Jump to content

Moto Zajednica

Koji R biste vozili?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Ovaj koji imam  ;D Svi pricaju Honda al se za ovim okrecu jbg  8)

 

Definitivno taj! GSX R je najbrutalniji R koji postoji, izraz "najbrutalniji"  sam cuo od iskusnog vozaca R-a koji je  vozio sve i svasta. Tada mi je rekao da su svi R-ovi na isti fazon, brzi, jaki, ali samo je gsxr brutalan, na dodavanje gasa reaguje kao da eksplodira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Znao sam da nisam jedini koji zna istinu.GSXR je jedini R.A za one koji ne znaju,[glow=red,2,300]magazine u ruke[/glow] i uci. ;D ;D ;D

 

 

Hmmm magazine u ruke???Iz magazina mozes samo da naucis koji proizvodjac je izvadio najvise para da bude najbolji u tim testovima,ko najvise plati najbolji je.A za ostalo ipak moras da uzmes volan u ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

Teorija Zavere,prica ili stvarnost.Sve je moguce a mozda i nije.Drago mi je da nisam u tom tripu.

Plus gde da se nadju sponzori za takav projekat.Ja sam uspeo da kupim GSXR ali sad da kupujem jos neke,ne bih ispratio tu pricu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Vozio bih sve i svašta bez problema.

Od R-ova novije generacije definitivno GSXR1000 deluje da se lakše zavrti i ima butalnost od nula do kraja.

Kako su oni napravili takvu isporuku snage ja ne znam, Yamaha se namuči sa promenljivim usisima pa opet ništa.

Pre K6 imao sam R1 2004, daleko od toga da motor nije dobar ali mašina GSXR je No1.

Za moj ukus komanda kočnice na R1 bolja, ne kažem da bolje koči drugačiji je osećaj komande

Ne znam za manje ccm nisam vozio mada mi npr u 600ccm Honda deluje veoma dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Varaždin

Definitivno gsxr 1000, k5 ili k6, najbrutalnija zvijer sa najboljom ciklistikom ikad napravljenom. Prije je to hrvanje, a ne vožnja tim motorom, ali jednom se živi zar ne?  :P

post-5083-12879010625485_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

Ako mora da bude R u naslovu onda nesto ovako .Ipak ima vise smeka od "sirove zivotinje ". ;)

 

GPZ 900 R

najbolji R KOJI SAM VOZIO
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

E jbg, kad vidim sve ove slike i predloge stvarno se raspametim. Mada moram se složiti sa Gavrolinijem da su motori sve manji i manji i probao sam gsxr1000 k8 i baš je mali, ima to svojih prednosti sigurno ali ipak ako mora novo onda ZX12R koji nisam probao ali verujem da bi mi on odgovarao po dimenzijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Definitivno taj! GSX R je najbrutalniji R koji postoji, izraz "najbrutalniji"  sam cuo od iskusnog vozaca R-a koji je  vozio sve i svasta. Tada mi je rekao da su svi R-ovi na isti fazon, brzi, jaki, ali samo je gsxr brutalan, na dodavanje gasa reaguje kao da eksplodira.

 

Nemoj da se naljutis ali vecu glupost nisam procitao....vidi se da se taj tvoj bas navozao R-ova ili samo jednog...opet je pocelo ono "cuo sam" i "rekli mi"....

Ko se navozio svih R-ova (1000) verovatno da moze da bira uzeo bi Suzukija...ali ne upravo zbog toga sto ti navodis.....daleko od toga da nije "brutalan"...ako kazes "brutalan" to su bili K-5 i K-6......

Danas se trazi od najacih R-ova da mozes da ih vozis u uslovima saobracaja....a to "brutalan" mu sada dodje kao minus.....ja bih rekao da je ipak "najbrutalniji" bio zx-10 iz 2004.....doduse i posle toga su Kawe imale jaku tendenciju da "dizu nos u vazduh" i treba prilicno umeca da ih se vozi po putu.....sto neke privlaci a neke odbija posto traze pitomije drustvo koje ce manje da ih plasi....

Istina je da su svi R brzi i jaki ali svaki ima neke svoje osobine zbog kojih ih jedni vole a drugi nevole...generalno po meni Honda je najsvestraniji R i nju je najpametnije kupiti jel ima najmanje "brutalnosti" a pruza isto sto i ostali....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja