Jump to content

Moto Zajednica

Slep, transport havarisanog motora NS-VR

Recommended Posts

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Pozdrav kolege, dogovorio sam kupovinu jednog havarisanog motora kako bih zavrsio projekat iz sekcije 'do it yourself' APRILIA RSV1000, pa trazim soluciju za transport istog od Novog Sada prema jugu Srbije, Vladicin Han konkretno.. Da bih sam realizovao tranaport treba mi prilicno para jer mi je motor na oko 440km u jednom pravcu, pa sam iz tog razloga napisao ovde u koliko neko, kojim slucajem odozgo ide neki teretnim vozilom, mogli bi smo se dogovoriti uz nadoknadu ako je u mogucnosti da potera motor, a pritom ide svakako ka jugu, eventualno bi smo se mogli dogovoriti na obostrano zadovoljstvo uz moju nadoknadu. Ako neko ima mogucnosti i priliku da pomogne, neka me kontaktira na pp ili na telefon 0648310753 Nikola, moze i viber, sms, bilo kako.

 

received-1304932119872782.jpg

 

 

Promenio član Nile.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ja sam preko druga organizovao brzu postu. Nezvanicno. Znaci, kad je odvozio turu, ubacio je moj motor u kamion, i dovezao ga do dogovorenog mesta. 

 

Jedini uslov je bio da ga doveze kad njemu odgovara. Kad mu kamion bude bio prazan. Cekao sam 10-tak dana. Ali mi ga je dovezao. Platio sam mu dogovoreno, naravno, bez racuna jer ga je neprijavljenog i dovezao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Lion
  • Motocikl: NC700xd

Ako je motor i dalje registrovan, možeš da platiš VOZZI pomoć na putu, to je oko 2500din i imaš neograničeno km po Srbiji, ali ako nije reg. oni onda neće da šlepaju

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Nije reg, i dalje tragam za resenjem, u najgorem slucaju cu da odem karavanom po njega sam i da dovezem, kostace me putarine + nafta oko 13000din :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Mozda za vozzi ne mora da bude vazeca registracija, nego ono samo da ima tablice da je nekad registrovan. Meni u aplikaciji kad sam popunjavao samo su trazili broj tablice, nije bilo nista da se popunjava od kad do kad je reg. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre 1 sat, Rašica je napisao:

Nažalost slikaju nalepnicu, jer sam jednom šlepovao kola i slikali su nalepnicu.

I ja sam. Takodje su slikali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja