Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Izvini, Yogi, krije mi vec neko vreme onaj svaba stvari po kuci... :neznam: :lol:

Drago mi je da je neko zapazio to moje pozdravljanje. preslo mi je u naviku, nevezano sta tog momenta vozim. Sledeci put mi kazi ko si (PA TAKO JEDNO 5X DOK NE ZAPAMTIM :lol: )

 

Taj masiv u centru BG sam i ja zapazio, i pretpostavio sam da su ti prelazi sever - jug zanimljivi i da bi ih trebalo istraziti. 

Hvala ti, nadam se da se sledeci put vidimo kod nekog rostilja  :lol:  :takoje:  :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja bi najradije da napravim neku turicu od jedno 7-10-15 dana, sa bar 1 ili 2 dana pauze od voznje na nekoj turistickoj destinaciji. To mi je nekako najoptimalnije za moje trenutno zdravstveno stanje.

Mozda povezem cak BG sa malo RO ili GR da popunim vreme ako ne budemo hteli do crnog mora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Svaka cast za voznju i hvala za ovaj ekstra putopis sa mnogo lepih opisa i korisnih informacija.

 

Uzivanje je bilo ovo procitati:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd

Hvala ti yogi, uvek sam razmisljao gde na prvo ,,vece" putovanje... Ali sada vidim. :D Uvek sam planirao negde gde ima more i gde mogu da se vide lepi prizori i planine. Imam jos samo jedno pitanje, dali treba da idem sa nekim na prvo putovanje preko ili mogu sam? Dali je bezbedno to da idem sam ako mi se nesto ne daj boze desi... Fala! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

@Speedrunner02 juče sam doputovao pa malo kasnim sa odgovorom... 

 

Nema na čemu, drago mi je ako ti ovaj putopis bude od pomoći na bilo koji način. Što se tvog pitanja tiče, iskreno nisam pametan. I iskusnim vozačima koji su sami obišli planetu (bukvalno), može nešto da se desi na najbanalnijem putovanju. Odradi dobru pripremu, daj nekome tvoj plan putovanja, javljaj se sa dogovorenih mesta... Puno toga zavisi i od tebe, koliko si siguran u sebe, koliko si snalažljiv, spreman na sve, nezavisan... Moraš sve da staviš na vagu i prelomiš sam, nema druge. Pogrešio bih kada bi te savetovao i za i protiv solo putovanja. :takoje:

    

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 1 minut, yogibear je napisao:

@Speedrunner02 juče sam doputovao pa malo kasnim sa odgovorom... 

 

Nema na čemu, drago mi je ako ti ovaj putopis bude od pomoći na bilo koji način. Što se tvog pitanja tiče, iskreno nisam pametan. I iskusnim vozačima koji su sami obišli planetu (bukvalno), može nešto da se desi na najbanalnijem putovanju. Odradi dobru pripremu, daj nekome tvoj plan putovanja, javljaj se sa dogovorenih mesta... Puno toga zavisi i od tebe, koliko si siguran u sebe, koliko si snalažljiv, spreman na sve, nezavisan... Moraš sve da staviš na vagu i prelomiš sam, nema druge. Pogrešio bih kada bi te savetovao i za i protiv solo putovanja. :takoje:

    

Hvala. Jeste pomagao je puno i uvek sam razmisljao da odem tamo neko mi je hvalio neko ne i sad vidim da bajkeri hvale isto putovanje do tamo pa cu morati da odem. Ja sam tek sad uzeo prvi motor i mislim da solo putovanje jos nije opcija za mene jos imam samo 200km predzenih jer mi je motor sad na popravci... Ali sad sakupljam iskustva i sledece godine bi mogao i solo da idem. Samo sto cu morati da se spremim i koristicu tu metodu sto si mi porucio. Hvala :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre 8 sati, yogibear je napisao:

...daj nekome tvoj plan putovanja, javljaj se sa dogovorenih mesta...

    

@yogibearODLICAN savet...super...u slucaju bilo kakvih problema suzava se mesto potrage.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 18 minuta, Eol je napisao:

@yogibearODLICAN savet...super...u slucaju bilo kakvih problema suzava se mesto potrage.

Pa da... Kao sto je bio slucaj sa bajkerom onim sto je na Kosovu sleteo u krivini... Hvala bogu on je dobro prosao... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

Radio sam tamo jedno vreme i sve vreme sam mislio da je Bugarska jedna rupetina i da ljude samo zanimaju zene, kafane, alkohol i droga..


Ali citajuci ovo savrsenstvo i gledajuci slike, shvatio sam da je Bugarska zaista bogata zemlja i da ima itekako sta da se vidi i obidje, hvala ti na ovome, dok sam citao osecao sam se kao da sam bio tamo! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

@BataJova hvala na lepim rečima, drago mi je da ti se putopis svideo. :takoje:

 

Što se same Bugarske tiče nekada sam bio sličnog mišljnja. Pre nekih pa skoro 30 godina sećam se mojih prolozaka kroz Bugarsku. Prolazeći kroz Plovdiv (recimo) gledah one oronule stambene zgrade na čijim prozorima su se uglavnom nalazile novine umesto zavesa... A u večernjim satima bi se u stanovima jasno videlo kako prostoriju osvetljava jedna sijalica koja sa plafona visi na najobičnijem kablu, tuga...

 

Međutim, vremenom sam shvatio da standard koji im je danas na neuporedivo većem nivou nego u pomenutom periodu, uopšte nije presudan prilikom upoznavanja Bugarske. Ovim putovanjem (putopisom) sam samo zagrebao po površini onoga što Bugarska zaista ima i turistički može da pruži. Negde sam čak našao podatak da je među Balkanskim zemaljama Bugarska najbogatija, odnosno da ima najraznovrsniju floru i faunu. 

 

Kako god, moja topla preporuka je da treba obići i videti ovu zanimljivu zemlju. :)   

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja