilometrazu po logici i info prethodnih vlasnika ja ne znam

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka



Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Ajde bre forumasi idite u persun:-) svi prodaju samo ja ne mogu a vrvtn GPZ bolji od vecine dresinjara sto se prodaju cena 750 istekla reg odjavio sam ga mora da se prenese pali,radi ide sve je original osim sirena i izduva za ozbiljnog forumasa jos malo moze se spusti i stvarno ok motor za te pare

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac
On 25.2.2021. at 17:43, Biker-Boy je napisao:

Ja ni ne znam sta vam je taj Tapatalk, ne koristim to, i nemam nikakav problem sa postavljanjem slika na forum, imam neki obican Huawei android telefon

Ostavi nešto i za sutra. Trošiš svoj prostor na serveru, ja sam popušio,ostali vodite računa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Ma ne,istekla je reg i odjavio sam ga uzeo u medjuvremenu i drugi motor i taj drugi dosta toga sredio nije mi hica,sad tek nije i mogu ga cenim bezobrazno puno ...
Ali sve mislim bzvz stoji a sezona u jeku neko da ga uzme prevede ispregleda sta treba odradi a msm da ne treba nista puno i da se vozi

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja