Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 1250 Model S 2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Nadam se da ovim postom ne povredjujem pravila foruma.Jednostavno mozda neko od clanova foruma dodje u posed ovog prelepog motora. Da ne bude zabune,Ne prodajem jos ovaj motor,cak jos nije ni u mom vlasnistvu.Nudi mi se u zamenu za moj motor,i posto trenutno na oglasima u Srbiji ne postoji ni jedan ovakav na prodaju,nemam mogucnost da uporedim i procenim vrednost.Motor nije ni u prodaji,vlasnik bi ga eventualno zamenio za moj uz doplatu.
Zato molim misljenje kolega koji bi eventualno bili zainteresovani za kupovinu ovoga motora da se izjasne u vezi toga
O motoru ukratko ,imam sledece informacije:
-Godina proizvodnje 2009.
-Vodi se na vlasniku,koji je 2 vlasnik,znaci kupio ga je od 1 vlasnika
-Motor je perfektno ocuvan,sto kazu bez tackice ostecenja
-Presao je originalnih 68000 km i registrovan je do kraja Avgusta
-Poseduje fabricki ABS na oba tocka
-Nedavno mu je uradjen kompletan servis
-Od opreme: Dragon auspuh,kratke rucke,grill hladnjaka,MRA poviseni plexi,preradjeno sediste,crash bar,nosac kofera
-U svakom pogledu,ali stvarno motor bez ikakvih narednih ulaganja
Molim ponovo kolege koji bi bili zainteresovani za kupovinu,da kazu koliko bi ga odprilike platili,pa mozda i ispadne nesto od svega ovoga
Prilazem par slika koje sam dobio od vlasnika 
Moze i na PP ili ovde ili na : 063-177-05-08

149862375_442530860422829_6458236683743835869_n.jpg

150493471_267723614962559_4652319358550665483_n.jpg

150503242_2245368515599729_1471652513315851195_n.jpg

150737918_1054121175084438_5687343004694955341_n.jpg

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Kako nema

logo.png
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Pretraga motora 1250+fa | Polovni automobili - auto oglasi Najposećeniji sajt za polovne i nove automobile u Srbiji. Kupite ili prodajte auto putem besplatnih oglasa.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Sva 3 su drugaciji model od ovog ,oklopi,far,instrument tabla , nisu isti,mada  ram i masina jesu
Ovaj je Suzuki GSF Bandit S 1250
A ovi su Suzuki GSX 1250 FA
Dakle razliciti modeli

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@gixxerIma na oglasima par komada 650 i jedan 1200(mislim da je to greska da je 1250)taj je 2950 

Screenshot_20210214-210455_Chrome.jpg

Promenio član Eol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Fantastičan motor, ali daj Bože dogura do 4 soma i to samo zbog godišta. Motor za matorce (kao moja malenkost) Zbog ove korone uvoz je pao pa su motori poskupeli ali ovo što je JeftaNS naveo stoje po godinu dana pogotovo onaj iz Šajkaša. Što nemam pojma.....verovatno cena.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Upravo sada, gixxer je napisao:

2006 Stariji model 1200 ccm

 

Ako si mislio na mog bandita, pravio sam poredjenje šta dobijam u odnosu sa FA modelom i naravno uporedio razliku u ceni. Zaključak je da za 2000€ dobijam oklop i injection. Sve ostalo je indentično ili su beznačajne razlike. Kažem osim godišta na svi modelima je sve isto ništa nisu menjali što možda kolje cenu novijih modela 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ako uporedjujes taj model i godiste sa sajtovima po Evropi preko kojih se prodaju, ispade da zavisi dosta od kilometraze. Sa 70 000 ima ih i za 2800 evra, sa 21 000 za 4200, sa 7000 za 5000 evra, itd. 

 

Mislim da bi mu cena kod nas trzisna mogla biti izmedju 3500 i 4000 evra. 

 

I ja sam hteo i gledao Bandita prosle godine (i 1200 i 1250) sa parama u dzepu al ga nisam uzeo. Dobri motori al sporije se prodaju...

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

da se ne lazemo,vecni motori (dokazano za 1200 ) za 1250 ne znam al minimalna razlika u odnosu na 1200,FI i izgled ,meni je S lepsi od FA,a to to sto Bandit  ima 100KS a ne 140 i vise nadomescuje sa kubikazom i odlicnim obrtnim momentom,vrlo udoban kako za vozaca tako i za saputnika.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ovaj gore 2006-o jeste 1200cc...zadnja serija karburatora, pre prelaza na FI tj. 1250...ima i ABS...ima i crveni ram, fabrički... 

 

Što se tiče izmena... Od 2007 morali ga izmeniti jer je "stari" model sa vazdušno-uljnim hladjenjem spao ispod linije euro 3 ekoloških standarda... Motor potpuno nov sa vodenim hladjenjem,dvostrukim ubrizgavanjem goriva, balansirajuće vratilo... bla, bla... 

6 brzina, zbog preuredjenja prenosa malo kraći ali i malo širi... par cm... Obrtni moment se povećao na 108 Nm pri 3700 o/min, suva težina povećana za 7 kg, a potopna benzinska pumpa pojela litar volumena rezervoara, na 19 l... Okvir izradjen od debljih cevi ali geometrija stuba upravljača ostala ista... 

Inače zovu ga (1250) "banka" prigušivača jer je prvobitni 1200 baš bio divlji... 

Bandit ima 120-130KS na zadnjoj osovini... Postoji tu neka skrivena, da kažem caka od Suzukija... Da bi bolje išla prodaja u Evropi, a i zbog nekih dodatnih poreza u DE... Pisao sam u 1250 temi... 

 

A cena? Diskutabilna... kao i uvek... stanje, oprema... Mislim da moj 2010-o,u ovakvom stanju, 31000 km vredi oko, šta znam... 4500 plus/minus... Naravno to ja mislim, kupac vrv ne... 3 fabrička kofera i td... 

 

Izvinjavam se na podužem postu... Vozim ga od relativno skoro pa ga "učim"... praktično i teorijski... :)

 

 

IMG-20201108-110117.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

@shoyyka upravo sam sličnu stvar hteo da napišem. @BaneVuk58reče samo FI i oklop, ostalo sve isto ili beznačajno.... Ni slučajno, ogromne su razlike između ta dva motora, 1250 je mnogo bolji i napredniji. I logično je da više košta. E sad, što su na oko slični, to je već drugi padež.... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@WoodyRider Sve navedeno stoji i naravno stvar je "ukusa". U konsultaciji sa ljudima iz "struke" došli smo do zaključka da bi doplata bila ne opravdana. Ali da se vratimo na temu. Daj Bože da dobije neke pare.... zašto je potcenjen bandit sa sve tim karakteristikama nemam pojma. Svi ga hvale a za prodaju noćna mora.Pozzz

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ja baš suprotno mišljenje imam o prodaji, pogotovo 1250 - ice...Možda se poneki zadrži malo duže...Nije isto ponuditi 2001/2 i 2010 godište, zar ne? Mog sam dva puta već mogao prodati...

Jedino "obučeni" Banditi-GSX F 1250 stoje duže zbog cene,  onaj beše u Šajkašu iznenadjuje, a spustio cenu... I malih baš ima dosta na oglasima... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Дај Боже да буде тако.....нешто сам скептичан.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Ako si mislio na mog bandita, pravio sam poredjenje šta dobijam u odnosu sa FA modelom i naravno uporedio razliku u ceni. Zaključak je da za 2000€ dobijam oklop i injection. Sve ostalo je indentično ili su beznačajne razlike. Kažem osim godišta na svi modelima je sve isto ništa nisu menjali što možda kolje cenu novijih modela 
Oklop, injection i šestu brzinu...

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 28 minuta, BaneVuk58 je napisao:

Дај Боже да буде тако.....нешто сам скептичан.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 

Tebi će kolega biti problem jer moraš zameniti tri za tri... :) Koje su to muke...:)

Pošto su ti motori kao novi možda i neće?!? Jedino peripetije oko primo-predaje... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

@shoyykajel se sećaš onog crnog 1250 FA iz Niša kojeg sam hteo da pazarim, msm da je bio 4000? Imao je touring paket (tri kofera, deflaktor), neki dobar lonac, ostalo sve čista fabrika, što se kaže - k'o čaša. Dok sam se razmišljao par dana motor se prodao... U međuvremenu sam se o'ladio od 1250-ke. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 14 minuta, DraganNS je napisao:

@shoyykajel se sećaš onog crnog 1250 FA iz Niša kojeg sam hteo da pazarim, msm da je bio 4000? Imao je touring paket (tri kofera, deflaktor), neki dobar lonac, ostalo sve čista fabrika, što se kaže - k'o čaša. Dok sam se razmišljao par dana motor se prodao... U međuvremenu sam se o'ladio od 1250-ke. 

Da, kako da ne... beše dobar! Mada mi je bio malo sumnjiv, zbog cene, jeftin po mom mišljenju... I sreća igra veoma važnu ulogu... Ja krenuo po sasvim drugi motor,isti tip, a uzeh ovaj...

Tvoj je dobar, lepotan...

Jedino što ne razumem što ljudi biraju slabije, a razlika u par kg samo... Agregat nemerljiv... Da li je neki strah ili...? Pa ti mu komanduješ, zar ne?

Ovo samo glasno razmišljam... Verovatno razlika u potrošnji, registraciji... 

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja