Jump to content

Moto Zajednica

Malaguti madison 150 radna temperatura?

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Piaggio x9 500 evo + Honda silver wing 600

Pozdrav drugari,od skoro posjedujem malaguti madison 150 iz 2001god,da li nrko zna koja mu je radna temperatura posto mi dize kazaljku preko polovine( na motore i skutere koje sam vozio prije uvijek je bilo tu oko polovine ),provjerio sam tecnost sve ok, ako je neko vozio ovaj model nek mi kaze do koje se crtice obicno njemu ili njoj dizala temperatura,hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: surcin
  • Motocikl: Kawasaki er 5

Ja sam od skoro vlasnik istog i imam isti problem meni dize tempeeaturu do poslednje bele cak i malo predje znaci bukvalno skoro do narandzaste ni meni nije jasno da li je tako normalno ako nesto saznas javljaj a i ja cu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Meni sličan problem. Meni kad okrenem kontakt  lupi skroz u kraj. I više ne pada. Događa se i kod hladnog motora.  Kad vratim kontakt ne pada na nulu već ostaje između prve dvije crte. Riječ je o madisona 250 rs. Tek ga uzeo stariji model sa 21000km. Odrađen servis. Neznan da li se radi o satu ili motoru. Ne bih volio uništiti motor pa molim za savjet

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
On 11.2.2021. at 13:22, Luka46 je napisao:

Pozdrav drugari,od skoro posjedujem malaguti madison 150 iz 2001god,da li nrko zna koja mu je radna temperatura posto mi dize kazaljku preko polovine( na motore i skutere koje sam vozio prije uvijek je bilo tu oko polovine ),provjerio sam tecnost sve ok, ako je neko vozio ovaj model nek mi kaze do koje se crtice obicno njemu ili njoj dizala temperatura,hvala

Isti problem. Molim za savjet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja