Jump to content

Moto Zajednica

Poštovanje kolege ljubitelji motora

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd- Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Pozdrav svim ljubiteljima dvotočkaša na našem najvećem forumu na ovu temu.

Zovem se Stefan, imam nepunih 35 godina i ovih dana ispunjavam sebi dečački san i prelazim na dva točka.

Zivim u Beogradu na Zvezdari, motore volim od kad znam za sebe i sada su se sklopile kockice da polako krenem sa tom pričom. Iskustvo mi je prilično ograničeno i svodi se na to da sam kao klinac imao skutercice od 50cc i imam nešto iskustva sa quad-ovima po brdima Italije i Grčke ali je to sve bilo vrlo vremenski ograničeno.

Zbog svojih gabarita- sitno preko 2m i oko 130kg nikada me nisu privlačile zujalice i R motori već isključivo Adventure, Touring itd.

Kako da bi hodao moraš prvo puzati odlučio sam se da krenem od maxi skutera jer će mi u prvo vreme veći deo vožnje svakako biti u gradu.


Uz neke konsultacije i ograničeni budžet odluka je pala na Aprilia Atlantic 500 sa poznatom servisnom istorijom od proverenog prodavca i održavanog kod čoveka u koga obojica imamo neograničeno poverenje. Motorić se pretresa i biće kod mene za par dana.

Neki moji dalji planovi i želje se kreću u pravcu Honde Silverwing 600 i jednog dana Honde Varadero 1000 , s tim da bi ona bila isključivo korišćena za van gradske vožnje čemu je i namenjena

Želim Vam svima puno bezbednih kilometara, dobrog druženja, lepih putovanja i vidimo se na drumu  :)

  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

sad i zvanicno, dobrodosao :)

 

drago mi je da je atlantik otisao kod nekoga za koga znam da ce ga paziti, maziti i zvati ga djole. doduse verovatno njemu nije drago sto je otisao kod vozaca koji je jos "sitniji" od mene, a nisam ni ja bas zanemarljivih gabarita :D

 

zelim ti puno srecnih kilometara, polako dok se upoznate ti i atlantik, pa da nabacimo malo kilometraze na nove masine!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.

Stefanie, dobrodošao. :)

Lepo si se predstavio. Okači sliku mašine.

Pozdrav. :takoje:

Promenio član Blueser
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja