Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gpz500S

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 637 postova

Drugari prodajem svog gpz.a '98 god naravno na mene se vodi i registrovan do aprila prenos vlasnistva obavezan motor je ispravan ne dimi lepo ide dosta toga ulozeno u njega i trebalo bi uloziti jos neki dinar naravne ne puno kao u svaki polovan motor najvise estetiku za sve opsirnije info zovite 0616261198 ili pisite 8b82e0a8accb30315439bbf05b14aa27.jpg1e53be48cddc40540160e27e8cdd5880.jpgbed30465fade8cebe88e6253d59d022a.jpg

 

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Na oglasu je 1050 za clanove malo niza ali ne mnogo slike mogu na viber posto ovde postoji ogranicenje u rezoluciji a ko je BG okolina ili blizu moze da dodje pogleda nudi ni neku rezoluciju pri postavljanju slika ne bas sjajnu pisite na vibet poslacu slike

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Tako sam i ja svog kontao prodavati nagodinu, 1050-1100 pocetna da bude prostora za cenkanje. S obzirom sta sam uradio u ovoj godini na njemu i na stanja u oglasima mislim da je ok pocetna cena, naravno ne i fiksna.

 

Srecna prodaja!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

A realno ovaj motor vredi i vise uz to 500ka je vise nego isplativa u ova krizna vremena ali ja sam odredio tu cenu i to je to...

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
On 18.2.2021. at 18:39, Motorcyclist je napisao:

Tako sam i ja svog kontao prodavati nagodinu, 1050-1100 pocetna da bude prostora za cenkanje. S obzirom sta sam uradio u ovoj godini na njemu i na stanja u oglasima mislim da je ok pocetna cena, naravno ne i fiksna.

 

Srecna prodaja!

A šta sam ja tek na svom zamenio od novih delova :)

Ja kad ga budem prodavao, pa brat bratu jedno tri somića ;)

Srećna prodaja bata Ivančo.

I stvarno stavi bolju rezoluciju slike, znam ti motorin , ali drugi ne vide svu lepotu na slikama.:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Ja sam prodao 1992god u korektnom stanju za 800 i to vrlo brzo nakon oglasavanja, po meni ovo ne deluje lose na prvo oko ali lose su slike i pitanje stanja. Ako je motor korektan i cena je ok po meni. Evo oglasa starog 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
9 hours ago, mrle said:

Kao neko ko je godinama vozio gpz, za 1000e prodaćeš ga nikad.

Za 1000e bice natezanja to sigurno, ako je A2 mozda i prodje ako nekome bas treba tako nesto. Ali ni mnogo ispod toga ne treba spustati ako je druga generacija i ako je u dobrom stanju i bez imalo ulaganja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Pa to, ovaj moj je bio jos stariji model, ovaj je malo lepsi. Trebala bi jos koja slika da se ubaci da vidimo, a svaki ima po neku manu, mom nije radio obrtomer npr i automat migavaca je malo zajebaja, ali po meni je solidna cena za dati primerak posto deluje da je u prvoj boji

Promenio član MarkoT
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
1 minute ago, MarkoT said:

Pa to, ovaj moj je bio jos stariji model, ovaj je malo lepsi. Trebala bi jos koja slika da se ubaci da vidimo

Nije samo u lepoti stvar ima nekih bitnih izmena i popravki: dobio je vece tockove za 1 inc, deblje viljuske za 1mm, disk nazad, mala izmena na menjacu, drugaciji spaner lanca i najbitnije - resen problem sa magnetom i njegovim raspadanjem (drugaciji dizajn). Ubaceno je i grejanje karburatora, makar moj ima. 

-

Ja znam da, ako se nesto ne desi do sledece godine, cu traziti 950e kao cement! Mooozda dam za 900 ako mi bude gorilo, ispod toga nema sanse.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Motor ima fabricke sare nikad fabran niti sl sve transparentno i vidljivo vozi se kad god se ukaze prilika ako ode za te pare otiso je ako ne vozicu ga i dalje za te pare kinez dobar jedva msm ti komentari prodaces ga nikad i sl pa ne pokloni cu ga nikad a ako ga ne prodam vozim ga

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi
2 hours ago, x-man said:

Ti veci tockovi dosta znace, muke sa 16icama za gume.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
 

Imao sam starijeg sa 16-icama i uzeo sam u Kompp Pirelli Diablo Scooter u njegovoj dimenziji. Korektno za te pare.

GPZ mi je ostao u lepom sećanju, skroz simpatičan motor. Imao je magnet od novijeg modela, naravno. Ja sam ga doduše platio 700e tada. Lepo se izvozao godinu dana, kupio gume i odradio karbove i ventile, i prodao za iste pare.

U svakom slučaju motor deluje lepo i cena primereno.

Srećna prodaja!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
A šta sam ja tek na svom zamenio od novih delova
Ja kad ga budem prodavao, pa brat bratu jedno tri somića
Srećna prodaja bata Ivančo.
I stvarno stavi bolju rezoluciju slike, znam ti motorin , ali drugi ne vide svu lepotu na slikama.
Hvala brt Gorane a ti brat bratu jedno 17-18 iljada evra jer tvoja Kawa nije samo motor vec i generator jednosmerne struje pa moze sluzi ko el centrala

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Kad budem oprao motor postavicu vise slika jos sam dobio kritiku od jednog clana da je motor jako prljav:-)Slazem se da je prljav mozda ne bas jako ali poprilicno jeste

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
3 hours ago, Ivanrsvb said:

Motor ima fabricke sare nikad fabran niti sl sve transparentno i vidljivo vozi se kad god se ukaze prilika ako ode za te pare otiso je ako ne vozicu ga i dalje za te pare kinez dobar jedva msm ti komentari prodaces ga nikad i sl pa ne pokloni cu ga nikad a ako ga ne prodam vozim ga

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Upravo tako. Bre gledam japanski coperi od 125 kubika imaju vecu cenu od ovoga alooo ko je tu lud? Kao sta mislis coper, koja je uopste fora kod tih copera da drze tu cenu to mi nikad nije bilo jasno? A ono nema 10ks, vuce se po putu i stavi cenu preko 1100e a ti za GPZ-a, motor od 60ks da dajes u bescenje. Samo lagano i bez zurbe. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Upravo tako. Bre gledam japanski coperi od 125 kubika imaju vecu cenu od ovoga alooo ko je tu lud? Kao sta mislis coper, koja je uopste fora kod tih copera da drze tu cenu to mi nikad nije bilo jasno? A ono nema 10ks, vuce se po putu i stavi cenu preko 1100e a ti za GPZ-a, motor od 60ks da dajes u bescenje. Samo lagano i bez zurbe. 
Pa to si u pravu skroz i slazem se pa i kinezi su tu negde koji realno ne vrede ni ko viljuska od gpz,a uz to gpz je ozbiljna sprava pravi motor jako je podcenjen pa cak i u odnosu na druge 500tke

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja