Jump to content

Moto Zajednica

Predlog za servisera za Yamahu TT ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

Da ne duzim, potreban mi je ozbiljan serviser koji poznaje ovakav tip motora, ako ima majstora na teritoriji Kragujevca,Kraljeva,Cacka bilo bi super,ako nista spreman sam i dalje da ga odvezem...Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Motocikl: Honda XR400,Honda MTX125R

Mislim da  Saša u Kruševcu može da ti završi posao.Išao sam nekoliko puta kod njega i bio sam zadovoljan uslugom.Vozim inače Hondu XR400.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora
12 minutes ago, sumar68 said:

Mislim da  Saša u Kruševcu može da ti završi posao.Išao sam nekoliko puta kod njega i bio sam zadovoljan uslugom.Vozim inače Hondu XR400.

Jesi li obavljao neke ozbiljnije popravke kod njega ili sitnije ? I ako imas neki kontakt od coveka, moze i Krusevac da dodje u obzir, nije mi ni to daleko..Razmisljao sam i o Elvisu iz Zajecara al kontam mora da ima neko blizi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Postavio si pitanje u svakoj mogucoj temi o serviserima kao da ces da servisiras spejs satl, a ne najprostiji jednocilindricni motor. Vidim da se plasis da ce neki serviser jos vise da ti pokvari motor, pa je mozda najbolje da ga sam sredis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Ja sam moj 'najprostiji jednocilindras' (XT600) ovezao pre mesec dana u KG kod jednog majstora koji vazi za bolje i motor mi se vratio sa istim problemima kao kad je oteran s tim sto je zeznut i dekompresor pa sad nema teorije da upali na kurblu...
Imas kod mene u VB jednog majstora koji radi pretezno enduro motore, a imao je i TT. Ja mog XT-a vozim kod njega uskoro, samo da rascisti malo guzvu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora
26 minutes ago, JankelA said:

Ja sam moj 'najprostiji jednocilindras' (XT600) ovezao pre mesec dana u KG kod jednog majstora koji vazi za bolje i motor mi se vratio sa istim problemima kao kad je oteran s tim sto je zeznut i dekompresor pa sad nema teorije da upali na kurblu...
Imas kod mene u VB jednog majstora koji radi pretezno enduro motore, a imao je i TT. Ja mog XT-a vozim kod njega uskoro, samo da rascisti malo guzvu.

I posle mi neko kaze "ma oteraj to kod bilo koga, prosto je to za rad!"
Ja za moja 2 motora do sad sto sam imao, svaka intervencija kod servisera kod kojih sam bio je bila sa krajnje vidno ocajnim rezultatima...Zato i gledam sad malo bolje i dublje zalazim u celu ovu pricu oko pouzdanih mehanicara...Imas PP 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja